dragoste pe net

Buna, cred ca e bine sa ma prezint. Am o viata la actv, plina de aspritati. Am avut o legatura sentimentala la 24 ani, din care a rezultat un copil. De atunci, m-am abtinut in a oferi cuiva onoarea de a-mi viola teritoriul... sentimental.. in orice fel.
Dar...m-am desteptat.Cineva m-a iubit, m-a vrut disperat, pe urma m-a lasat uitarii. Pe net. Un an si jumate. Hmm. Ce credeti?
Maytrei
Postat pe 1 Noiembrie 2009 16:40
De ce ar trebui sa credem ceva?
Tiffany
Postat pe 1 Noiembrie 2009 16:42
.......ce sa credem?....ti-a spus cu drag ...cand a plecat?......ei bine....bine ca te-ai desteptat....ai grija de-acum..
l_flory
Postat pe 1 Noiembrie 2009 16:45
vei gasi raspunsul singura cand vei avea doua vieti "la activ"...
roby_cado
Postat pe 1 Noiembrie 2009 16:47
Ce bine e...., ca suntem asa de destepti,
Maytrei
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:42
De la: Maytrei, la data 2009-11-01 16:40:54Buna, cred ca e bine sa ma prezint. Am o viata la actv, plina de aspritati. Am avut o legatura sentimentala la 24 ani, din care a rezultat un copil. De atunci, m-am abtinut in a oferi cuiva onoarea de a-mi viola teritoriul... sentimental.. in orice fel.
Dar...m-am desteptat.Cineva m-a iubit, m-a vrut disperat, pe urma m-a lasat uitarii. Pe net. Un an si jumate. Hmm. Ce credeti?


credem ca doar atata i-a luat pana si-a gasit pe cineva real...
fleurdelis
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:46
De la: Maytrei, la data 2009-11-01 16:40:54Buna, cred ca e bine sa ma prezint. Am o viata la actv, plina de aspritati. Am avut o legatura sentimentala la 24 ani, din care a rezultat un copil. De atunci, m-am abtinut in a oferi cuiva onoarea de a-mi viola teritoriul... sentimental.. in orice fel.
Dar...m-am desteptat.Cineva m-a iubit, m-a vrut disperat, pe urma m-a lasat uitarii. Pe net. Un an si jumate. Hmm. Ce credeti?


Se pare ca esti genul care daca se arde sufla si in iaurt..deci prima varianta a ,,disparitiei " lui ar fi faptul ca dupa ce a incercat timp de un an sa te cucereasca si a vazut ca nu are sanse s-a retras( asta ar fi varianta frumoasa a povestii)
A doua varianta ar fi ca omul ,,cucereste " in fiecare saptamana pe cineva si probabil tu erai mult prea greu de cucerit si a lasat-o balta dupa un timp si asa indelungat ( pentru el), desigur
Sau ..de ce nu ..varianta 3..in tot timpul asta avea pe cineva .real sau a gasit-o ulterior...exact cum s-a scris si mai inainte.
Oricum ar fi ..daca a renuntat probabil ca a considerat ca a dedicat prea mult timp cuceririi tale...lucru care ar trebui sa te puna pe ganduri , tipul nu te iubea..doar te dorea..ceea ce e cu totul altceva.
reyya
Postat pe 2 Noiembrie 2009 17:05
De la: Maytrei, la data 2009-11-01 16:40:54Buna, cred ca e bine sa ma prezint. ... Am avut o legatura sentimentala la 24 ani, din care a rezultat un copil. ... Ce credeti?


felicitari, si consoleaza-te ca putea fi mult mai rau, de exemplu sa ai sapte gemeni deoadata ... sau noua ...
sau s-ar fi putut ca copii sa fie din lemn sau plastic, ala da ghinion !!!
Dubluritza
Postat pe 6 Noiembrie 2009 03:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 70 De la: activplus2008activ 7 Iunie 2012 16:16
sex cu un ex.. 47 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:01
. 3 De la: garbo257947 9 Aprilie 2012 21:30
Pastrarea virginitatii pina la casatorie PRO si CONTRA 165 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:56
dragoste pe net 8 De la: Dubluritza 6 Noiembrie 2009 03:47
Setari Cookie-uri