femeia buna la pat!

ciao...eu plec ...maine dimi...cafeaua sa fie...dulce tare si nu prea fierbinte??? somnic pufos...
ultraviolet
Postat pe 11 Noiembrie 2009 00:40
Fetelor, stau si citesc si ma crucesc....ma crucesc cum ne poate prosti o agramata "inteligenta", cum ne poate trage de sireturi o "culta", cum ne pacaleste o biata nebuna cu subiecte de doi lei.

acest sindrom prezentat de ea - este cel al bolnavului maniaco-obsesiv, care ii urmareste pe toti, care ii filmeaza pe toti, care copiaza toate postarile...pentru ca toti au ceva impotriva ei... care arunca pisica moarta din mana ei in alte gradini, strigand...ai omorat pisica!

si mai bag mana in foc ca, in fisa ei de la spitalul de psihiatrie, figureaza si sindromul unei identitati multiple...am eu o vaga banuiala, care mi s-a adeverit citindu-i ultimele postari de azi.

rezulta deci un cumul de suferinte, cu accente psiho-afective. lipsa unei familii inchegate, a unor prieteni apropiati, care sa o sfatuiasca de bine, poate unele suferinte psihice din trecut, poate inchipuirea trecerii prin niste traume fizice si psihice - toate acestea ma fac sa o privesc cu mila.

mila pentru un om bolnav care, din pacate, nu constientizeaza gravitatea si cronicizarea afectiunii sale.

mila pentru bietul intelect care, in loc sa fie pus sa lucreze in scopuri mult mai stimulative, este coborat la granita periculoasa dintre derizoriu si ridicol. desigur, poate intentionat am pus alaturi cele doua cuvinte de mai sus, al caror inteles e cat de cat asemanator. de aceea va rog sa reflectati si sa nu ma criticati.

ce ii poti spune unui alcoolic in momentul in care striga - prins cu sticla in mana - ca el nu bea?

ce-i poti spune unui drogat prins cu seringa in mana, scoasa din vena si el iti spune ca nu e a lui??

ce-i poti spune unui nebun - care dovedeste cu intelepciune si constant - ca este demn de camasa cu maneci lungi????

poate un " Doamne fereste de mai rau!". atat. si pleci mai departe, incercand sa nu mai treci dinn nou pe acelasi drum, pentru ca, din pacate, pentru acest tip de oameni nu mai exista scapare....
tutankhamon
Postat pe 11 Noiembrie 2009 00:43
Cu ocazia asta am constatat ca tocmai ce s-a prapadit si unicul neuron al Alejei care ii juca in cap ca un indian in jurul focului. RIP.
anakin
Postat pe 11 Noiembrie 2009 00:44
Somn dulce si tie VIO
scrichy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 00:46
Mey ne-a lua pe toti la p... Toti vom plati, bla bla bla..simpomatica de paranoia de persecutie ...
reyya
Postat pe 11 Noiembrie 2009 00:47
De la: tutankhamon, la data 2009-11-11 00:43:37Fetelor, stau si citesc si ma crucesc....ma crucesc cum ne poate prosti o agramata "inteligenta", cum ne poate trage de sireturi o "culta", cum ne pacaleste o biata nebuna cu subiecte de doi lei.

acest sindrom prezentat de ea - este cel al bolnavului maniaco-obsesiv, care ii urmareste pe toti, care ii filmeaza pe toti, care copiaza toate postarile...pentru ca toti au ceva impotriva ei... care arunca pisica moarta din mana ei in alte gradini, strigand...ai omorat pisica!

si mai bag mana in foc ca, in fisa ei de la spitalul de psihiatrie, figureaza si sindromul unei identitati multiple...am eu o vaga banuiala, care mi s-a adeverit citindu-i ultimele postari de azi.

rezulta deci un cumul de suferinte, cu accente psiho-afective. lipsa unei familii inchegate, a unor prieteni apropiati, care sa o sfatuiasca de bine, poate unele suferinte psihice din trecut, poate inchipuirea trecerii prin niste traume fizice si psihice - toate acestea ma fac sa o privesc cu mila.

mila pentru un om bolnav care, din pacate, nu constientizeaza gravitatea si cronicizarea afectiunii sale.

mila pentru bietul intelect care, in loc sa fie pus sa lucreze in scopuri mult mai stimulative, este coborat la granita periculoasa dintre derizoriu si ridicol. desigur, poate intentionat am pus alaturi cele doua cuvinte de mai sus, al caror inteles e cat de cat asemanator. de aceea va rog sa reflectati si sa nu ma criticati.

ce ii poti spune unui alcoolic in momentul in care striga - prins cu sticla in mana - ca el nu bea?

ce-i poti spune unui drogat prins cu seringa in mana, scoasa din vena si el iti spune ca nu e a lui??

ce-i poti spune unui nebun - care dovedeste cu intelepciune si constant - ca este demn de camasa cu maneci lungi????

