ce vrea ?

pik_nik
Postat pe 6 Februarie 2010 20:26
De la: garbo097470, la data 2010-02-03 12:16:10Buna . Ma numesc oana si sunt noua pe aici as vrea sa ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi referitoar ela comportamentu unui baiat. Pai ne-a cunoscut pe mess el mi-a cerut id-ul pe hi5 apoi am vb pe mess cateva saptamani si apoi ne-am intanlit .Intanlirea noastra a fost cam naspa pt ca eu sunt genu de persoana foarte directa care vb si mult si el a fost cam retinut asta provocand multe momente de tacere .La sfarsitu intanliri atunci cand m-a adus acasa se pare ca i-a trecut toata timiditatea si a incercat sa ma sarute , va zic ca a incercat pt ca eu am refuzat. Apoi am mai vb si mi-a propus sa vedem un film la el acasa si eu nu stiu ce sa fac. Eu zic ca el crede ca doar pt ca sunt o fire foarte deschisa sunt o parasuta si vrea sa se culce cu mine ca multi altii asta pt ca la 17 ani am un corp mai dezvoltata ca al celorlalte fete. Voi ce a-ti face in lucul meu va-ti duce la film sau a-ti intrerupe orice legatura cu el?Vrea si el doar sa se culce cu mine?

intrebarea asta,CU CE VREA? este ciudata pt ca dupa cate inteleg ai doar 17 ani dar...la varsta ta ar trebui sa stii ca totzi barbatzii asta vor,sex...dar depinde de tine pana unde ii dai voie sa mearga,depinde de tine ce vrea el,poate ti se pare ciudat ce zic, dar...asa este daca vrea o relatzie cu adevarat,te place ,va mai asteapta un timp,daca vede in tine doar femeia ,se va retrage,si daca face asta n-ai pierdut nimic,ai doar 17 ani si o viatza inainte vei intalni altul,si...cu filmul e doar o abureala,ca sa vorbesc in limbajul de aici, refuza fimul de la el de acasa si propunei o plimbare in aer liber de vreo 2 ore,dupa ce atzi inghetat bine, ati vb atzi glumit,( si aici mai am o un sfat nu vb prea mult lasa-l pe el, daca zici ca momentele de tacere se instaleaza in continuare inseamna ca nu exista comunicare si... nu e bine) mergetzi la o cafenea betzi un ceai sa va incalzitzi, si dupa aceea acasica, dandu-va din nou intalnire...Si atunci vei vedea cu adevarat CE VREA?A apropo,vreau sa te intreb ceva, te rog sa-mi raspunzi,daca potzi care este relatzia ta cu mama ta? dupa ce ai sa-mi raspunzi,daca i-mi vei raspunde,i-ti voi da un sfat.
Nicool
Postat pe 7 Februarie 2010 09:50
sa va spun intai cum sa terminat ...intr-un final si-a dat s el seama ca nu sunt genu de peroana care sa se culce cu cineva doar asa de dragu de a o face si cu atat mai putin de la a doua intanlire si sa retras frumusel, iar acum nu mai are nici un rost intrebarea mea e clar ce dorea ce vor toti baietii din ziua de azi.Cu mama am o relatie destul de buna vb deschis dar nu am mereu dispozitia de ai povesti ce mi-se intampla pana la urma ii povestesc da dupa o perioada de timp.Multumesc pt sfaturile voastre m-au ajutat sa vb deschis cu el pt ca chiar daca sunt o persoana deschisa ma inhibam atunci cand ma tot presa sa ne uitam la un film la el
garbo097470
Postat pe 7 Februarie 2010 16:02
swcumpo...nu uita un lucru...mama ta ti-e cel mai bun prieten......chiar daca se va supara initial, daca te duci sa-i ceri sfatul in astfel de probleme, sunt sigura ca te va ajuta sa iei decizia cea mai buna....
tutankhamon
Postat pe 7 Februarie 2010 16:30

Recomandari

Setari Cookie-uri