increderea pierduta..!!

Vreau sfatul vostru...ma simt..pierduta..Acum 2 ani am cunoscut un barbat mai mare cu 10 ani,in a carui iubire nu am crezut deloc..el m-a iubit sincer,cu daruire..dar dupa 6 luni observand distanta mea...a dorit sa rupa relatia...Eu am suferit mult..am constientizat ca-l iubeam si eu si desi am incercat,timp de mai bn de 4 luni nu am putut fi cu un alt barbat..in cele din urma..cred eu mai mult la insistentele mele,el s-a reintors la mine...Suntem iar un cuplu,dar...e mai rece...fara vorbe mari de data asta,fara iubiri marturisite...nu vrea sa ne mutam impreuna desii amandoi locuim singuri...acum am descop ca discuta si-si trimite bezele cu o tipa de pe net..cu care vrea sa se intalneasca....tipa crede ca e singur si kiar spera la o rel...el nu-mi spune nimic....ce sa fac???...nu mai am incredere in el..daca il intreb ceva zice k am eu vedenii...il iubesc,imi da totul material..dar sufleteste.....f putin....Ajutati-ma cu un sfat..Multumesc!!
shihana
Postat pe 24 Martie 2010 14:13
esti sigura ca motivul a fost si este "distanta ta din primele luni"?
In general barbatii au spirit competitional...se arunca cu toate resursele intr-o noua relatie, si incep sa retraga arme si munitii in timp ce femeia incepe sa devina mai implicata. E un decalaj al fazelor, oricum.
Poate ca pur si simplu din partea lui relatia se apropie de final. Si asta e. Gindeste-te la urmatorul.
quasaria
Postat pe 24 Martie 2010 14:20
ma fetele mamii,s/a intors pamantul cu courul in sus...

pana una alta,barbatul asta e un barbat singur,ok? si poate sa isi trimita bezele cu cine vrea muschiul lui

"il iubesc,imi da totul material,dar sufleteste..."
pentru ce dracu il iubesti? care e diferenta dintre el si un bancomat la care ai acces?
macar stai bine cu hormonii?
elodia
Postat pe 24 Martie 2010 14:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum ne dam seama daca suntem iubete sau nu!!! 27 De la: tutankhamon 25 Octombrie 2009 00:21
Exista retete in relatii? 126 De la: quasaria 7 Aprilie 2010 20:23
Ce inseamna a fii un om cuminte dupa parerea voastra? Dupa parerea mea un om se numeste cuminte atunci cand isi vede de treaba lui si nu profita de slabiciunea si prostia a nici unui om.Oare exista asa ceva? 22 De la: ingerasulluptator 21 Aprilie 2012 12:26
Nesiguranta 22 De la: garbo_487480 16 Septembrie 2018 10:37
AJUTOR 4 De la: tutankhamon 10 Mai 2010 11:49
Setari Cookie-uri