indragostit vesnic de aceeasi femeie

double...poate ca sunt un dobitoc,poate ca sunt excrement..insa prea furioasa....esti cumva o victima a unui excrement de dobitoc?
hopaila
Postat pe 18 Noiembrie 2009 18:48
a gresit si ea...
Anouk
Postat pe 18 Noiembrie 2009 18:50
redi....interesanta remarca,dupa sfatul unui user care mi-a scris un mesaj privat am citit si alte postari ale celor care imi raspund,si de aceeea dupa cat de aprig esti in a spune ca la 38 de ani ar fi trebuit sa stiu sa imi rezolv prb...deduc ca tu esti atoate stiutor si de aceea te rog frumos...Invata-ma tu,Rabi!!Slefuieste tu piatra si arata-mi forma regulata ce trebe obtinuta!
hopaila
Postat pe 18 Noiembrie 2009 18:56
anouk...clar vreau ceva mai mult caci pt o tavaleala nu intrebam..insa punctul sensibil il reprezinta "victimele"colaterale



hopaila
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:00
quasaria...adevar ,dar dracul nu ma lasa...vrea sama faca "cirac"multam oricum
hopaila
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:03
da' io nu inteleg de ce draq iti pica pata pe ea acu', nene...

zici ca ai si machiat-o naturel, ai si inselat-o...

de ce naiba acum ? cand sunteti amandoi pe traiectorie cu alti parteneri ?
io raman la parerea mea, amoru' si gripa se trateaza in pat
si nu cumva sa te loveasca vreun puseu de sinceritate si sa spui nevestei ca iubesti pe alta. macar asteapta sa fii sigur ca asta iti doresti
Anouk
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:04
De la: hopaila, la data 2009-11-18 19:00:24anouk...clar vreau ceva mai mult caci pt o tavaleala nu intrebam..insa punctul sensibil il reprezinta "victimele"colaterale





Eu as spune ca incerci sa repui in scena( cu imbunatatirile aferente, desigur) ceva ce e in trecut...sunt oameni care vor suferi din chestia asta si e pacat.
reyya
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:06
e tardiv..
reyya
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:07
anouk...nu este vb ca amu s-a pus pata...treaba este caamandoi in toti acesti ani ne-am "visat" si amu s-a nimerit sa ne si vedem si sa o reluam.Treaba cu molestatul,inselatul,&stuff...asa eram atunci,amu dupaspusele colegilor din liceu sunt radical schimbat...asa ca sunt intr-un mare rahat!
hopaila
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:09
dar dupa "umila" ta parere, cat de mult te-ai schimbat?
garbo_C
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:12
io zic ca voi nu v-ati incheiat socoatele, mama...au ramas chestii nespuse si neclarificate intre voi, de-aia tanjiti asa...

oricum, e nashpa de tot...amandoi cu familie, cu copii...care nu au nicio vina

o sa-i treceti prin iad pe toti, cred ca iti dai seama de asta

mama masii de viata, ca mare courva mai e...
Anouk
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:13
revya..iti respect opinia...insa..nu imi vine sa cred ca poate fi tarziu.Daca nu as fi fost constient de durerile pricinuite celor din jur te rog sa ma crezi ca amu as fi fost cert la tribunal si cu ea,insa asta este marea prb si partea proasta este caatunci cand hotarasc sa nu o mai caut,ma cauta ea si viceversa si povestea a luat o amploare uriasa si undeva o sa sparga.tre cat de repede sa gasesc o solutie,ca asa de amestecat nu se mai poate .asta clar!aaaaa...si beau bere si niki nu vb la betie sau la "foc"...sunt ok.:)multam oricum
hopaila
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:14
celeste...m-am ingrasat..asa de tare cre eu ca m-am schimbat.
hopaila
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:16
aia ni se intampla celor mai multi...

