daca intrebarea anterioara este pentru barbat daca rezista toata viata sa faca sex numai cu sotia, de ce nu ar fi valabila si pentru femei???adica numai El sa se plictiseasca??? de ce Ea nu are aceleasi simtiri si nevoi precum barbatul??? aceasta intreb

zici tu....taman cand m-am apucat si io de scris about nothing

am si site personel in care poci abera in voie cand m-apuca bazdacu' de la depresie

ioi...sa vezi la mine angoase...fata asta e pistol cu apa
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2010 17:43
nu mai bine iti zicem Julie, de-acum ?
ex_
Postat pe 3 Martie 2010 17:46
mai putin faza cu retele...daca stau in bucatarie prea mult depresia asta e nimic pe langa aia care m-ar apuca
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2010 17:47
Dintr-un serial "about nothing" Seinfeld a ajuns milionar in dolari.

Hai ca te-am incurajat, nu-i asa?
anakin
Postat pe 3 Martie 2010 17:48
my friend...as vrea io sa fiu ca micutzu' seinfeld

site-ul ala e pentru refulare...nu c-ar interesa pe cineva ce drame existentiale are michelle

da' face bine la moral...si vaz ca incet, incet imi recapat spiritul combatativ
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2010 17:52
Pai daca femeeia lucreaza si este obosita.Normal ca nu mai are chef de sex atunci cand muschii barbatului cei odihniti vor sex..Ca daca barbatul ar munci cat munceste o femeie sigur nu i-ar m-ai sta gandul doar la sex...Asa ca mai bine isi ia amanta si ii da bani la amanta.Si pe nevasta o tine de friaera,,la cratita,,sa munceasca....mai mult ca el,ca doar femeia este masinarie de sex...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 3 Martie 2010 17:52
bloggingul e si el o terapie, wife..daca ajuta, da-i inainte !
ex_
Postat pe 3 Martie 2010 17:54
mai...m-am facut acu 2 zile roscata, da' vaz ca se poarta blondu'

auzi irino...iote ca io-s o masinarie de facut sex. si stii ceva ? imi place al dreaq chestia asta...am numai idei pacatoase...fantezii nebune

sexu' asta e cel mai bun lucru inventat de dumnezeu

nu suntem toate oripilate ca tine de facut dragoste si copii

multumita ?
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2010 17:56
ex_
Postat pe 3 Martie 2010 18:00
De la: wife_de_zmeu, la data 2010-03-03 17:56:38mai...m-am facut acu 2 zile roscata, da' vaz ca se poarta blondu'

auzi irino...iote ca io-s o masinarie de facut sex. si stii ceva ? imi place al dreaq chestia asta...am numai idei pacatoase...fantezii nebune

sexu' asta e cel mai bun lucru inventat de dumnezeu

nu suntem toate oripilate ca tine de facut dragoste si copii

multumita ?
pai daca va place penisul este problema voastra...Dar nu si problema mea...Pe mine ma intereseaza barbatii cu creier in cap,nu cu gargauni...Pt ca degeaba are un penis,daca nu are si minte..eu prefer sa fiu cinstita,,ca Dumnezeu sa imi dea si mie oameni cinstiti prin preajma mea si sa ma fereasca de sarlatani cu gargauni in cap
xenaprintesarazboinica
Postat pe 3 Martie 2010 18:04
I'm bad...I'm bad...

io recunosc, nah...is dinamita in pat...masina de secsuiala...

ia sa vedem daca mai are irinuca ceva de zis la chestia asta...ori te pomenesti c-am linistit-o

da, mai...imi place penisul ala...asa...si ?

faptul ca mai la toate ne place nu demonstreaza decat ca tu esti aia care nu stie ce pierde. deci, cu tine e ceva in neregula la mansarda, nu cu noi
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2010 18:05
irinuco, hai sa iti spun un secret:

cand te duci tu duminica la biserica, ai grija sa te ascunzi in pronaos dupa slujba. Si o sa vezi preotii carand apa cu galetile in couroul gol. Ei bine, care preot cara galeata mai mult fara maini, dara fara sa verse nici o picatura, sa stii tu, fata, ca ala e ursitul tau - de la caratul apei vine cu mataranga obosita si nu iti cere decat de mancare si bucata de felatzie, micutza, acolo.
hai, du-te duminica la slujba, ca poate ai si tu noroc in viata
anakin
Postat pe 3 Martie 2010 18:06
o bucata de felatzie?
facuta felii sau...cum?
cu sos sau fara?
preciouss
Postat pe 3 Martie 2010 18:08
cloaneto...io azi am cujetat adanc...

