Pentru doamne care se respecta

Spuneti-mi va rog sincer,ce anume ar trebui sa faca un barbat ca sa va cucereasca:sa va iubeasca,sa va respecte sau sa va rasfete,alegeti va rog un singur raspuns si motivati-lVa multumesc
garbo265966
Postat pe 26 Mai 2012 00:40
Am mai spus-o pe la un subiect... singurul cadou care pe mine, personal, m-ar interesa de la un barbat (de la un anumit barbat,nu de la barbati in general) ar avea 21 de grame. Restul, incluzind luna de pe cer, sint irelevante.
quasaria
Postat pe 26 Mai 2012 03:52
Q....recunosc ca de data asta mi-ai dat tema de casa ....presupun...
Rotty
Postat pe 26 Mai 2012 05:21
De la: quasaria, la data 2012-05-26 03:52:47Am mai spus-o pe la un subiect... singurul cadou care pe mine, personal, m-ar interesa de la un barbat (de la un anumit barbat,nu de la barbati in general) ar avea 21 de grame. Restul, incluzind luna de pe cer, sint irelevante.

deci daca ai putea ,ai vrea doar sufletul,dar ce te faci cu anexele ?
http://www.trilulilu.ro/muzica-populara/tinu-veresezan-special-pentru-o-prietena-ce-i-plac
VOIAJOR
Postat pe 26 Mai 2012 07:54
Misterios gramaj?! :-))
Eu as adauga si o @};- cu :)....sa tina toata viata starea de b(v)ine:)
"Astea", in afara celor 21 de grame..... ei, trebuie sa 8-> !
Fss_ssu
Postat pe 26 Mai 2012 10:05
De la: Rotty, la data 2012-05-26 05:21:49Q....recunosc ca de data asta mi-ai dat tema de casa ....presupun...


...presupune...
quasaria
Postat pe 26 Mai 2012 17:54
Sal
Q, ... 21 de grame de suflet...
nuti_vio
Postat pe 26 Mai 2012 18:32
De la: garbo265966, la data 2012-05-26 00:40:50Spuneti-mi va rog sincer,ce anume ar trebui sa faca un barbat ca sa va cucereasca:sa va iubeasca,sa va respecte sau sa va rasfete,alegeti va rog un singur raspuns si motivati-lVa multumesc


of, dar nu esti pretentios deloc, chiar asa le vrei tu pe toate?
mai lasa-ne si noua nene, ce daca suntem muritori de rand
heartbit
Postat pe 26 Mai 2012 18:39
la mine de multe ori cantareste mai mult de 21 de gr.si daca nu adaug alte 1 600 gr...nu iese nica.....zaci ca-s papa lapte, imi ninge si-mi ploua...nu vointa, nu miscare :)
Daca as fi in locul femeilor, as cere TOT.
Fss_ssu
Postat pe 26 Mai 2012 19:32
Ca sa ma cucereasca....sa ma rasfete,sa ma faca sa rad,sa ma simt bine in compania lui.
Ca sa ma pastreze....sa-si puna mintea la contributie.
printesa_jo
Postat pe 26 Mai 2012 22:11
Zau ca imi place cum gandesti....
Rotty
Postat pe 26 Mai 2012 22:15
jo, cum vine aia sa-si puna mintea la contributie...? nu vezi ca n-are minte cand pune astfel de intrebari?!
eh, omul arunca o piatra si vrea apoi totul de-a gata, sa primeasca si el o plasa pe care s-o intinda la randul lui altora.
cu alte cuvinte cauta sa vada care sunt armele cu care poate vana cel mai eficient
este ril, pue ril
heartbit
Postat pe 26 Mai 2012 22:37
Io vreau s fiu lng el EU...(zlud, copil, femeie...) ! Dac nu-s "liber"...mai bine solo...
Axl_R
Postat pe 26 Mai 2012 22:38
De la: heartbit, la data 2012-05-26 22:37:31jo, cum vine aia sa-si puna mintea la contributie...? nu vezi ca n-are minte cand pune astfel de intrebari?!
eh, omul arunca o piatra si vrea apoi totul de-a gata, sa primeasca si el o plasa pe care s-o intinda la randul lui altora.
cu alte cuvinte cauta sa vada care sunt armele cu care poate vana cel mai eficient
este ril, pue ril

