indragostit vesnic de aceeasi femeie

se trateaza cu alta amoare si mai si. sau cu o ceata pe ochi mai deasa . la alegere.
bluelight
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:11
bro, m-a sunat fie-mea, a ajuns de la singapore, tat ok, e confuza de la fusu' orar, da' imi da detaliile maine

deci, m-am linistit cu fie-mea, mai ramane sa-l astept pe g acasa si sa-l rezolv si pe el cu doua dupa ceafa...

bre, munca unei fomei nu se termina niciodata...
Anouk
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:12
bitch
bluelight
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:13
recunosc

dar situatiile disperate cer masuri disperate, blue...m-am saturat sa-l vad cum sta cu ochii beliti la mine, lamentandu-se ca e handicapat iemotional, d-ala...

Anouk
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:14
imi place sa cred ca m-ai perceput prost nu ca esti dobitoc(dobitoaca)
hopaila
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:16
ready, ies tot pe else print Variable is null, cre' ca tot sintaxa aia propusa de Anouk e mai buna - da' temporar.
quasaria
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:16
ha ?
Anouk
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:17
ce ai vrut sa spui?
hopaila
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:18
hopaila, cu cine te certi tu, de fapt?
quasaria
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:19
ok...vaz ca numai eu is p-aici, deci te superi daca te intreb ce ai vrut sa spui ? si cui ? si pe cine ai facut dobitoc sau dobitoaca ?

ca sa stim si noi si sa parasim scena, daca e cazul

multumesc
Anouk
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:20
A- nah, ca l-am bagat in ceatza pe nea hopaila...
Vad ca nu stie cu cine se cearta.
Sau n-a inteles omu' firu' actiunii, sau a reactionat prompt la "bitch"
quasaria
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:28
Q, nici nu mai conteaza, mami...

daca de la al doilea post face pe cineva dobitoc, m-am lamurit

hai shushaua d-acilea...ca ne pierdem vremea
Anouk
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:31
sis ...
you, bitch!!! ca altfel nu poci pen' ca sa-tz' spui!

cum adica bre? ii dai doo dupe ceafa si munca unei fomei nu se termina niciodata?
ready_vivus
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:31
bre, lasati-l pe nen'tu hopaila, ca el cu mine se cearta

Nu stie dragutzul ca il mananca in partea dorsala daca mai continua cu mangaieri din astea...
ready_vivus
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:32
pai da na - daca vorbesti de else if zice omul ca l-ai injurat.
Asa-ti trebe.
quasaria
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:35
bro, io chiar imi inteleg barbatul, are si el limite, ca noi toti...da' limitele mele is mai scurte decat ale lui...si geaba mi-o baga p-aia ca e scriitor nebun care simte altfel

a luat decizii gresite, si pana nu ii dau cu ele in cap, nu o sa fie ok

de-aia zic ca unei neveste niciodata nu i se permite sa termine doza de rabdare, de altruism, de sprijin, si de intelegere...ceea ce mi se pare teribil de nedrept.
si sa-ti mai zic ceva, comunicarea aia nu e o strada cu un singur sens, e nevoie de doi...de-aia si apelez la masuri neortodoxe si contondente

Anouk
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:37
iooiii, sis!!! ce dreaq sa invete alde tanara generatie de muieri si prespalari de la matale, ha?

poi asa le educam noi?
ready_vivus
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:39
ehe, he, he...io is inca buna, bro...is altele mai rele decat mine...macar o fac pentru ca imi iubesc barbatul, si nu pentru ca vreau sa-l ingenunchez

da' trebe' sa ii intre in tartaguta ca ideile solitare nu sunt permise...l-am lasat sa-si faca bazdacu' si sa decida de capu' lui...doar ca acum o sa plateasca...si nush cum dreaq, da' mi le si ridica tot timpul la fileu

he, he...adevaru' e ca fomei ca noi nu se mai fac, nenica...
Anouk
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:44
hai ca m-am linistit. nu stiam ce vrai sa zici . mi se parea doar funny
bluelight
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:47
De la: bluelight, la data 2009-11-15 15:47:21hai ca m-am linistit. nu stiam ce vrai sa zici . mi se parea doar funny