eu intrebam despre "molestatul,inselatul,&stuff".
garbo_C
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:19
Cat de tare esti in stare sa risti ceva sigur pe ceva nesigur? Crezi ca merita? Crezi ca asa va veti gasi fericirea? Pentru ca nici asa nu e viata. Nici pentru voi, dar nici pentru cei cu care traiti. Si nu e nici corect. Cred ca i-ar durea mai mult pe parteneri sa stie ca va doriti altceva decat aveti. Insa, esti sigur ca relatia cu fosta ta iubita ar rezista in conditii normale?
Doara
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:22
Dar in povestea ta ...ai amintit faptul ca atunci, in trecut nu a fost totul asa de roz...e regretabil , ca sa iti ierte fazele din trecut este relativ greu..dar acum ce sa-ti spun decat sa te intrebi mereu ,,ce-ar fi fost daca ..."mai bine traiesti dar trebuie sa fii indeajuns de atent sa nu o dezamagesti din nou( de data asta pretul va fi unul mult prea mare) Parerea mea...Ea ar trebui sa parieze pe o carte si nu stiu daca e chiar oportuna faza ,eu sunt o cerebrala ..recunosc:-)
reyya
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:23
sis, tu ai o problema cu ingrasatu', mami ? ca mie imi pare ca arati numai bine. ori chiar crezi murdariile pe care ti le trimite anca florea aia pe privat ?
by the way, am vrut sa-i zic cateva azi lu' anca asta, da' imi pica netu'...norocu' ei, pana data viitoare, cand o prind la zar

hopaila, sezi bland pe cour cu divortul, nu te repezi ca rama-n piatra...nu te pripi, ca stii vorba aia...cine se insoara repede se caieste pe indelete
Anouk
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:23
Raspuns pentru tema abordata:
sa fim seriosi
dihoritza
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:26
iegzact!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:28
celeste...despre molestari nici nu mai pote fi vb,inselatul este o prb...ca mneah de aia sunt in buda asta amu.daca stateam pe curul meu si nu alergam de nebun uite ca amu eram pe net pt retete de sarbatori.
hopaila
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:49
dor,,,daca aveam raspunsuri la intrebaraile pe care mi le adresezi,crede-ma ca amu as fi fost in masura sa aleg calea..asa dupa 'sapte ani si mai bine,sunt in acceleratie constanta spre...zid banui!
hopaila
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:51
oalio, mama...da' tu esti chitit rau cu treaba asta...e amor mare
Anouk
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:52
asa se mai intampla cand o iei de la capat fara sa pui mai intai PUNCT!
eladaela
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:54
Uneori nu merita sa lasam ceva bun pentru ceva ce ni se pare bun. Ce naiba? Te stii prea bine. Stii ca nu o sa te multumeasca nici relatia asta. Esti destul de mare sa iti dai doua palme si sa vezi ce ai de fapt in viata ta. Gaseste frumosul acolo unde esti si nu peste gardul vecinului.
Doara
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:56
virgula nu merge?
ca nu se stie niciodata...
pik_nik
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:56
Pai virgula il chinuie pe el acum.
Doara
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:58
pai cred ca asta-i problema lor pikule.....
au pus doar virgula
eladaela
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:59
dor...cum ar trebui sa imi dau seama ca nu ma v-a multumi si relatia asta?daca as fi asa sigur cum esti tu nu as fi privit altfel situatia asta decat ca aventura!
hopaila
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:59
Daca te chinuie nesiguranta inseamna ca ceva te retine. Si nu ceva de bun augur.
Ea ce zice? Si-ar lasa familia pentru tine?
Doara
Postat pe 18 Noiembrie 2009 20:02
dor...astazi si-ar abandona sotul,saptamana viitoare nu.la fel ca si in cazul meu.
hopaila
Postat pe 18 Noiembrie 2009 20:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum se simte el? 47 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:21
apocalipsa 283 De la: elisabeta_boia 18 Octombrie 2011 16:47
cum sa procedez cu un barbat care are deja o relatie?? 182 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:36
Sa nu faceti ca mine!!!!! 16 De la: garbo_1681 2 Iulie 2012 19:15
dak imi puteti spune parerea voastra 7 De la: me_reloaded 15 Octombrie 2010 17:35
Setari Cookie-uri