De 1 Mai incotro?

Am cautat mai multe posibilitati pentru o iesire de 1 Mai. As fi vrut ceva deosebit si m-am oprit la asta: http://talentmediaschool.blogspot.com/2010/04/de-1-mai-mergem-la-costinesti.html
Vi se pare ok tema, pretul, pentru o mini-vacanta de 1 Mai?
Voi unde mergeti? Sau... mergeti undeva?
Darya
Postat pe 12 Aprilie 2010 18:36
Ho, gata. Am inteles din prima.
Doara
Postat pe 12 Aprilie 2010 18:39
Tu vii la mine, da?
Ciresica
Postat pe 12 Aprilie 2010 19:11
Crezi ca mai gasesc bilete?
Doara
Postat pe 12 Aprilie 2010 19:15
nu la ciresica, ca e treaba aia cu cutremurele
nelly05
Postat pe 12 Aprilie 2010 19:15
Pai Nelly, uite asa ne tinem noi adrenalina sus: mai un cutremur, mai un incendiu.Cind nu-i nici una nici alta vine caldura aia de 50 de grade si tot excitement se cheama!
Ciresica
Postat pe 12 Aprilie 2010 19:18
inseamna ca sunteti tari
nelly05
Postat pe 12 Aprilie 2010 19:19
precum nisipul in desert!
Ciresica
Postat pe 12 Aprilie 2010 19:21
bravo
nelly05
Postat pe 12 Aprilie 2010 19:22
una di plicati maaaai????si io ramin singurica????
nazirra
Postat pe 12 Aprilie 2010 19:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pensiune Delta Dunarii 2 De la: garbo_452362 12 August 2016 07:43
Tabara de Muzica - Boem Club 1 De la: garbo_382040 19 Mai 2015 12:20
in muntii Apuseni,la ARIESENI este splendid,fratilor si vara si iarna 1 De la: garbo_213131 9 Iulie 2011 17:28
vacanta in insula Evia 4 De la: garbo197910 20 Februarie 2013 10:44
Prin noi gasesti rapid serviciile de care ai nevoie 1 De la: garbo269461 15 Martie 2012 11:09
Setari Cookie-uri