Voi ce credeti?

o sa intru imediat...deocamdata ascult TIESTO-3rd earth....e ..de te scoala dupa boala!!!!
garbo055472
Postat pe 16 Ianuarie 2010 01:46
De la: garbo055472, la data 2010-01-16 01:46:22 o sa intru imediat...deocamdata ascult TIESTO-3rd earth....e ..de te scoala dupa boala!!!!


Uite ce mi'au zis pe un forum:O:O:O....sunt fericita!!! desi ma simt raaaaau si ma oare capu' si am febra,totusi is foarte fericita!!!

"Vreau si eu o prietena care sa ma iubeasca asa cum il iubesti tu pe respectivul,sincer

daca nu te iubea,nu mai vorbeai cu el 2 ani jumate...
nu stiu ce sa mai zic... si eu trec prin aproape acelasi lucru...nu chiar...dar foarte asemanator
deci sfaturile care le primesti tu ,o sa-mi fie si mie de ajutor "


"
dar ii clar k ai exagerat....

nu trebuia sa il stresezi atata, trebuia sa incerci sa ai incredere in el...

nu cred ca ar fi stat cu tine 2 ani si jumate dak nu te iubea...

oricum, nu prea vad io schimbarea pe care i-ai promis-o, pt k ai zis k dupa promisiunea aia, iar ai fost isterica...
faza cu id unui baiat si etc mi s-a parut o dovada mare de imaturitate, sincer acuma!!!
incearca sa te schimbi cu adevarat dak il mai vrei inapoi, si incearca sa gandesti mai matur in relatzia asta...

dar prima data cred k ar trebui sa te asiguri k te mai vrea inapoi...
pt k, cred ca s-a saturat sa auda promisiuni incalcate mai apoi... "
Eleenna
Postat pe 16 Ianuarie 2010 01:48
riiight!!!
garbo055472
Postat pe 16 Ianuarie 2010 01:54
Deci..totusi,merita bucuria mea!:X nu?
Eleenna
Postat pe 16 Ianuarie 2010 01:55
...tre sa fie o bucurie ca cineva e in asentimentul tau si se mai si exprima ca atare...nu din categoria aia care te fac sa te simti o nebuna de camasha de fortza!!
garbo055472
Postat pe 16 Ianuarie 2010 02:01
EXACT ! SA iti zic ceva! Mi'a zis azi o prietena ca zilele astea EL era tot in fata clasei mele,ceea ce niciodata nu a facut!Niciodata nu a venit in fata clasei mele,iar acum,cand lipsesc eu,sa aud ca e tot acolo zilnic

:O
Eleenna
Postat pe 16 Ianuarie 2010 02:08
mai esti?
Eleenna
Postat pe 16 Ianuarie 2010 03:16
Hai, ia si iti alimenteaza dorintele cu sperante false ca dezamagirea sa fie si mai mare. Observ ca nu accepti sa iti vorbeasca decat oamenii care iti spun doar ce vrei sa auzi si anume ca el te iubeste si vrea sa fie cu tine. Cu cat ai asteptari mari cu atat ai dezamagiri mai mari. Uite, ca sa te simti tu bine iti spun ca te vei casatori cu el, vei face 3 copii si te va bate in fiecare sambata. Nu-i asa ca e mai bine?
Doara
Postat pe 16 Ianuarie 2010 09:27
Hehe.Spre dezamagirea ta,a avut mii de motive sa dea in mine,altul daca era in locul lui ma batea si ma dadea naibii de foarte multa vreme.Chiar el mi'a spus asta si unii prieteni de'ai mei,insa el nu e animal.E cu bun simt si nu ar da in mine niciodata.
In urma cu cateva luni a fost la mine si ne'am certat,din vina mea ,ca de obicei,dupa care tot eu am fost cea nervoasa pe el si a zis "apai mai du'te naibii ca deja exagerezi"si aspus sa repete ca sa am de ce sa il palmuiesc.Si a ras,dupa care m'a linistit,dar tot i'am facut niste crize ca l'am inchis in casa ,nu a mai avut pe unde sa plece si in clipa aceea s'a jurat ca nu va mai fi intre noi absolut nimic,insa UITE,spre marea ta dezamagire,a fost.
Si va mai fi.Il cunosc f bine,de 2 ani ne tot luam adio,dar nicidecum sa fie un adio pe viata.De data aceasta,nu am mai rezistat si de asta am lesinat si asa mai departe

