ce vrea ?

Buna . Ma numesc oana si sunt noua pe aici as vrea sa ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi referitoar ela comportamentu unui baiat. Pai ne-a cunoscut pe mess el mi-a cerut id-ul pe hi5 apoi am vb pe mess cateva saptamani si apoi ne-am intanlit .Intanlirea noastra a fost cam naspa pt ca eu sunt genu de persoana foarte directa care vb si mult si el a fost cam retinut asta provocand multe momente de tacere .La sfarsitu intanliri atunci cand m-a adus acasa se pare ca i-a trecut toata timiditatea si a incercat sa ma sarute , va zic ca a incercat pt ca eu am refuzat. Apoi am mai vb si mi-a propus sa vedem un film la el acasa si eu nu stiu ce sa fac. Eu zic ca el crede ca doar pt ca sunt o fire foarte deschisa sunt o parasuta si vrea sa se culce cu mine ca multi altii asta pt ca la 17 ani am un corp mai dezvoltata ca al celorlalte fete. Voi ce a-ti face in lucul meu va-ti duce la film sau a-ti intrerupe orice legatura cu el?Vrea si el doar sa se culce cu mine?
garbo097470
Postat pe 3 Februarie 2010 12:16
E normal sa-si doreasca sa se culce cu tine, doar e baiat!Daca crezi ca il cunosti suficient de bine....ai putea sa mergi la film , chiar daca...e cam devreme. Asta depinde de tine!Dar daca totusi, te hotarasti sa mergi la el...nu inseamna ca tb sa o si faci! ...toate la timpul lor...
Laleauaneagra
Postat pe 7 Februarie 2010 22:06
De la: garbo097470, la data 2010-02-03 12:16:09Buna . Ma numesc oana si sunt noua pe aici as vrea sa ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi referitoar ela comportamentu unui baiat. Pai ne-a cunoscut pe mess el mi-a cerut id-ul pe hi5 apoi am vb pe mess cateva saptamani si apoi ne-am intanlit .Intanlirea noastra a fost cam naspa pt ca eu sunt genu de persoana foarte directa care vb si mult si el a fost cam retinut asta provocand multe momente de tacere .La sfarsitu intanliri atunci cand m-a adus acasa se pare ca i-a trecut toata timiditatea si a incercat sa ma sarute , va zic ca a incercat pt ca eu am refuzat. Apoi am mai vb si mi-a propus sa vedem un film la el acasa si eu nu stiu ce sa fac. Eu zic ca el crede ca doar pt ca sunt o fire foarte deschisa sunt o parasuta si vrea sa se culce cu mine ca multi altii asta pt ca la 17 ani am un corp mai dezvoltata ca al celorlalte fete. Voi ce a-ti face in lucul meu va-ti duce la film sau a-ti intrerupe orice legatura cu el?Vrea si el doar sa se culce cu mine?
Nu stiu dar mie nu mi se pare baiat serios.Daca a incercat asa,din prima seara...Sigur o sa fie insistent..Pt ca nu cred ca asta are bun simt..Eu as intrerupe legatura cu el
omulsincer
Postat pe 7 Februarie 2010 22:11
oana....de preferat ar fi sa stai in ,,garda,,parerea mea ar fi sa ii dai timp sa te cunoasca ,,public,,.....la el acasa???hmmmm....nu te-as sfatui
popescuortansa77
Postat pe 7 Februarie 2010 22:11
cred ca cheia aici e "17 ani". intrebarea are rost poate la 27 de ani, nu la 17...
baloo
Postat pe 11 Februarie 2010 22:06
baloo ai putea sa dezvolti ideea ca nu inteleg ce ai vrut sa spui
garbo097470
Postat pe 12 Februarie 2010 21:03
sincer ai grija..si mie mi s-a intamplat asemanator..dar a avut un rezultat pozitiv din fericire... adica am iesit cu un baiat la o simpla plimbare, am fost la suc si cand am vrut sa plec acasa a vrut sa ma sarute, bine inteles ca l-am refuzat, apoi mi-a zis daca vreau a 2a zi sa iesim sa vedem un film, in oras . si i-am zis ca am treaba am evitat, ma gandeam ca tine la ce e mai rau, iar dupa ceva timp el insistand ca ii place de mine sa iesim la film sa vad ca nu e cum cred eu, am mers impreuna la film..si la fel ca tine, ma gandeam doar ca vrea sa se culce cu mine,pot spune ca suntem prieteni buni acum. dar asta ca o mica paranteza


trebuie sa ai grija ca nu orice "poveste" de genu are un final fericit! comunica in continuare cu el, dar pt moment eventual iesiti la un suc,la film in oras dar evita sa te duci la el! fi precauta!

te pup si numai bine
rautatemika
Postat pe 16 Februarie 2010 22:29
depinde de parerea ta despre tine.daca nu vrei sa mergi mai departe atunci postarea ta nu-si are rostul.daca vrei atunci...poate aveai nevoia unei confirmari din partea noastra.too bad.nu ai primit-o
acuma faci ce-ti dicteaza sufletelul

have fun
apaminerala
Postat pe 19 Februarie 2010 05:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubire imposibila 39 De la: zambil 14 Octombrie 2009 16:44
ce pot face cu un sot "bolnav" de inernet? 62 De la: miky65 27 August 2020 14:31
RACTOR 69- IMBUNATATESTE-TI VIATA SEXUALA 61 De la: quasaria 2 Mai 2011 23:47
DESPRE NOI, FEMEILE! 4 De la: nazirra 8 Iulie 2011 19:31
sex fara prejudecati 243 De la: CristianBaciu 26 Iunie 2018 12:07
Setari Cookie-uri