Subiect pentru cei pusi mereu pe scandal...

Buna tuturor,
Nu de putine ori am vazut ca aproape la fiecare subiect deschis ba de unul ba de altul, apar discutii care nu isi au locul, jigniri si multe lucruri de genul asta...exista mereu unul care il atzatza pe celalalt, acuzatii de complicitate, de purtat de masca...etc
Am deschis acest topic exact pentru cei care apar mereu pusi pe scandal sau cu pofta facut misto...doamnelor, domnilor, daca pot spune asa, aici va puteti desfasura...sunteti liberi.
Stiu ca o sa incepeti sa ma atacati,dar nu va obositi, ca eu cum ziceam si alta data sunt imuna la venin
V-ati gandit vreodata ca cei care intra aici pe forum...isi pun sufletul si gandurile pe tava...si voi nu faceti altceva decat sa va bateti joc? V-ati gandit ca cei care au nevoie de un sfat, poate nu au cu cine vorbi?
Deci...doamnelor, domnilor...faceti circ si acuzatii...Spor la treaba
delia_diana
Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:55
vrabia mihai viteazu'...
iasomia
Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:59
delia...mai sant topicuri...de acest gen...si...fii convinsa ca...veninu`...nu se varsa unde trebe...ca asa suntem noi...romanii...
cand undeva...este o scuipatoare...vei vedea ca...sant scupati...pe jos...pe pereti...pe langa...oriunde...numa unde trebe...n-ai sa vezi...prea multi!!!
asa ca...sa fim seriosi...intentia ta...e laudabila...dar...te asigur ca...n-ai sa vezi asta!!!
sper sa ma insel...dar...de cand bantui eu...p`aci...am convingerea ca...asa va fi...cum zic...si te vei convinge singura!!!
iti doresc...succes...si...piele groasa...sa poti duce!!!
ovidiu42
Postat pe 30 Ianuarie 2011 18:02
Sunt convinsa ca la subiectul asta...putini sunt cei care au curaj sa zica ce au pe suflet...daca au suflet...Dar nu cred ca trebuie sa generalizam...
"asa sunt romanii" nu ma multumeste...si afara sunt oameni frustrati, mereu pusi pe scandal, dar cred ca la un moment dat se plictisesc sin renunta.... multumesc pt urari
delia_diana
Postat pe 30 Ianuarie 2011 18:26
mda,de parca e topicul numaul 1 si ce de loome sa inscris.....
nu vreau sa fiu rea dar,nu te-ai gandit ca aici suntem ceea ce vrem sa fim,unii sunt cee a ce sunt,altii ceea ce isi doresc sa fie,fiecare isi etaleaza propriul talent,unii pentru altii suntem idiferenti,suntem necunoscuti,cum poti cere ceva de la cineva pe care nu il cunosti si poate nu il vei cunoaste niciodata.....

am sa fiu directa si am sa spun eu cum gandesc,poate gresesc,.......
oricine poate deschide ''nspe''topicuri,poate pune ''nspe''intrebari, cel care ii va raspunde o va face cum stie,cum poate si cum vrea....e la libera alegere oricat am ruga noi sa fie indulgenti....
nimeni nu te obliga sa iei in calcul totul,citeste daca iti pare interesant,daca nu treci peste ca si cum mesajul nici nu ar exista,fi indiferent si totul va fi ok.
nu toti putem cadea de acord cu ceva cum nu poti primi numai laude si sfaturi utile,elege-l numai pe cel care ti se potriveste...
anaROBERT
Postat pe 31 Ianuarie 2011 00:42
ana...ma dezamagesti...zau!!
adica...eu scriu uneori...asa...la shto`????...nu ma iei in seama?
las ca...vezi tu...cand te prind...
o seara frumoasa!!!
ovidiu42
Postat pe 31 Ianuarie 2011 22:09
tatii OVII iar te dai la trufandale
floare_cu_colti
Postat pe 31 Ianuarie 2011 22:42
Floris ai zis trufandale???? unde mai vezi tu de astea ...se dau la bucata sau la kg...????
ladyDY
Postat pe 31 Ianuarie 2011 22:48
De la: floare_cu_colti, la data 2011-01-31 22:42:24 tatii OVII iar te dai la trufandale





bueeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyy...........nimic nu-ti scapa!!!
o zmecherie nu mai poci face si yo...
ovidiu42
Postat pe 31 Ianuarie 2011 22:50
pai de ce sa nu poci tu face?o smecherieeee
floare_cu_colti
Postat pe 31 Ianuarie 2011 22:57
De la: floare_cu_colti, la data 2011-01-31 22:57:29pai de ce sa nu poci tu face?o smecherieeee





ma gasesti...mereu...se pare!!
ovidiu42
Postat pe 31 Ianuarie 2011 22:59
si te duc cu maturica acasa
floare_cu_colti
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:10
De la: floare_cu_colti, la data 2011-01-31 23:10:42 si te duc cu maturica acasa





oooofffffffffffffff..........ce fata buna esti tu!!! ....iar yo...docil...vezi ca...merg repejor...sa nu ma ajunga maturica!!!
ovidiu42
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:13
iote dasta te napadesc trufandalele ca esti cumintel si docil
floare_cu_colti
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:21
De la: floare_cu_colti, la data 2011-01-31 23:21:30 iote dasta te napadesc trufandalele ca esti cumintel si docil





la dreaq....au observat ca`s inofensiv....si d`aia....
ovidiu42
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:25
forumul asta este plin de oameni fara bun simt care si-au facut cuibul aici,,,,Eu vreau sa imi sterg contul,,dar nu am stiut cum...M-am saturat de ei....Cred ca pe alte forumuri sunt mai multi oameni cu bun simt...Pe garbo este lipsa de oameni cu bun simt....Aici doar aia raiii,,,,,au prioritate,,cred ca au relatii acolo sus....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:28
haaaaai ma lupty ,,,,,,cazi tu victimaaaa
floare_cu_colti
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:31