e-hei, pentru multe chestii e nevoie de doi...
ioi, m-am citat !!
bluelight
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:49
multam fain....insa nush ce vreau!?pt mine imi vreau iubita....constient vreau sa pastrez tatal si mama copilului meu.mai un kopil kare l-am lasat fara tata si asta ma omoara!!dar oricum fata de bataia de joc din celelalte rasp...este ok opinia ta.vad ca si tu ai avut,ori ai asa prb...la tine cum fu?
hopaila
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:00
hopa, tot ce nu-ntelegi numesti bataie de joc??
e jos plafonu' de nori ...
bluelight
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:03
Cu mine vb?
quasaria
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:04
bluelight,or fight...asa o fi,ca mneah numai tu zbori deasupra norilor la un loc cu zeii.multam ca nu cad ca si tine in cel mai iubit pacat al diavolului...atoateintelepciunea se numeste.poate esti o roca in decurs de slefuire insa iti mai trebuie arta de "maestru"....am zis!
hopaila
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:08
ia vezi, Q, poate apari si matale pe langa iombirea aia veche

bre, hopaila, hai sa-ti spui una: pentu tine vrei inapoi iubita... iubita care e la casa ei, cu catzel, purcel, sot si copil. idem si matale, la casa matale, cu catzel, purcel, nevasta si copil...

cand pleci de acasa din cauza unei ALTE persoane, parca nu prea e ok mansarda aia pe care plecatul o poarta pe post de cap...
sper ca ai priceput ce vreau sa zic. va "iubiti"? n-aveti decat, nenica, intalniti-va o data - de doua ori pe saptamana, chiar si mai mult, si trageti-vi-o ca iepurii pe unde apucati. ceva ma face insa sa cred ca nici "iubirea" asta nu va dura prea mult, dar asta e! dupa ce va veti satura de amor cu nabadai, va va trece si "dragostea", si atunci va veti intoarce la fameliile voastre ca si cum nici usturoi nu ati ingurgitat, nici cavitatile bucale nu va put a musetzel.
ready_vivus
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:11
hopaila, blue a avut dreptate. si poti sa bati matale din guritza cat vei dori. inainte insa de a acuza sau a arunca tot felul de epitete, documenteaza-te in prealabil, citeste si alte postari, cauta un pic... pe urma poti sa vii cu idei noi. asta daca nu cumva ti le vei insusi pe ale noastre
ready_vivus
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:16

pai daca pe prietena mea Alexa nu pot sa ma bazez...

hopaila,

daca pe mine ma intrebai, FU NASHPA. Si inca e. Ca de aia m-am si apucat sa dau sfaturi.
Ce zice omul asta aici, sa iti faci moftul si sa iti vezi de casa, paote fi bine daca e doar un moft. Si daca nu e?! Daca nu trece nici amorul, nici omorul, ci doar se amplifica - citiva ani?
Daca incerci sa impaci si capra si varza pina maninca varza capra si capra varza? Ce faci?
S-ar putea ca daca nu decizi nimic, dupa un timp nici sa nu mai fie cazul. Pentru ca oricum nu mai ai control. Si nu ramai cu regretul ca ai ales prost... ramai cu regretul ca n-ai ales, deloc, atunci cind ai fi putut.
quasaria
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:27
quasaria...sincer asa mi se pare si mie...dar in ciuda faptului ca "am balconul" ok,zic altii mai putin un coparticiupant la disc din forum,nush nickul,sunt zapacit complet...si fiece zi este mai mare zapaceala.Faza fuitere este ca nu imi trebe "usturoiul iepuresc"...nu este vb de sex....de fapt la "iubire reload" nici unul nu a simtit nevoia de sex,incredibil doar lungi nopti de imbratisari si pasiuni nefinalizate.ca in liceu,facem "dragoste" cu kilotii pe noi,este ceva ce ma subjuga.Dpdv sexual am mai derapat in viata,insa amu este cu totul altceva asa cred.Oricum multzam fain!
hopaila
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:28
bre, hopaila
in cazul asta... boala grea, nene! nush ce cauti aici, sfaturile nu iti sunt de folos. renunta la familie si vei regreta amarnic, mai devreme sau mai tarziu.
renunta la cocoana si din nou, vei regreta amarnic, mai devreme sau mai tarziu...
ready_vivus
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:33
redivirus...pai daca era usor ma adresam pe mIRC...asa am calatorit la alte example,insa mai rau m-am incurcat:))rad eu dar nu este rasul meu.Citind mai multe sfaturi cre ca de fapt caut :un sfat" care sa imi convina ca apoi in caz de insucces sa spun ca am fost influentzat.multam si tzie!
hopaila
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
unsfat 8 De la: anastasya 25 Septembrie 2010 18:52
despre barbati 60 De la: garbo289250 18 Octombrie 2012 21:26
cum sa pun capat relatiei??? 13 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:41
Un sfat daca stii ce ai face in locul meu!:) 33 De la: Livia03 19 Iunie 2010 17:21
b 8 De la: loredanalore 20 Aprilie 2012 18:04
Setari Cookie-uri