Mi-am impins barbatu in bratele alteia...ce fac acum

Asteapta sa ti-l trimita inapoi.
Ma amuza oarecum asemenea subiecte de conversatie si mi se pare si prostesc ceea ce spui.
Nu mai intreba pe alti ceea ce trebuie sa decizi singura( singura care stie tot adevarul esti numai tu, noi nu putem intelege ceea ce simti tu cu adevarat).
Hotaraste-ti singura soarta si nu te mai lua dupa ce zic altii ca nu e bn.
matilda8502
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:16
De la: deliuta, la data 2010-01-16 00:57:33eu nu il inteleg pe el de ce vrea sa mai raman ,pentru ca i-am spus ca nu e problema poate sa isi vada copilu zilnic ( face 10 min cu masina pana unde o sa ma mut eu),dar el ma roaga sa mai ramn ,dar in acelasi timp imi spune ca nu mai simte nimic pentru mine. De ce vrea sa mai ramn???

Daca totusi te mai iubeste ,dar nu vrea sa recunoasca,eu as zice sa mai amani plecarea,daca tu zici ca il iubesti.
garbo004519
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:29
deci, draga mea..parerea mea este, la sfaturile care le dai...ca inca nu ai avut vreun barbat...si daca continui asa, nici nu o sa ai vreodata. Imi pare rau pentru tine...ii naspa sa traiesti o viata fara barbat. Mult noroc iti doresc
kappa_cj
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:30
ete pleosc!
preciouss
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:32
Banuiesc ca ar fi necesar un dialog mai serios intre voi, scopul vietii voastre, ca, CUPLU.
Cred ca ar fi necesara o spovedanie sincera si o chemare a unui preot cu har in casa , sa faca o sfestanie , mai multe rugaciuni adresate iubitului nostru cretor Divin si iubitei noastre Mame Pamant, pentru a afla adevarul, folosind chiar si o candela aprinsa non-stop,,,
Ai aici un link care te poate ajuta, sa afli adevarul daca pui in practica foarte in serios acele afirmatii si meditatii. Afirmatiile sa fie citite de cel putin trei ori fiecare cu o lumanare aprinsa.
Gandirea sa fie doar pozitiva , plina de IUBIRE, schimba toaleta, coafura, zambeste tot timpul, procedeaza in asa fel, ca si cum NU sa intamplat nimic, accepta realitatea prezenta asa cum e , fara judecata, fara barfa, fara cearta , daca stati cu parintii, cautati alta casa, etc http://www.lucratorul-in-lumina.com/prim/vindecarechannel.htm
Dumnezeul nostru creator sa va ilumineze si protejeze, dupa vointa divina si voia vostra.
GHEORGHITA
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:35
Fiecare cu cel doare
scrichy
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:35
ghitza...te-astept diseara la portitza...
sa-ti dau cu-aghiasma in guritza,mai ghitza...
preciouss
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:38
Gheorghita, nu ne satura te rugam cu prea multa religiozitate,asta nu e forum religios.
reyya
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:39
scrichy
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:39
mai baga o cantare , preciouss , ca bine zici
reyya
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:40
in Iordan botezandu-te tu,Doamne....lalala..

asta merge?!
preciouss
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:44
asteapta pana se satura (daca nu te vei lehamesi)..!
garbo001362
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:45
mai, faceti ce faceti si va impungeti.
Mai stiti despre ce era vb in propozitie?
si ca o femeie a avut curajul sa constientizeze ca are nevoie sa intrebe de alte pareri?

ia, nu mai fiti asa egoisti
Clientu
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:50
'opa!