...dar cine zice ca ''el''trebuie sa ''ne cucereasca'' cu adevarat?Tu nu ne lasi sa ne jucam ?
printesa_jo
Postat pe 26 Mai 2012 22:43
cum sa nu va las sa va jucati? ce sunt eu ? bau bau?
eh, doar remarcam ca fiecare spune ce si-ar dori de la un anume "el" facand un serviciu initiatorului topicului sio oferindu-i pe tava solutii pentru vanatoare
ceea ce face ca el sa nu-si mai puna capul la contributie, ca faceti voi asta pt el

mare minune daca nu e topicul moderatorilor forumului
heartbit
Postat pe 26 Mai 2012 23:21
Sper c-s brbai!
Axl_R
Postat pe 26 Mai 2012 23:25
Frumos ai raspuns ,felicitari ,este o placere sa vorbeasca omul cu tine.
garbo265966
Postat pe 27 Mai 2012 02:14
Iimi cer scuze sincer pentru faptul ca am spus ca unele doamne sunt uneori caustice,nu sunt numai caustice sunt de-a dreptul otravitoare."Sa nu-si puna el capul la contributie ,ziceti",asa ca mi-am pus capul la contributie si m-am gandit : sa nu va intrebe pe voi nimic ,nici ce va doriti,nici ce sperante sau nazuinte aveti si sa va faca cadou niste cratite emailate pentru a face mancare des in ele,niste detergent pentru spalat rufe,sa va scoata in oras de ziua republicii si de I Mai sa faceti impreuna cumparaturi pentru camara si tot asa ,sper ca am intuit bine ce-ai doresc femeile .Daca o sa spuneti ca sunt prost,va raspund sincer ,pai sunt, de aceea v-am si intrebat pe voi si m-ati ironizat in loc sa ma luminati,nu cumva faceti acest lucru si acasa si apoi tot voi va plingeti.Nu comunicam eficioent ,dar suntem suparati ca nu merge totul bine ,nu-i asa?Ironice,caustice sau otravitoare de-a dreptul sunteti niste doamne incantatoare ,va multumesc pentru raspunsuri.Nu fti va rog suparate pe mine.Cu simpatie.
garbo265966
Postat pe 27 Mai 2012 02:35
In materie de grame nu exista o limta superioara, nu-i asa?Daca omul apreciaza in plus ,nu o sa te superi sper pe el.Pragmatica esti,bravo tie.
garbo265966
Postat pe 27 Mai 2012 09:41
din nefericire exista limita de grame in ceea ce priveste greutatea sufletului (s-a demonstrat cu un muribund ca dupa ce si-a dat duhul corpul lui cantarea mai putin cu 21 de grame si s-a dedus ca atat cantareste sufletul!)
dar o nefericire mai mare este ca in materie de prostie nu exista limite asa cum spunea Einstein, iar tu ne arati ca ai posibilitati de-a fi campion descriind la ce consideri tu ca ti-e buna femeia (gatit, spalat, cumparaturi pentru camara - banuiesc ca ai uitat de facut si ingrijit plozi, sau poate inca n-ai trecut prin asa ceva si de aia n-ai stiut, desi n-ar trebui sa fie o scuza)
sunt extrem de multe lucruri si unele total diferite de la caz la caz (de la femeie la femeie, care sa fie facute pentru a cuceri o femeie.
dar tu deja ai cerut, LIMITAT, in intrebarea ta si la ce raspunsuri vrei sa ti se faca motivare
(@garbo265966 ...ce anume ar trebui sa faca un barbat ca sa va cucereasca: sa va iubeasca,sa va respecte sau sa va rasfete...)
sa iubesti o femeie sau s-o respecti sau s-o rasfeti nu sunt singurele cai prin care sa o cuceresti. poti cuceri prin aspect, poti cuceri prin inteligenta (nu e cazul tau!), poti cuceri prin aptitudini, prin abilitati, prin cultura, prin elocinta si prin multe altele!
poti sa iubesti tu mult si bine o femeie, daca ea nu simte nimic pentru tine atunci n-ai so cuceresti vreodata!
poti sa rasfeti o femeie cat vrei tu de mult, daca nu simte nimic pentru tine si nu-i pasa de tine decat de distractia ei atunci n-ai s-o cuceresti, o sa fii totdeauna un sponsor si un looser, si intr-o zi ai sa constati ca vine unul si-o ia de langa tine cucerind-o fara s-o rasfete, sau te paraseste ea pentru altul care o rasfata altfel...
si lista ar putea continua, dar ma opresc aici sperand ca poate ai s-o asculti pe printesa care zicea ca trebuie sa-ti pui tu capul la contributie!
heartbit
Postat pe 27 Mai 2012 10:22
Asear am vb cu cineva despre 21 de gr, uneori rmne urma aelor-pt c mai i doare sufleelu-atunci e mai greu cu cucerirea...

