barbat berbec-femeie rac?

credeti ca va iesi ceva daca la fiecare de la el?stim,suntem foarte diferiti dar totusi.....am avut o relatie cu un berbec.....ne certam din orice ,imi pare rau,eu eram f rea cu el,ii reprosam orice!stiu ca m-a iubit dar acum nu ma mai iubeste.credeti ca ma mai poate iubi iar?
irinacos
Postat pe 15 Decembrie 2009 15:55
categoric nu...berbecul vrea liniste pentru ca si el sa fie linistit si sa nu dea cu capul.....daca vede ca nu are tihna.....fuge mancand pamantul...
tutankhamon
Postat pe 16 Decembrie 2009 23:11
cam asa e. eu sunt berbec si chiar daca dau cu capul nu inseamna ca imi si place . acasa vreau armonie dupa luptele de peste zi :))
iulianbiciclist
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:39
De la: tutankhamon, la data 2009-12-16 23:11:28categoric nu...berbecul vrea liniste pentru ca si el sa fie linistit si sa nu dea cu capul.....daca vede ca nu are tihna.....fuge mancand pamantul...



si eu sunt rac si iubitul meu e berbec si e chiar o persoana foarte calma,dar daca isi pune ceva in cap asa trebuie sa fie,si e foarte ambitios,statornic,stie ce vrea de la persoana iubita. nu e chiar asa cum se spune de berbeci ca nu e compatibil cu racul. trebuie doar sa stii cum sa il "iei"
garbo164652
Postat pe 5 Septembrie 2011 16:51
Sunt berbec...si traiesc alaturi de un rac...
Se spune prin zodii ca sunt total diferiti si ca nu au ce cauta impreuna...gresit.
Se completeaza foarte bine unul pe celalalt...
Berbecul stie sa iubeasca...daca i-ai intrat la inima ... nu poate da inapoi (nu e rac) .... si nu renunta usor la iubirea lor...Fa ceva sa vada, are nevoie de fapte. Renunta la rautati, nu-si au locul.
madita
Postat pe 5 Septembrie 2011 17:21
De la: madita, la data 2011-09-05 17:21:58Sunt berbec...si traiesc alaturi de un rac...
Se spune prin zodii ca sunt total diferiti si ca nu au ce cauta impreuna...gresit.
Se completeaza foarte bine unul pe celalalt...
Berbecul stie sa iubeasca...daca i-ai intrat la inima ... nu poate da inapoi (nu e rac) .... si nu renunta usor la iubirea lor...Fa ceva sa vada, are nevoie de fapte. Renunta la rautati, nu-si au locul.




asta asa e. si mie mi-era teama sa nu ma lase. el e din oradea si eu sunt din tm odata ce ii intri la inima nu te lasa,e grijuliu,protector,e atent la orice detaliu,are grija,foarte mare grija de persoana iubita. profita de iubirea lui si iubeste-l si tu la fel de mult.
garbo164652
Postat pe 28 Septembrie 2011 15:14
eu sint rac iar sotul meu berbec.sintem de 16 ani impreuna si este exact asa cum se spune: o relatie catastrofala.sintem total diferiti.relatia noastra a fost supusa multor incercari dat nestatorniciei lui dar cu toleranta specifica racului am trecut peste multe
gabylex
Postat pe 30 Ianuarie 2012 07:33
795, ai trecut peste multe, ca sa ajungi tot la ...`catastrofal`?
mdea, e si asta un deziderat!

mult succes! ce pot spune?! ...daca asta e dorinta ta! :P


:)))
esme
Postat pe 30 Ianuarie 2012 08:35
e doar o faza esme, lauda cu toleranta,
pana la urma ajunge cutitul la os.
cri_cat
Postat pe 30 Ianuarie 2012 08:40
mda, ceva de genu`, `eu sunt o martira si mi s-a promis statuie`. ori e mai degraba, `las ca vede el cine-i sefu`!` ? :)))
esme
Postat pe 30 Ianuarie 2012 22:30
esme, martirele ajung la o anumita varsta si se intreaba .. Oare de ce am stat atat de mult?
Isi raspund . pentru copil.
si copilul spune ... Te-am tinut eu ? trebuia sa faci ce vrei
Si atunci unde e eroarea?
cri_cat
Postat pe 30 Ianuarie 2012 22:59
crezi ca daca ne despartim gasesc altul mai bun?este atit de usor sa te desparti,e la-ndemaina tuturor.dar cite femei se pot mindri ca pot tine piept greutatilor casniciei?toata lumea poate sa dea bir cu fugitii.intre doua rele o alegi pe cea mai putin rea.atita timp cit sint multumita cu viata mea totul e ok.fericirea e doar o notiune iluzorie.nu exista viata fericita ci doar momente de fericire
gabylex
Postat pe 31 Ianuarie 2012 12:33
normal ca gasesti altul mai bun! TOTI sunt mai buni decat exul/ exa! Fara exceptii!!!
Thor_again
Postat pe 31 Ianuarie 2012 12:35
doar cine are familie poate intelege.si ce faci,o iei de la capat toata viata in speranta ca gasesti ceva mai bun?sigur la sf vietii vei ramine dezamagita si-ti vei da seama ca toata viata ai alergat dupa iluzii.doar o fire pragmatica poate intelege ce spun.
gabylex
Postat pe 31 Ianuarie 2012 12:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna tuturor....... 11 De la: vuvuzela 26 Iulie 2010 03:27
femeia capricorn cu barbatul rac 11 De la: zambila 15 Noiembrie 2010 11:32
cum se cucerste un scorpion??? 194 De la: steriana88 22 Martie 2016 22:36
eu capricorn el gemeni 14 De la: garbo265114 14 Februarie 2013 11:14
femeia RAC +barbat TAUR 7 De la: rheiush 29 Martie 2011 17:02
Setari Cookie-uri