am nevoie de ajutor...

buna tuturor...am si eu o problema sper sa'mi raspundeti....am o problema..am 22 de ani si de la 10 pana la 15 am facut gimnastica..am ramas cu muschii gambelor foarte urat formati...adica eu sunt slaba am 53 de kg. 1.65 si am niste gambe foarte mari...nu am purtat fusta niciodata..doar iarna cu cizme...problema este ca se apropie nunta fratelui meu si nu stiu ce rochie sa'mi cumpar pentru a nu'mi scoate gambele in evidentza..si nu mi'as cumpara una lunga...pls help me:)
crinaxx
Postat pe 30 Ianuarie 2010 09:48
..trebuie sa mergi in oras sa cauti...sa probezi...sunt sigura ca poti gasi ceva...de care sa fii multumita...totusi daca nu...atunci iti poti cumpara un material si poti merge la o croitorie...sa ti/o faci dupa cum vrei tu...iar a treia solutie....ar fi sa nu porti rochie...sa te imbraci in pantaloni...nu vad care sr fi problema...un material elegant...cu o bluza...finuta..care sa se asorteze cu pantalonii..ai destule solutii ..totul e sa cauti si sa vrei sa gasesti!!
garbo055472
Postat pe 3 Februarie 2010 11:12
crinuta.....incearca mama un pantalon mai evazat.....mai largut...ca o fusta pantalon neagra......si cu o bluza de matase naturala asortata cu costumul fratelui tau....ma gandesc la uina din aceea gen kimono - parte peste parte.....cu un sirag de margele mai lungi sau ceva de argint....coafata cu bucle si zburlit....

p.s. pantalonul si bluza sa fie bine mulate pe talie si solduri....si musai pantofi negrii de lac cu toc inalt....si subtire....
tutankhamon
Postat pe 3 Februarie 2010 11:17
crina, io cred ca te stresezi degeaba, nu cred ca esti slaba la 53 de kile si 1,65.
in plus, faptul ca ai muschi nu constituie o problema...ai prefera sa atarne pielea pe tine?
ma indoiesc!
cred ca esti tu foarte obsedata de acest lucru, sau esti perfectionista

ah, si de rochie, ai putea sa-ti iei una asimetrica, mai lungutza, eventual cu colturi
zambila
Postat pe 3 Februarie 2010 11:23
ii trece ei si complexu' asta..

acu' se poarta cizme si iarna si vara...nu-i bai,toata vara au fost fetele in d-alea de bumbac dantelate.
trebuie sa sufere si ea din ceva,deh...
copii...
iasomia
Postat pe 3 Februarie 2010 11:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
citeste..si citeste din now.... morala?.. 12 De la: Lidiaolteanu 25 August 2011 17:22
ce parere aveti despre articolul ,,,Salvati-ne dragostea! M-am maritat cu fratele meu 15 De la: ingerasulluptator 19 Iulie 2012 18:29
dragostea de nepot 11 De la: eu_geminy 8 Noiembrie 2010 18:56
Urgent!! 10 De la: chanty 25 Iulie 2011 16:36
PENTRU TOATE NEVESTELE DIN LUME ȘI NEVASTA MEA 56 De la: VOIAJOR 15 Septembrie 2012 10:56
Setari Cookie-uri