ajutaaaaaaaaaaaatttttttiiiiiiiii..........un biet sarman...sa scape....de pe garbo!!!
ovidiu42
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:31
pe garbo sunt multi scuipatori de venin...Mie una mi-a ajuns....cred ca ma mut in alta parte,,,unde oamenii rai nu au prioritate si sa nu ma mai enervez..Pe garbo doar te enervezi,,,ca oamenii rai doar te enerveaza,,nu stiu sa vorbeasca frumos,,,,au relatii si fac ce vor ei....Mi-au mancat 2 ani din viata,,neghiobii astia....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:32
.....si...ti-am zis demult...ca asta patzesti!!...n-ai vrut sa asculti...
ovidiu42
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:35
ma io sincer sunt cam tigru, nu le am cu scuipatul veninului, dar tot la fel de sincer, io nu cred ca-ti stergi contul, si daca faci asta, ti-au mai ramas destule nu atat de cunoscute ca asta de pe care sa faci ca toti dracii pe aici, sa nu vii sa-mi spui ca n-ai in manecutza de la chiloteii cu franjuri pe care-i porti de pe vremea lu'mam'mare vreo 2 conturi noi noutze, ca nu ti cred, da noi te-om cunoaste, de fapt, stim deja care-s alea
casperphantom
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:39
De la: casperphantom, la data 2011-01-31 23:39:55ma io sincer sunt cam tigru, nu le am cu scuipatul veninului, dar tot la fel de sincer, io nu cred ca-ti stergi contul, si daca faci asta, ti-au mai ramas destule nu atat de cunoscute ca asta de pe care sa faci ca toti dracii pe aici, sa nu vii sa-mi spui ca n-ai in manecutza de la chiloteii cu franjuri pe care-i porti de pe vremea lu'mam'mare vreo 2 conturi noi noutze, ca nu ti cred, da noi te-om cunoaste, de fapt, stim deja care-s alea
poate conturile alea noi ii produc neste orgasme dalea mai bune astea de le tine unde zisesi
floare_cu_colti
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:42
casperica...relax...ca...razbate stilu`...minteni`...cand o sa scrie...
ovidiu42
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:43
Pai nu este bine sa iti pui mintea cu prostul,pt ca are mintea odihnita si gandesc in turma....Mie imi ajunge,,,dar ma tot chinui sa vad,,de unde sa imi sterg conturle...Si sa ma mut pe alt forum,,unde oamenii rai nu au prioritate si sunt oameni mai cu caracter acolo...Aici pe garbo sunt doar relatii,,,ma gandesc ca pe alte formumuri sunt romani mai inteligenti...Dar eu stiu,,,romani inteligenti sunt putini,,pt ca de asta si s-a dus tara asta de rapa,pt ca romanii nu sunt luptatori si tac din gura si se integreaza....De parca rautatea si prostia ar avea prioritate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 Februarie 2011 00:04
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-02-01 00:04:00 Pai nu este bine sa iti pui mintea cu prostul,pt ca are mintea odihnita si gandesc in turma....Mie imi ajunge,,,dar ma tot chinui sa vad,,de unde sa imi sterg conturle...Si sa ma mut pe alt forum,,unde oamenii rai nu au prioritate si sunt oameni mai cu caracter acolo...Aici pe garbo sunt doar relatii,,,ma gandesc ca pe alte formumuri sunt romani mai inteligenti...Dar eu stiu,,,romani inteligenti sunt putini,,pt ca de asta si s-a dus tara asta de rapa,pt ca romanii nu sunt luptatori si tac din gura si se integreaza....De parca rautatea si prostia ar avea prioritate


ca adevar adevarat graisi soro Lupty, tu tre sa stii foarte bine asta, prostia ta are prioritate zero (0 )
casperphantom
Postat pe 1 Februarie 2011 00:13
lupty da sa le stergi pe toate ca sa nu ti se faca dor si sa incepi sa ne bantui .
floare_cu_colti
Postat pe 1 Februarie 2011 00:16
mai...fata...s-o conformat...mititica!!...o venit pe topicu` celor pusi pa scandal!!
asa ca...lasati fata...sa scuipe...asta...sa zica ce are pa suflet!!
nu mai fiti asa rai!!
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 00:21
ce este aici ?marea ieseala?de ce sa fim rautaciosi?lasati fata in pace.aveti ceva mai interesant de spus,trece-ti la treaba.nu ii judecati pe altii.
vuvuzela
Postat pe 1 Februarie 2011 00:32
ovi
uneori le iau,alteori ma fac ca le iau ,uneori nu.....sti tu nu mai trebuie sa explic
anaROBERT
Postat pe 1 Februarie 2011 00:33
De la: anaROBERT, la data 2011-02-01 00:33:26ovi
uneori le iau,alteori ma fac ca le iau ,uneori nu.....sti tu nu mai trebuie sa explic




aham.... ...mai...ca ieream...asa...nedumirit...
da...acu`...ma linistii!!
ovidiu42
Postat pe 1 Februarie 2011 00:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
revin 3 De la: si_totusi 17 Octombrie 2010 21:29
minciuni,infidelitate 107 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:37
CADOUL PERFECT 11 De la: funny_lucky 9 Noiembrie 2010 20:08
Intrebare pentru barbati, dar nu exclusiv 3 De la: Loo_Lee 28 Ianuarie 2011 12:32
sunt intr-o mare dilema... 8 De la: garbo027623 3 Februarie 2010 12:09
Setari Cookie-uri