Pe cine votam in 2009?

Lasa ca si de mine oamenii si-au batut joc pt ca eu vreau sa fac fapte bune......Ca cred in Dumnezeu.........La fel fac si cu becali,diavolii din oameni ii fac pe oameni sa isi bata joc din becali,pt ca si mine si-au batut joc de mine.La romani le plac oamenii rai,care sa ii fure.Pt ca pe oamenii buni in considera prosti.Eu nici nu pot sa ii inteleg,pt ca ei nu stiu ce vor......
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:01
nicidecum
sora_ilsi
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:03
De la: moment31, la data 2009-11-07 23:01:51Lasa ca si de mine oamenii si-au batut joc pt ca eu vreau sa fac fapte bune......Ca cred in Dumnezeu.........La fel fac si cu becali,diavolii din oameni ii fac pe oameni sa isi bata joc din becali,pt ca si mine si-au batut joc de mine.La romani le plac oamenii rai,care sa ii fure.Pt ca pe oamenii buni in considera prosti.Eu nici nu pot sa ii inteleg,pt ca ei nu stiu ce vor......
Sincer eu nu ii pot intelege ce vor oamenii de fapt? Daca stiu ce vor de fapt........Daca de oamenii buni isi bat joc,si si ii ataca.cu vorbe urate.Pt ca si pe mine tot la fel,incerca sa ma atace cu vorbe rele,pt ca eu fac fapte bune.Ce chestie Asta inseamna ca oamenilor le plac hotiii....Pt ca de oamenii buni isi bat joc.....
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:04
Sincer eu nu ii pot intelege ce vor oamenii de fapt? Daca stiu ce vor de fapt........Daca de oamenii buni isi bat joc,si si ii ataca.cu vorbe urate.Pt ca si pe mine tot la fel,incerca sa ma atace cu vorbe rele,pt ca eu fac fapte bune.Ce chestie Asta inseamna ca oamenilor le plac hotiii....Pt ca de oamenii buni isi bat joc
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:05
Pt ca si la mine la facultate oamenii buni sunt atacati cu vorbe urate,daca incearca sa se manifeste cumva.Oamenii rai incearca mereu sa ramana la putere.Inseamna ca lor le place rautatea si oamenii rai,le plac hotiii,le place saracia..... Doamne ca nu ii pot intelege deloc pe oameni..... Ce vor ei de fapt?
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:08
Ca atunci cand iti plac oamenii rai si tii cu ei.Inseamna ca iti place rautatea,iti place saracia,iti plac hotiiii...... Pai daca oamenii tin cu oamenii rai? si de oamenii buni rad,atunci cine ar putea ameliora situatia in Romania daca nu oamenii buni?
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:10
la o tara asa de mica prea multi canditati din nou la ciolanu numit conducere


nci nu stii pa cine sa alegi
cinezee
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:14
De la: moment31, la data 2009-11-07 23:10:59Ca atunci cand iti plac oamenii rai si tii cu ei.Inseamna ca iti place rautatea,iti place saracia,iti plac hotiiii...... Pai daca oamenii tin cu oamenii rai? si de oamenii buni isi bat joc,atunci cine ar putea ameliora situatia in Romania daca nu oamenii buni?
Pt ca si de mine oamenii si-au batut joc de mine,din cauza ca fac fapte bune........ Oamenii buni sunt batjocoriti,dar toti oamenii vor sa au o viata buna,sa nu fie saraci.Dar isi bat joc de oamenii buni,ei vor sa fie ajutati......Pai daca oamenii tin cu oamenii rai? si de oamenii buni isi bat joc,atunci cine ar putea ameliora situatia in Romania daca nu oamenii buni??
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:15
Pt ca si de mine oamenii si-au batut joc de mine,din cauza ca fac fapte bune........ Oamenii buni sunt batjocoriti,dar toti oamenii vor sa au o viata buna,sa nu fie saraci.Dar isi bat joc de oamenii buni,ei vor sa fie ajutati......Pai daca oamenii tin cu oamenii rai? si de oamenii buni isi bat joc,atunci cine ar putea ameliora situatia in Romania daca nu oamenii buni??
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:16
Si de mine idi bat joc oamenii pt ca eu fac fapte bune si vreau sa ii ajut pe oamenii...Asa fac si cu becali si cu toti oamenii buni care le pasa de oameniii.Si romanii tin cu oamenii rai care nu le pasa de ei,in loc sa tina cu oamenii care le pasa de ei si vor sa ii ajute............
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:18
Si de mine idi bat joc oamenii pt ca eu fac fapte bune si vreau sa ii ajut pe oamenii...Asa fac si cu becali si cu toti oamenii buni care le pasa de oameniii.Si romanii tin cu oamenii rai care nu le pasa de ei,in loc sa tina cu oamenii care le pasa de ei si vor sa ii ajute............
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:19
De la: moment31, la data 2009-11-07 23:19:21Si de mine isi bat joc oamenii pt ca eu fac fapte bune si vreau sa ii ajut pe oamenii...Asa fac si cu becali si cu toti oamenii buni care le pasa de oameniii.Si romanii tin cu oamenii rai care nu le pasa de ei,in loc sa tina cu oamenii care le pasa de ei si vor sa ii ajute............
Va dati seama ce chestie?
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:20
Pt ca si la mine la facultate oamenii buni sunt atacati cu vorbe urate,daca incearca sa se manifeste cumva.Oamenii rai incearca mereu sa ramana la putere.Inseamna ca lor le place rautatea si oamenii rai,le plac hotiii,le place saracia..... Doamne ca nu ii pot intelege deloc pe oameni..... Ce vor ei de fapt?
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:26
va doresc o seara faina numai bine papapapapapap
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:27
moment te-au lasat vb singura semn ca nu prea le place politica dusa de becali
lika
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:27
10月1日至9日,国际奥 996;会第121次全会和第13届 ;奥林匹克代表大会在 ;丹麦首都哥本哈根举 ;行。罗格主席顺利连 ;任国际奥委会主席。 ;