Mi, dac-mi cumpr 2-3 din alea emailate, io-s deja cucerit!
Axl_R
Postat pe 27 Mai 2012 10:33
Oale emailate ?...
Rotty
Postat pe 27 Mai 2012 10:36
Dragostea trece prin stomac Fluturii !
Axl_R
Postat pe 27 Mai 2012 10:40
Am inteles ...deci,2-3 oale,neaparat emailate....pline cu fluturi...
Rotty
Postat pe 27 Mai 2012 10:51
Axl_R
Postat pe 27 Mai 2012 10:54
De la: Rotty, la data 2012-05-27 10:51:44Am inteles ...deci,2-3 oale,neaparat emailate....pline cu fluturi...



toate ca toate dar sa nu devina molii...:))
printesa_jo
Postat pe 27 Mai 2012 10:55
Am Lavanda in caz de asa ceva donez o tufa sa o punem langa oale
Rotty
Postat pe 27 Mai 2012 11:00
Io am un cmp ntreg la Jeny...lavand!
Axl_R
Postat pe 27 Mai 2012 11:08
daca ar trebui sa raspund serios la intrebare asa cum e formulata, te-as trimite sa joci counterstrike. Acolo e cu da-i si lupta si cucereste. O femeie te vrea ea sau nu te vrea sau te vrea o perioada - nu "o cuceresti" tu. Si ar trebui sa urmaresti sa te vrea pentru ce esti - nu pentru ce faci. Daca te vrea pentru ce faci pentru ea, atunci te foloseste. Esti o unealta de care se va debarasa cind nu ii mai trebuie sau cind isi achizitioneaza alta.
quasaria
Postat pe 1 Iunie 2012 02:48
Aleg din intrebarea ta varianta "iubirea", daca exista ea, celelale decurg firesc din ea, nu poti sa astepti sa fi respectata si alintata de un om care nu nutreste iubire fata de tine.
Leo_Florea_1
Postat pe 2 Iunie 2012 05:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Destinul este unic sau noi Îl alegem ... Totul este scris dinainte sau este influențat prin alegerile noastre ? Aștept păreri :) 76 De la: marinescu75 7 Mai 2015 22:41
sunt libera si-mi traiesc viata 1 De la: elisabeta_boia 7 Ianuarie 2012 18:28
A devenit sexul ghilotina omenirii? 148 De la: KNIGHT_31 25 Septembrie 2010 20:38
Ajutor! Am fost diagnosticata cu HPV oncogen! 6 De la: garbo_1155 5 Aprilie 2012 10:49
nebunii:d 13 De la: garbo_390737 12 Martie 2014 13:10
Setari Cookie-uri