as vrea sa-mi cumpar un "dezabie" rosu...da' mi-e ca nu mi se potriveste cu nuanta parului
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2010 18:10
De la: anakin, la data 2010-03-03 18:06:39irinuco, hai sa iti spun un secret:

cand te duci tu duminica la biserica, ai grija sa te ascunzi in pronaos dupa slujba. Si o sa vezi preotii carand apa cu galetile in couroul gol. Ei bine, care preot cara galeata mai mult fara maini, dara fara sa verse nici o picatura, sa stii tu, fata, ca ala e ursitul tau - de la caratul apei vine cu mataranga obosita si nu iti cere decat de mancare si bucata de felatzie, micutza, acolo.
hai, du-te duminica la slujba, ca poate ai si tu noroc in viata
pai nu va intyereseaza pe voi cine o sa fie ursitul meu.Pt ca nu va fac nici o invitatie la nunta..In orice caz,doar pe cineva cu bun simt si cu creier,,fara gargauni in cap
xenaprintesarazboinica
Postat pe 3 Martie 2010 18:10
cu sos alb, bre sis... si musai trebuie servita intreaga, ca doar irinuca nu e pusculitza sa bage in ea feliutze.
anakin
Postat pe 3 Martie 2010 18:12
cu adevarat,adanc ai cujetat!

mami,tu ia-ti ce dazabie te coafeaza,ce dreaq?!
preciouss
Postat pe 3 Martie 2010 18:13
anakinu` ! oalio..
ex_
Postat pe 3 Martie 2010 18:13

ioi,ma doare burta!
mai brodeaza ceva,bro,ca tare bine le mai stii!
nu faci ca noi - doo pe fatza,doo pe dos...
tu ai talent de modele complicate!
preciouss
Postat pe 3 Martie 2010 18:17
voi aveti probleme grave la mansarda cronice
xenaprintesarazboinica
Postat pe 3 Martie 2010 18:23
ei nu ma-nnebuni
fleurdelis
Postat pe 3 Martie 2010 18:24
nea nicu?!
preciouss
Postat pe 3 Martie 2010 18:26
ba nea gicu
panty_C
Postat pe 3 Martie 2010 18:35
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-03-03 18:23:41voi aveti probleme grave la mansarda cronice
Sexuiala asta,v-a inebunit,creierul de tot....aveti creierul infectat
xenaprintesarazboinica
Postat pe 3 Martie 2010 18:38
aham...ne-a innebunit de tot...

da' stii ce e mishto ? ca ne binedispune...scapam de riduri...avem pielea intinsa pe fata, stralucim de fericire si multumire...nu suntem acre ca tine si nici frustrate

hai, pa...ignore placut...
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2010 21:50
De la: anakin, la data 2010-03-03 18:06:39irinuco, hai sa iti spun un secret:

cand te duci tu duminica la biserica, ai grija sa te ascunzi in pronaos dupa slujba. Si o sa vezi preotii carand apa cu galetile in couroul gol. Ei bine, care preot cara galeata mai mult fara maini, dara fara sa verse nici o picatura, sa stii tu, fata, ca ala e ursitul tau - de la caratul apei vine cu mataranga obosita si nu iti cere decat de mancare si bucata de felatzie, micutza, acolo.
hai, du-te duminica la slujba, ca poate ai si tu noroc in viata


Anakine , rad de un sfert de ora non stop...esti de coma
reyya
Postat pe 3 Martie 2010 21:53
ioi, sis!
iti pui mintea cu luptatoareacontagioasa? las-o-n durerea ei!

Tylly
Postat pe 3 Martie 2010 21:53
mey cate nu invata omul de la voi,, o feliuta de felatie" ?? Anakinu, sunt pe jos ...si nu am baut nimik , ma doare burta de ras
reyya
Postat pe 3 Martie 2010 21:56
n-auzi, bre sis ce zice asta ? cica e nashpa daca esti masina de facut sex...esti ca o victima, de-aia

ba p-a masii victima...asteia nu-i intra in cap nic nic...nu pricepe cu ce se "mananca" secsu' asta...hermeneutic vorbind
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2010 21:56
asta cu hermeneutic a fost adanca Wife..crezi ca a inteles ??
reyya
Postat pe 3 Martie 2010 21:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TRAGI LA RAME ,TRAIESTI MULT ! 6 De la: GIOVANI 27 Februarie 2012 13:03
Sunt prea geloasa , ajutati-ma sa nu mai fiu :( 46 De la: Lidiaolteanu 27 Iulie 2011 15:40
????????? 45 De la: garbo396 23 Decembrie 2011 02:24
Despre homosexualitate 9 De la: Cineze 1 Aprilie 2015 06:30
sa rup orice legatura sau sa las timpul sa decida? 29 De la: garbo_11706 10 Aprilie 2013 08:09
Setari Cookie-uri