| DE 20 DE ANI TOT SE ZICE CA VA FI MAI BINE OARE CIND? | ||
|
cobra_jimbolia Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:24 |
||
|---|---|---|
| intr-o zi...... | ||
|
mcrinelam Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:25 |
||
peste 20 de ani
|
||
|
|
||
|
pik_nik Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:26 |
||
|
bre jimboliene, o fi bine cand "Otter" o fi in proprietatea mea si viile de la Teremia vor fi replantate... deci hai, la treaba ![]() PS: incepe cu Teremia
|
||
|
ready_vivus Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:28 |
||
ce intelegeti prin cuvantul m-am saturat de rominia?! ce nu inteleg io...e ce cauta cratima aia acolo! e total nelalocul ei! |
||
|
preciouss Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:29 |
||
|
||
|
mcrinelam Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:30 |
||
bre, da' oare de ce l-o fi pus la "Copii si sarcina-Sarcina"? Iote, eu asta nu inteleg
|
||
|
ready_vivus Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:31 |
||
|
pt ca e insarcinat sa afle cand o sa fie mai bine in rominia etete bre la ei ce rai sunt ca nu inteleg ei ba una ba alta
|
||
|
nelly05 Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:34 |
||
|
fals copiii suntem noi si sarcina e a noastra,sa spunem ce intelegem prin cuvantul MAMSATURATDEROMINIA |
||
|
elodia Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:37 |
||
| ...inteleg ca unii sunt nebuni la cap...si nu stiu despre ce vorbesc!! | ||
|
garbo055472 Postat pe 3 Ianuarie 2010 17:46 |
||
rominia e un vip local sau unul national? in ce formatie canta?
|
||
|
si_totusi Postat pe 3 Ianuarie 2010 17:53 |
||
| ..nu mai fiti ironici...ca stiti bine lace s/a referit omu...la febra tifoida din creieru unora.... | ||
|
garbo055472 Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:00 |
||
De la: mcrinelam, la data 2010-01-03 16:25:44intr-o zi......ce intr-o zi? |
||
|
cobra_jimbolia Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:15 |
||
De la: elodia, la data 2010-01-03 16:37:57falsnu te inteleg? |
||
|
cobra_jimbolia Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:16 |
||
| intr-o zi.... va fi mai bine... ai uitat ce ai intrebat? | ||
|
mcrinelam Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:17 |
||
De la: mcrinelam, la data 2010-01-03 18:17:23intr-o zi.... va fi mai bine... ai uitat ce ai intrebat?intrebarea e CIND VA FI MAI BINE? |
||
|
cobra_jimbolia Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:22 |
||
| Uite-acu. Esti multumit? Acum poate te linistesti. Gata. E BINE. | ||
|
Doara Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:23 |
||
| iar raspunsul e.... intr-o zi....e greu? | ||
|
mcrinelam Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:24 |
||
care era cuvantul?
|
||
|
garbo_C Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:25 |
||
De la: Dor_marunt, la data 2010-01-03 18:23:24Uite-acu. Esti multumit? Acum poate te linistesti. Gata. E BINE.GATA CE? |
||
|
cobra_jimbolia Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:25 |
||
| Gata. Linisteste-te ca ai gasit raspunsul. Aport. | ||
|
Doara Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:26 |
||
De la: Celleste, la data 2010-01-03 18:25:18care era cuvantul?CE INTELEGI TU M-AM SATURAT DE ROMINIA |
||
|
cobra_jimbolia Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:26 |
||
| time out jimbolio.... nu esti intreg la neuron. | ||
|
mcrinelam Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:26 |
||
|
||
|
garbo090662 Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:27 |
||
De la: Dor_marunt, la data 2010-01-03 18:26:16Gata. Linisteste-te ca ai gasit raspunsul. Aport.AM PUS O INTREBARE SI FIECARE CRED CA POATE SA-SI DEA O PARERE NUU? |
||
|
cobra_jimbolia Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:27 |
||
De la: cobra_jimbolia, la data 2010-01-03 18:26:23De la: Celleste, la data 2010-01-03 18:25:18care era cuvantul?CE INTELEGI TU M-AM SATURAT DE ROMINIA bre, 'telectualule, asta-i o fraza, o expresie, nu un cuvant. intelegi tu? |
||
|
garbo_C Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:28 |
||
| Hai ca deja are acelasi tipar ca si ceilalti tembeli. | ||
|
Doara Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:29 |
||
| dap... penibil. | ||
|
garbo_C Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:30 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Metode clare de anihilat"dracusorul" si .....dezvoltat INGERUL- | 28 | De la: crina86_c 9 Iulie 2010 01:17 |
| Sarcina? | 8 | De la: garbo_9247 19 Februarie 2013 18:25 |
| antarziere mestruatiei | 1 | De la: garbo_478857 8 Decembrie 2017 20:37 |
|
|
||
| sunt sau u insarcinata? | 29 | De la: garbo_397616 9 Martie 2014 13:27 |
| Mit sau adevar? | 5 | De la: iBianca 8 Noiembrie 2012 23:41 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună