De ce vrea sex...dar fara o relatie?

pentru vorbele astea, tovarashico, fac un program prelungit si te bag din seara asta in partid! numai sa te prezinti in jumatate de ora la sediu
Nelu_Cotrocelu
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:09
se simte ca la 49 de ani nea Nelu,ce mai...

va salut cu onor,nea Nelu!
comandanta unitatii "Soimii Patriei" va invita la o paine cu sare si la taiat pamblica...
p'orma om mai vedea..
preciouss
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:11
melanie
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:11
De la: Melanie, la data 2009-11-01 18:11:13


stiu, tovarasha Melanie, stiu... toate raman uimite in fata rapiditatii mele
dar nu trebuie sa imi multumesti! inca!

tovarasha preciouss, parca te promovasem la brigadieri, la bumbesti-livezeni partea a doua, mai draga!
ai scapat de acolo?
Nelu_Cotrocelu
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:15
n-ai apucat sa-mi pui snuru' si decoratia la ultima sedintza de partid,nea Nelu'...
astia n-a vrut sa ma ia fara ele,asa ca am ramas in stand by...
preciouss
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:17
tovarasele, niciodata nu multumesc anticipat
tovarasa preci a venit sa asiste la ceremonie, cu paine si sare .

si-i pui si tovaraselei, snuru`, ca e cadru de nadejde..
melanie
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:18
da..de insigne si chipiuri..uitara-ti?
LILO
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:20
tovarasha preciouss, acum imi amintesc de ce te-am trimis acolo... si inca imi mai pare rau ca nu gasisem loc la canal

tovarasha Melanie, multumirile se fac din inima, partidului.
Nelu_Cotrocelu
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:20
tovarashi!!!
da' e cumva halloweenul ala imperialist?

ca mi-a venit cotoroantza de Nina tocmai din siberia, calare pe o matura... si eu care credeam ca 10 ani de acum inainte nu o mai vad...

asta e, trebuie sa fug sa imi beau ceaiul pe care tocmai mi l-a facut. aveti grija de voi.
pe data viitoare, la urmatoarea sedinta.
tovarasha preciouss, preia comanda si initiaz-o si pe tovarashica Melanie. e boboaca inca in ale partidului.
Nelu_Cotrocelu
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:23
nea Nelu, suntem uniti in cuget si-n simtiri!
melanie
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:24
o,da' nu va deranjati,nea Nelu,ca gasesc io drumu' inspre alt canal...

va doresc succesuri in recrutarea soimilor,pionierilor,utecistilor,samd..
preciouss
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:25
Unire, unde??!!
AMELYY
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:26
amelico, rob cu rob, neneaca..
melanie
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:29
sau roaba, dupa caz
melanie
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:29
Atunci, hai sa dam mana cu mana!
AMELYY
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:32
De la: marua, la data 2009-11-01 15:05:37Ma refer la fostul meu sot, care mai nou...vrea sex!
Ne-am despartit in urma cu un an, dupa 8 ani de relatie si unul de casatorie. Duapa certuri interminabile si discutii fara rost incare imi spunea ca ma iubeste dar nu mi-o poate arata, am luat ultima decizie care imi mai ramasese si i-am spus ca ne despartim. Din acel moment, in loc sa reactioneze in felul in care am crezut eu..sa lupte pentru relatie, el a hotarat ca este f bine sa ne despartim. Si-a si gasit pe altcineva in locul meu, la cateva saptamani dupa despartire, si in cuda tuturor eforturilor mele de a ne impaca..nu a mai vrut. Divortul a durat cam un an, cu solicitari de amanare si recursuri deoarece domnul se mai razgandea uneori pentru o zi sau doua...si se gandea sa ne impacam. Intr-un final m-a convins sa divortam spunandu-mi ca "ea" era insarcinata si ca ea merita sa aiba un copil cu el.. eu insa nu meritam!
A hotarat insa sa ne vedem si sa mai vorbim. Dar ca de obicei nu m-a cautat decat daca avea nevoie de ceva..vreun interes. Am cunoscut si eu pe cineva..numai ca relatia nu este tocmai ok pentru ca in ciuda a tot ceea ce mi-a facut fostul sot, eu inca il iubesc. Cel cu care sunt stie asta, dar accepta situatia pentru ca spera ca intr-o zi sa-l uit pe sot.
Problema s-a agravat de curand deoarece fostul sot, cunoscand ce simt pentru el, vrea sa ne vedem din cand in cand pentru o partida de sex. A mentionat insa ca daca cred ca imi va face rau si ma voi reindragosti de el.. mai bine o lasam balta . Nu vrea decat si aici il citez " sa fie o satisfactie a ego-ului fiecaruia, o chestie care sa dea incredere si de a ridica moralul fiecaruia, de a da frau liber placerilor si sa stim ce asteptam unul de la altul".
Mentionez ca tipa cu care a fost( sau este)l-a inselat in tot acest timp cu prieteneul cu care era de 7 ani. Cu toate astea, el nu o invinovateste..singura vinovata sunt eu..pentru ca am hotarat sa ne despartim.
Ajutati-ma sa inteleg ce mai vrea..Eu sunt in stare sa ma vad asa cu el..ptr ca tot sper sa-si schimbe atitudinea si sa fim din nou o familie.. numai ca simt ca nu va fi asa...Oricum, inca nu pot sa ma vad casatorindu-ma cu altcineva..iar un copilas nu-mi doresc dacat cu el. Ce sa fac?




Uita-l pur si simplu , tipul nu te merita..mai mult habar nu are ce-si doreste, o sa penduleze mereu intre tine si altcineva..nu are sens, nu incerca sa resuscitezi o relatie cu cineva care NU TE MERITA. Succes!( in a-l uita)
reyya
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa te vineci de o iubire interzisa 333 De la: ready_vivus 13 Decembrie 2009 22:04
Cum considerati ca ii influeneaz privirea noastr pe cei din jur 19 De la: bluelight 23 Octombrie 2009 23:57
Durere vaginala la excitare! 10 De la: garbo223990 1 Aprilie 2015 06:35
Fantezii 13 De la: cea_mica 23 Iulie 2009 00:16
sapte minciuni pe care le spun barbatii 44 De la: fleurdelis 30 Iunie 2010 06:54
Setari Cookie-uri