daca intrebarea anterioara este pentru barbat daca rezista toata viata sa faca sex numai cu sotia, de ce nu ar fi valabila si pentru femei???adica numai El sa se plictiseasca??? de ce Ea nu are aceleasi simtiri si nevoi precum barbatul??? aceasta intreb

is nevasta de scriitor, ce pana mea...tre' sa folosesc si cuvinte d-astea

io ma indoiesc ca o sa sesizeze nuanta cu mancatu'
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2010 22:00
io cred ca e tacere ca nu stie ce e aia hemeneutic - e cu penis sau e fara....si s-o repezit la goagal.....wifooo...mai baga, zmeule, neologisme d-astea......s-o tinem naibii ocupata mai mult....
tutankhamon
Postat pe 3 Martie 2010 22:15
sau mai e o varianta.....o bagat-o anakinu in ceata rau cu mataranga aia.....si nu stie daca chestia aia face parte din secsuiala sa nu.....si dai si lupta acuma pe goagal sa se cultive fata.....
tutankhamon
Postat pe 3 Martie 2010 22:16
Am fost la biserica si sunt foarte dezamagita..Am inteles ca nici macar la preoti nu le pasa de voi...Bine ca le este lor bine si o duc bine cu banii...Ca a zis un preot,,asa zis preot...Ca sa nu ma mai bag,de ceea ce va zice el la biserica,,ca preotul a zis ca el este la inceput,,si nu are cum sa invete bine oamenii.Si a zis sa nu mai bag pt alti oameni...Pai atuncia de ce este la biserica,,de ce ne ia atatia bani pt nimic...Sunt atata de nemernici..De asta s-a dus omenirea de rapa...Oare cum este posibil asa ceva,..atatea ispite,m-am saturat..Atatea incercari..termina un nebun,,incep alti nebuni
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Martie 2010 19:53
Dar lasa ca nu scapa ei de mine....Ca atunci sa nu mai ia nici un ban de la oameni,daca nu ii invata nimic de bine,ca sa le fie si lor bine..Este acolo un preot curvar,,care am auzit ca are amanta.Ala are diavoli in el,cred ca el este cu intrigele.Daca nu se ocupa sde oameni,atunci sa nu ne mai ia un ban..Ca eu nu arunc banii de pomana,la PREOTI CARE NICI ,ACAR NU SE OCUPA DE OAMENI CA SA II INVETE DE BINE...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Martie 2010 19:57
lASA CA II FAC EU DE TOT RASUL,SI OAMENII SA NE LE MAI DEA UN BAN....pt ca noi muncim pt bani,,nu sa aruncam banii pe preoti care nu fac nimic.pt banii carer ii primesc..Ca a zis ca nu mai este nimic la oameni de schimbat,asa ca mai bine sa ii lase asa..Ce nemernici...Lasa ca le arat eu imputitiii,,,care ne iau baniii pt nimic....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Martie 2010 20:00
Daca nu se ocupa pe oamenii,atunci de ce ne mai iau banii...De pomana..Sa se duca la prasit sau la curatat toalette...Ca sa munceasca si ei banii asa cum ii muncim noi.Nu sa stea de pomana prin biserici
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Martie 2010 20:02
Bre irino, eu cred ca nimerisi in slujba de vineri, fato, si baietii erau ocupati intre ei. De-aia esti tu ofticata asa, ca iar batusi drumul de pomana si nu capatasi vreascuri pentru focu-ti.
anakin
Postat pe 5 Martie 2010 17:38
reyya
Postat pe 5 Martie 2010 17:40
De la: anakin, la data 2010-03-05 17:38:28Bre irino, eu cred ca nimerisi in slujba de vineri, fato, si baietii erau ocupati intre ei. De-aia esti tu ofticata asa, ca iar batusi drumul de pomana si nu capatasi vreascuri pentru focu-ti.
este un preot cu amanta..si am auzit ca asa isi chinuie nevasta.Popa ala ii posedat,ca si mie a vrut sa imi umple capul cu prostiii..este tare puternic,,cred ca are mii de diavoli in el..Pt ca preotii sunt cei mai pacatosi,,pt ca duc in eroare slujba domnului
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Martie 2010 18:24
fiecare face cum il duce capu.....
ema924
Postat pe 22 Martie 2010 16:50
CONSTATERE.lupcatcoarea coiajoasa vine sau e dusa.......
gmpa
Postat pe 21 Aprilie 2010 03:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ii place sa fie batuta in pat! 12 De la: yanyacharberet 17 Noiembrie 2009 11:49
dragoste pe net 8 De la: Dubluritza 6 Noiembrie 2009 03:47
Mai are rost sa te casatoresti? 462 De la: Dor_marunt 22 Mai 2010 14:08
oare napoleon avea dreptate? 50 De la: iceboxxx 7 Februarie 2012 03:57
Indepartarea ridurilor 14 De la: garbo_407365 24 Aprilie 2017 19:43
Setari Cookie-uri