Eleenna
Postat pe 16 Ianuarie 2010 09:48
Deci, te iubeste si o sa va casatoriti sigur. Simt asta. E din ce in ce mai evident. Sunteti facuti unul pentru altul. Nici n-o sa mai iubeasca pe alta. Daca nu ai sa fii cu el tu va merge sa se calugareasca. Te iubeste si ii pasa mult de tine.
Doara
Postat pe 16 Ianuarie 2010 10:10
Exact! Am simtit si eu asta de dimineata, in urina, cand am "iesit afara"...
Si vor mai si trai fericiti pana la adanci batraneti
ready_vivus
Postat pe 16 Ianuarie 2010 10:15
Sa nu-l lasi fata. Daca nu vrea sa mai vorbeasca cu tine doar se preface, daca iese cu alta, vrea sa te faca geloasa, daca-ti spune ca nu te mai iubeste de fapt e mort dupa tine. Nu renunta. Hartuieste-l ca asa ai sa-l tii aproape de tine.
Doara
Postat pe 16 Ianuarie 2010 10:18
se simte si in cafea?
eu am simtit doar ca era ...fierbinte(cafeaua)
ma duc sa mai beau una sa vad daca simt ceva...
eladaela
Postat pe 16 Ianuarie 2010 10:23
Si inca ceva:
Te va suna in fiecare dimineata sa-ti ureze o zi buna, sa-ti spuna ca te-a visat la biserica cum te rugai. Iti va trimite mesaje cu Te iubesc de zece ori pe zi. Va sti cate zile, ore si minute aveti de cand sunteti impreuna. Iti va cumpara flori cel putin o data pe zi, isi va da prietenii la o parte pentru tine, va renunta la bere, la fotbal, la sex ca este convins de tine ca e pacat, are prezervative la el tot timpul chiar daca e convins ca nu o sa le foloseasca, se va masturba cu gandul doar la tine, veti avea melodia voastra... Se va imbraca in roz, chiar daca locuieste singur, mereu va lasa capacul coborat la wc de frica sa nu vii tu la miezul noptii sa-i faci panarama... Va purta un tricou cu o poza de-a ta imprimata, va sti cand "iti vine" si va avea grija sa-ti cumpere tampoane din timp...

Deci... ASTA-I!!! Ia-l acum, ca-i la superoferta
ready_vivus
Postat pe 16 Ianuarie 2010 10:26
Aha...vedeti ca v'ati cam intins.App,nu e masturbant;)
Si pastrati-va comentariile..ce mama naibii?Nu sunt dispusa sa bag in seama toti rau'facatorii.Ok?
Asa sa va ajute Dumnezeu...precum faceti.La revedere
Eleenna
Postat pe 16 Ianuarie 2010 10:48
Ce inseamna "masturbant"?
ready_vivus
Postat pe 16 Ianuarie 2010 10:51
Bine fata, dar ce vrei? Daca ti se spune: "vezi de viata", te superi ca nu te intelegem, daca ti se spune ca te iubeste si o sa fiti impreuna iar te superi. Cine sa te mai inteleaga?
Doara
Postat pe 16 Ianuarie 2010 17:17
bro, dorulet...voi muriti de plictiseala, mamicule...
Anouk
Postat pe 16 Ianuarie 2010 17:50
e absolut delicioasa, anouk, aceasta irinuca de 16 anisori...

redi, eu cred ca atunci cand ii vine ei, el se va taia la vene in semn de solidaritate...
anakin
Postat pe 17 Ianuarie 2010 01:20
De la: anakin, la data 2010-01-17 01:20:22 e absolut delicioasa, anouk, aceasta irinuca de 16 anisori...

redi, eu cred ca atunci cand ii vine ei, el se va taia la vene in semn de solidaritate...



Irinuca ?Ma numesc Elena.Sincer,nu stiu de ce nu credeti ca sunt adevarata
Nu ma mai bag.Apropo,ma simt mult mult mai bine si o sa fac ce imi dicteaza inima:eu stiu ca tine la mine,chiar daca nu a recunoscut pt ca atunci cand ne'am intalnit mi'a demonstrat ca ii pasa si ca tine la mine.
Acum sunt hotarata sa ma schimb total,sa il las sa isi mai revina din stresul ce i l'am provocat si sa am rabdare ...
Totul se poate rezolva doar in timp

Va multumesc pt sfaturi,atat celor care mi le'ati dat din inima,cat si celor care mai mult au acut caterinca pe seama mea...
Eleenna
Postat pe 17 Ianuarie 2010 19:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parerea voastra conteaza 6 De la: Cassey 9 Iulie 2009 14:44
Jocul cu dragostea 22 De la: garbo_1165 17 Aprilie 2012 01:54
Sunt sau nu compatibili 284 De la: Thor_again 12 Mai 2011 14:39
Dezvoltare 35 De la: garbo_9355 10 Decembrie 2012 00:40
sunt intr-o mare dilema... 8 De la: garbo027623 3 Februarie 2010 12:09
Setari Cookie-uri