原北京奥组委执行副 主席王伟,原北京奥 运会协调委员会主席 维尔布鲁根分别作了 关于北京奥运会的最 终总结陈述,标志着 北京奥运筹备总结工 作全部结束、北京奥 组委圆满谢幕。
sora_ilsi
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:30
De la: Lika, la data 2009-11-07 23:27:28moment te-au lasat vb singura semn ca nu prea le place politica dusa de becali
Nu stiu poate,fiecare face ce considera el ca este bine pt el.Pt ca si eu fac doar ce consider ca este bine pt mine...Sa faca ce vor ei....daca vor saracie sa voteze hotiii.Pt ca de oamenii buni isi bat joc.....pt ca si de mine si-au batut joc...pt ca eu fac fapte bune.La fel face si becali,el face fapte bune poate mai face si greseli ca tot omul.Dar cine nu greseste?
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:32
adanca intrebare.....VADIM SAU GEORGE BECALI
SAU........CINE STIE? ORICUM V OM AVEA O MARE SURPRIZA
sophia
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:33
oameniii sunt asa influentabili si cred doar ce spun altiiii.Ca si de mine oamenii la facultate isi bat joc de mine si ma ignora cica ca nu vreau sa devin ca ei...Pai sa am viata de rahat ca a lor? Asa ca mai bine pastrez distanta pt ca simt ca ei nu au intentiii bune.Si ii las sa rada cat vor,mie sa imi mearga bine.....
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:34
sunt de acord cu tine ...oricum si eu tot pe el am de gand sa il votez
lika
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:35
moment dar oamenii nu ar trebui sa stie intotdeauna intentiile tale
lika
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:37
Eu ignor oamenii rai cu intentii rele,cica sa ma faca sa devin o ipocrita si o mincinoasa ca ei,ca sa nu mai ajute Dumnezeu si sa am o viata ca a lor.Decat sa am o viata ca a lor,mai bine lipsa....Pt ca ei traiesc doar niste placeri trecatoare,pt ca in rest sunt doar suferinte...platesc destul si indesat pt placerile astea.....eu nu vreau sa fiu ca ei....
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:37
De la: Lika, la data 2009-11-07 23:37:38moment dar oamenii nu ar trebui sa stie intotdeauna intentiile tale
pai eu nu am intentii rele asa cum au altiii.Pt ca ei daca nu se roaga,ei vad totul doar negativ.....eu imi scriu doar parerea si in rest vreau sa fiu lasata in pace de oamenii rai,cu intentii rele ca sa ma faca sa devin ca ei....ca sa am o viata ca a lor......
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:40
De la: DrkShad0w, la data 2009-11-07 23:33:24adanca intrebare.....VADIM, BECALI DAR.........TOT M. GEOANA IESE...
SI, SA SPERAM CA VA FI ASA.!
pai votati-l ca sa va fure de tot,ce a mai ramas.....treaba voastra.....
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:41
nu judeca sa nu fii judecat....mai departe cred ca stii si tu
lika
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:46
Votati hotiii ca daca pe oamenii buni ii considerati prosti...Dar daca aveti probleme sa va duceti la oamenii rai sa va ajute,nu la oamenii buni.....
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:47
De la: Lika, la data 2009-11-07 23:46:17nu judeca sa nu fii judecat....mai departe cred ca stii si tu
eu nu judec eu cert este o diferenta.....daca tu poti intelege asta.Acum depinde cata credinta ai.....ca sa poti face diferenta ce este bine si ce este rau.....
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:48
De la: Lika, la data 2009-11-07 23:46:17nu judeca sa nu fii judecat....mai departe cred ca stii si tu

stie, canci...
sora_ilsi
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:49
nimanui nu ii pasa de nimeni din romania de asta a ajuns tara de ras.....Se spune ca roamanii sunt inapoiati.....poate au si dreptate......ca chiar sunt.....romanilor de plac oameniii rai,le plac hotiii.Pt ca de oameniii buni isi bat joc......
irina31
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:50
dar cine esti tu ca sa ridici piatra ? ce minuni ai facut?ai inchis cumva cerul ca ilie? ai inviat vre-un mort?
lika
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce credeti ca ar refuza un barbat o femeie?! 262 De la: Celleste 26 Octombrie 2009 19:06
Seeeeeeeeeeeeex 14 De la: anirica 13 Aprilie 2010 22:47
nebunii:d 13 De la: garbo_390737 12 Martie 2014 13:10
Viata sexuala..!! 11 De la: florin_c76 30 August 2009 10:42
Romania 93 De la: estela 30 Mai 2010 03:39
Setari Cookie-uri