LA CINE TINE BARBATUL MAI MULT ?

Sunt exemplare de barbati care dupa ce se insoara,se trezesc ca nu sunt fericiti si cauta alinarea la alte femei.Asa ajung unii sa rataceasca prin viata,fara sa vada ce comoara au linga ei.Voi ce credeti,barbatul tine la nevasta sau la amanta ?
http://www.youtube.com/watch?v=qDj0esW93SU&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=3a5zPm-pqEY&feature=fvwrel

VOIAJOR
Postat pe 8 Septembrie 2012 06:38
In situatia descrisa,tine cel mai mult la el.Egoist.
Rotty
Postat pe 8 Septembrie 2012 06:53
Barbatii sunt niste narcisisti, fara suparare baieti
In primul rand se iubesc pe ei, apoi isi iubesc masina, apoi iubesc fotbalul si berea, apoi isi iubesc mama........aaaa, si sotia
GHEISA_
Postat pe 8 Septembrie 2012 07:18
Neata Gheisa
Cine l-a pus pe Voiajor sa lanseze o asemenea intrebare ?
Rotty
Postat pe 8 Septembrie 2012 07:21
De la: Rotty, la data 2012-09-08 07:21:57Neata Gheisa
Cine l-a pus pe Voiajor sa lanseze o asemenea intrebare ?



Neata,Rotty
Problema e ca ne-a prins cu cafeaua nebauta si cu somnul inca pe gene..... ce sa-i fac
GHEISA_
Postat pe 8 Septembrie 2012 07:26
De la: Rotty, la data 2012-09-08 07:21:57Neata Gheisa
Cine l-a pus pe Voiajor sa lanseze o asemenea intrebare ?


probabil ca nevasta-sa... !!!
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 07:40
Ea o fi ales si videoclipurile...
Rotty
Postat pe 8 Septembrie 2012 07:44
De la: VOIAJOR, la data 2012-09-08 06:38:35Sunt exemplare de barbati care dupa ce se insoara,se trezesc ca nu sunt fericiti si cauta alinarea la alte femei.Asa ajung unii sa rataceasca prin viata,fara sa vada ce comoara au linga ei.Voi ce credeti,barbatul tine la nevasta sau la amanta ?



bey... eu zic ca la amanta... ! ca altfel... n-o lua, nu ? si uneori, sunt exemplare de amante care nu-si sufera propriul barbatel... si uite asa a iesit expresia "circulatia in natura:... !

si altceva fara Madalina asta, n-ai... ? ceva mai suportabil la urechi fine....
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 07:44
Asta e o discutie " ca de la mascul la mascul ? "
Rotty
Postat pe 8 Septembrie 2012 07:46
http://www.youtube.com/watch?v=XDgBP5wbqwI&feature=related

EMERIC IMRE- Nebunul de alb


....pt.urechi fine
GHEISA_
Postat pe 8 Septembrie 2012 07:50
Frumos...
Rotty
Postat pe 8 Septembrie 2012 07:56


paiii... el cam pe masculi ia intrebat... nu ? eu nu stiu sigur cine e Voiajor... dar de "la mascul"... fi sigura ca e... !
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 09:25
De la: GHEISA_, la data 2012-09-08 07:50:18http://www.youtube.com/watch?v=XDgBP5wbqwI&feature=related

EMERIC IMRE- Nebunul de alb


....pt.urechi fine




http://youtu.be/pgHqD7d1aPU

tot a venit toamna.....!
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 09:31
Barbatii astia care se insoara, care apoi ratacesc prin viata ca abia intr-un tarziu sa-si vada nevestele...hmmm...eu gasesc ca sunt cam prostanaci. La cine tine berbantul-la sotie ori amanta-e un mister si pentru mine...

Zi buna, draga Garbo.ro!
Luna_in_capricorn
Postat pe 8 Septembrie 2012 09:39
Universala urare ...
Zi frumoasa Luna
Rotty
Postat pe 8 Septembrie 2012 09:45
De la: Luna_in_capricorn, la data 2012-09-08 09:39:24Barbatii astia care se insoara, care apoi ratacesc prin viata ca abia intr-un tarziu sa-si vada nevestele...hmmm...eu gasesc ca sunt cam prostanaci. La cine tine berbantul-la sotie ori amanta-e un mister si pentru mine...

Zi buna, draga Garbo.ro!


te cred ca e un mister ptr. tine.... !ptr. mine e doar o expunere din viata reala. mister e ptr femei poate... pentru ca intodeauna poti sa te gasesti intr-una din variante... ! nu neaparat... dar e posibil.
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 10:33
Rotty, eu sunt prin def o fiinta ...universala...

Zi frumoasa ca tine!
Luna_in_capricorn
Postat pe 8 Septembrie 2012 10:43
Asa e, barbo, ni se intampla mai tuturor sa ne gasim intr-o pozitie ori alta...Eu comentam gasirea comorii abia dupa tradari , rataciri etc. Tradarea inseamna mai mereu suferinta, uneori atroce, oricum se rup legaturi , increderi ...etc...si amantele sufera, poate ca sufera si barbatii ratacitori-nu stiu, nu-s barbat...dar ca sa vii la batranete la nevasta si sa-i spui buna ziua, comoara mea, acum am inteles ca esti o comoara...ei bine-ori ei rau-mi se pare penibil.
Luna_in_capricorn
Postat pe 8 Septembrie 2012 10:47


"finta universala"..... ! la asta trebuie sa ma gandesc un pic...... nu e usoara definitia... !
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 10:49
De la: barboneli, la data 2012-09-08 10:33:52
De la: Luna_in_capricorn, la data 2012-09-08 09:39:24Barbatii astia care se insoara, care apoi ratacesc prin viata ca abia intr-un tarziu sa-si vada nevestele...hmmm...eu gasesc ca sunt cam prostanaci. La cine tine berbantul-la sotie ori amanta-e un mister si pentru mine...