reyo,avem un client!
preciouss
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:53
scrichy
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:54
Draga mea:se iubeste doar pe el...Tu, singura ,spui ca a mai avut relatii:asa este el.Un egoist,un om cu doua fete,un barbat slab si fara caracter.Nu exista jumatati de masura....Pune punct si vezi-ti de viata ta.{rioritar este copilul...Dupa ce te vei detasa de el,iti vei da seama ca un astfel de barbat nu stie sa iubeasca adevarat.Bafta multa.Un sut in fund inseamna un pas inainte!!Crede-ma!!
theocech
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:54
Un client??,pentru halat
scrichy
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:55
cat e halatul ???
reyya
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:57
Nu fii fraiera. Trimite-l la aia. Se leaga de parintii tai doar ca sa gaseasca o motivatie pt comportamentul lui de curvar. E o gena care se mosteneste. Ca si gena alcoolului. Daca nu gasea motiv cu parintii, facea el rost de alt subiect de cearta. Asa se procedeaza. Te mai vrea pe langa el dintr-un singur motiv: sa-l speli, calci, sa-i faci mancare, sa-l slugareasti cu alte cuvinte pt ca cealalata nu cred ca e dispusa la asa ceva. Ia trimite-l tu la aia... , sa-i spele aia ciorapii si chilotii si sa vezi mare dragoste pe ei atunci.
Si m-am tot saturat sa aud cum masculii se vaieta de cicalelile femeilor. Pai sa faca asa incat sa nu mai existe asa ceva. ORI LE CONVINE, ORI NU SE MAI INSOARA. SIMPLU.
nicoll42
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:07
De la: inis, la data 2010-01-17 08:57:18cred ca toti au dreptate, dar gindestete si fal si pe el sa se gindeasca, ca tu ai sa gasesti , intr-un sfirsit pe cineva dar TATA pentru copil nu cred .
GINDESTI PERFECT ASAI.
cobra_jimbolia
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:09
E normal ca la o anumita perioada sa privim totul si dintr-o alta prisma. Spunem la nervi ce ne vine la gura, luam decizii radicale sa-i demonstram celuilalt ceva, orice, doar ca sa ne simtim mai bine. Toti facem asta mai mult sau mai putin. Doar ca, aproape de fiecare data nu ceea ce spunem e ceea ce simtim. Uitam ca asa cum vrem ca celalalt sa ne sustina, moral ma refer, ar trebui sa facem asta si noi. Inclin sa cred ca nu copilul e motivul pentru care ar vrea sa ramai. Incercati macar de-acum incolo ca-n discutiile voastre subiectul legat de parinti sa cuprinda doar date legate de cand trebuie sa-i vizitati, daca sunt sanatosi sau nu, ce parere au avut despre etc.
alina_c
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:14
bre nea jimbla, si de ce tzipi?
pik_nik
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:16
De la: nix, la data 2010-01-17 08:59:19Nu te mai acuza degeaba ,,nu l-ai impins tu in bratele alteia ,s-a dus el singur ,si daca a facuto acum o va face si altadata cat de mult l-ai iubi tu .lingeti ranile iubeste-te pe tine pe copilul tau si succes in viata .Vezi ca e destul de scurta si nu merita sa traiesti in umbra prostilor .Ai ales gresit si banuiesc ca parinti tai au vazut adevarul de la inceputul relatiei asa ca ,,nu mai gresi si a doua oara ,,succes



Vei ramane cu siguranta langa el,o vreme,pana revine la amanta,sau pana gaseste alta. De plecat vei pleca, pana la urma, poate cu doi copii dupa tine, iar el tot infantil si iubaret va fi.Vorbele spuse de tine la manie le foloseste ca pretext si in timp va gasi alte, si alte motive.
Vrei un sfat : DU -TE!!!si nu mai privi in urma!
Brain
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:17
pikane,hai ca-mi fu dor de toa...
preciouss
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:17
DECIT SA DAI BANI LA DIVORT MAI BINE FACI ALCEVA CU EI MAI ALES IN CRIZA ASTA,CAUTA ALTA MODALITATE IN AFARA DE DIVORT,
cobra_jimbolia
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:19
preti,
da' sa nu-l suparam pe nea jimbla, ca-i in crize
pik_nik
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:26
De la: cobra_jimbolia, la data 2010-01-17 18:19:07DECIT SA DAI BANI LA DIVORT MAI BINE FACI ALCEVA CU EI MAI ALES IN CRIZA ASTA,CAUTA ALTA MODALITATE IN AFARA DE DIVORT,


? Cianura?
Brain
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:26
...si ne arde,dreaq,o copita,de ne relaxam in veci pomenirea noastra!
preciouss
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:28
De la: cobra_jimbolia, la data 2010-01-17 18:19:07DECIT SA DAI BANI LA DIVORT MAI BINE FACI ALCEVA CU EI MAI ALES IN CRIZA ASTA,CAUTA ALTA MODALITATE IN AFARA DE DIVORT,


Extraordinar, cata grija pt banii femeii !!! Deci, sa recapitulam, tipa e nefericita , are alaturi de ea un dobitoc care o dezamageste zi de zi prin comportament,o minte zi de zi ,,frumos" , atat pe ea cat si pe cealalta, respectiv amanta, iar tu Cobra_jimbolia o sfatuiesti sa nu dea banii pe divort!
reyya
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:30
Cianura???? ,dar mortul nu costa,sau il bagi in acid,pe urma,dispare ca Elodia
scrichy
Postat pe 17 Ianuarie 2010 18:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu inteleg de ce evita acest subiect dupa 1 an de relatie. 11 De la: garbo_454875 28 Septembrie 2016 13:20
UNDE E MAI RAU (LA GINECOLOGIE SAU LA DENTIST)? 103 De la: estela 15 Aprilie 2010 04:53
DESPRE NOI, FEMEILE! 4 De la: nazirra 8 Iulie 2011 19:31
Exista femei care nu pot face fata unui barbat? 143 De la: quasaria 19 Septembrie 2009 23:54
cum se poate explica absenta dorintei fizice (erectia) desi un barbat sustine ca doreste o femeie si o iubeste? 71 De la: 77 10 Noiembrie 2015 14:00
Setari Cookie-uri