poate un " Doamne fereste de mai rau!". atat. si pleci mai departe, incercand sa nu mai treci dinn nou pe acelasi drum, pentru ca, din pacate, pentru acest tip de oameni nu mai exista scapare....



treci pe penisul mare,e f interesant!Alexa.lui ala ce-i mai spui haaaaaaaaaa........cred ca odata trecand cu masina pe langa ghe.marinescu,ma strigai de la geamul spitalului sa iti arunc tigari ,nu stiu ce strigai.ma bucur ca estilibera,acum!A
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:04
De la: anakin, la data 2009-11-11 00:44:05Cu ocazia asta am constatat ca tocmai ce s-a prapadit si unicul neuron al Alejei care ii juca in cap ca un indian in jurul focului. RIP.





vireaza...Alexa
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:05
femeia buna la pat....si femeia buna la masa???...numai la pat tre sa fie buna femeia???
garbo055472
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:20
Pey daca te uiti atent la cine a deschis topicul se justifica ...
reyya
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:23
De la: ultraviolet, la data 2009-11-11 00:40:07ciao...eu plec ...maine dimi...cafeaua sa fie...dulce tare si nu prea fierbinte??? somnic pufos...[/q






noapte buna!Alexa


















allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:35
De la: garbo055472, la data 2009-11-11 02:20:01femeia buna la pat....si femeia buna la masa???...numai la pat tre sa fie buna femeia???





buna intrebare.uite opun de un topic!ce isi doresc barbatii de la femei/ms Alexa
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:39
De la: reyya, la data 2009-11-11 02:23:35Pey daca te uiti atent la cine a deschis topicul se justifica ...






allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:42
De la: allexanndrra, la data 2009-11-11 02:42:47
De la: reyya, la data 2009-11-11 02:23:35Pey daca te uiti atent la cine a deschis topicul se justifica ...










allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:46
De la: allexanndrra, la data 2009-11-11 02:05:02
De la: anakin, la data 2009-11-11 00:44:05Cu ocazia asta am constatat ca tocmai ce s-a prapadit si unicul neuron al Alejei care ii juca in cap ca un indian in jurul focului. RIP.





vireaza...Alexa


Hai sictir, Alexo.
anakin
Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:20
ocserv ca alexa a ramas fara cuvinte...Sa fie intr-un ceas bun!

bluelight
Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:57
lasa ca ia de la voi...
zambil
Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:59
blue....crezi tu ca scapam asa usor....
l_flory
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:01
eu is optimista . poate pt ca-i soare
bluelight
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:07
iooiiii ....blue...
la tine e soare .....?
la mine e frig,ploaie,vant.....brrrr ...mor
l_flory
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:12
si inca ce soare!!!... si e si ziua fiica-mii

hai incoace
bluelight
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:16
La multi ani fetitzei tale!!!
sa-ti traiasca, sa fie sanatoasa si fericita!!!
zambila
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:18
la multi ani micii domnisoare, blue!
sa-i spui sa ma invite si pe mine la tortul ei, sa mai povestesc cu mamica
pik_nik
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:20
De la: bluelight, la data 2009-11-11 10:16:26si inca ce soare!!!... si e si ziua fiica-mii

hai incoace


La multi ani fetitei tale! E nascuta in aceaesi zi cu fetita mea!
lala_cri
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:21
io zic ca va pierdeti vremea cu don'soara asta

ii acordati o importanta prea mare, parerea mea
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:24
blue...ioooiii....
la multzi ani fiicei tale...sa ai doar bucurii din partea ei ..
iar ea multa fericire si sanatate....
ca nu e nimic mai bun pe lumea asta decat sa-tzi vezi copiii sanatoshi....inca o data la multzi ani....http://www.youtube.com/watch?v=AY-QCC_n4wQ&feature=related
l_flory
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:27
wife, ti-am spus eu si la venerel 857, facem munca sociala
pik_nik
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:29
mdea, opere de misionari, cauze pierdute...stati bine cu nervii, mama...

io recunosc deschis ca nu mai am rabdare, zic o data si pricepe, bine...nu, asta este...
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:35
e si asta o distractie, daca zgambulicii si-o cer
pik_nik
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:39
pik...intreprinzator mic...scoti maxim de profit din minim de potential
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:51
wife, pentru orele in care stau in net iau bani frumosi. tre' sa-i merit cumva, nu? hai, imi place sa ma pup intre prieteni, da' daca nu mai "incalzesc" si cate un idiot batut de soarta, n-are farmec
pik_nik
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce trebuie sa stie un barbat despre el insusi ,sau ce trebuie sa stie o femeie despre barbatul ei 67 De la: garbo106704 21 Martie 2010 15:17
va rog spunetimi p[arerea voastra 31 De la: bau 5 Iulie 2010 15:27
buna 43 De la: ollyy 14 Iulie 2011 14:12
am si eu nevoie de niste raspunsuri daca ma puteti ajuta 7 De la: alex2007 27 Mai 2010 00:06
Cum sa faci sex cu o femeie dominanta? 224 De la: alehandra 24 Octombrie 2009 03:16
Setari Cookie-uri