Zi buna, draga Garbo.ro!


te cred ca e un mister ptr. tine.... !ptr. mine e doar o expunere din viata reala. mister e ptr femei poate... pentru ca intodeauna poti sa te gasesti intr-una din variante... ! nu neaparat... dar e posibil.


Ce ma amuza parerile voastre....pline de indoieli

http://www.youtube.com/watch?v=F0rwOsAteXM&feature=related
VOIAJOR
Postat pe 8 Septembrie 2012 10:50
De la: barboneli, la data 2012-09-08 07:44:50
De la: VOIAJOR, la data 2012-09-08 06:38:35Sunt exemplare de barbati care dupa ce se insoara,se trezesc ca nu sunt fericiti si cauta alinarea la alte femei.Asa ajung unii sa rataceasca prin viata,fara sa vada ce comoara au linga ei.Voi ce credeti,barbatul tine la nevasta sau la amanta ?



bey... eu zic ca la amanta... ! ca altfel... n-o lua, nu ? si uneori, sunt exemplare de amante care nu-si sufera propriul barbatel... si uite asa a iesit expresia "circulatia in natura:... !

si altceva fara Madalina asta, n-ai... ? ceva mai suportabil la urechi fine....

sonorizarile vechi sunt mai bune !
http://www.youtube.com/watch?v=lhc7MEYY-Ho&feature=list_other&playnext=1&list=AL94UKMTqg-9BNO0eo_SMc4eb2TClVRQ
VOIAJOR
Postat pe 8 Septembrie 2012 11:07


mai vechi sau noi... sonorizarile "bune", placute... sunt mereu bine venite ! dar nu fac abstractie nicidecum si de "degustibus......." !
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 11:48


"Ce ma amuza parerile voastre....pline de indoieli "

pe mine ma amuza si mai mult, ca ne spui asta noua... ! daca e sa iau titlurile tale la topicuri.... indoielile sunt la tine.... !


http://youtu.be/F3vCB3YBMUo
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 11:54


mai lasam un pic... nevestele si amantale... ca, nimic nou sub soare !


http://youtu.be/z7-12iJ8xTM

eu unul tin numai la nevasta mea.... !
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 11:58
Bravo, barbo! Parca ai pus o poza cu ea, cu nevasta ta, tin minte ca mi-a placut foarte mult...

PS. Fiinta universala adica imbratisez universul intreg...in momentele mele bune, of course...
Luna_in_capricorn
Postat pe 8 Septembrie 2012 12:06
A propos, barbo, si a fost nevoie sa ratacesti ca sa tii la ea?
Nu raspunde daca nu vrei...
Luna_in_capricorn
Postat pe 8 Septembrie 2012 12:08


e... raspunsul ar fi ca de loc... ca ne-al intalnit ubdeva la capatul pamantului (pe vremea aia asa mi se parea...) asta e altceva ! si de atunci... tot tin la ea ! asa ca pe mine sa nu contati sa raspun obiectiv... ! dar in nici un caz nu aveam amanta... ca eram burlac ! dar cel mai frumos e ca dupa ce n-em luat... ratacim lumea numai impreuna. asta e principalul... ! asa ca, intrebarea lui Voiajor e generala... dar fiecare cu raspunsul lui.... !
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 12:13
De la: Luna_in_capricorn, la data 2012-09-08 12:06:50Bravo, barbo! Parca ai pus o poza cu ea, cu nevasta ta, tin minte ca mi-a placut foarte mult...

PS. Fiinta universala adica imbratisez universul intreg...in momentele mele bune, of course...


tot greu si raspunsul tau... ! ptr. mine... poate eu nu sunt asa... poet ! la mine se intampla asta de 2 ori pe saptaman numai..... !
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 12:18
barbo, pe mine ma doare fix la basca la cine tine barbatul mai mult-nevasta ori amanta-asta e raspunsul curat pe care-l am pentru topicul asta. Din punctul meu de vedere barbatul care inseala e un mizerabil-ca sa nu spun nesimtit- idem valabil pentru femeia care inseala dar in propozitie este vorba despre barbat. Raneste dintr-o lovitura doua femei. Nevasta ramane in continuare cu el din motive varii-copii, statut social, bani...etc etc ...dar chiar nu cred ca-l mai poate iubi , ceva se rupe iremediabil in sufletul ei ca sa nu mai vorbim de incredere care va lipsi cu desavarsire...per sempre...Amanta ramane si ea suferinda pentru ca barbatul respectiv ii face declaratii puternice de iubire, eventual promisiuni, clar ca in ochii ei barbatul apare ca victima in casnicie, nefericit etc ...Deci despre ce comori vorbim?

In alta ordine de idei azi e sarbatoare mare, Sf Maria, aici e o vreme splendida...ies in targ sa o gust...Zi buna, barbo!
Luna_in_capricorn
Postat pe 8 Septembrie 2012 12:35


si tie Luna... bucura-te si de sarbatoare si de ziua senina... !!! inca un pic vine noaptea... si intrii de garda... nu ?
barboneli
Postat pe 8 Septembrie 2012 12:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
unsfat 8 De la: anastasya 25 Septembrie 2010 18:52
buna 7 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:24
Pauza in relatie 14 De la: garbo_413382 13 Septembrie 2015 08:40
Mai pot crede ca ma iubeste sau ca e doar un mare mincinos? 40 De la: eladaela 20 Decembrie 2009 09:44
Sunt confuza!!! 2 De la: 8 Septembrie 2018 21:43
Setari Cookie-uri