dar femeie sagetator, barbat berbec

ce mi puteti spune despre aceasta comapibilitate sau poate incompatibilitate
alintici
Postat pe 25 Octombrie 2009 19:22
Si Berbecul si Sagetatorul sunt firi combative, asa ca vor avea parte din plin de lupte n arena erotica.

Optimismul si buna dispozitie ce l caracterizeaza pe barbatul Berbec au sanse sa nvinga toanele femeii Sagetator si sa aduca la suprafata entuziasmul n viata sexuala. Iar buna ntelegere din dormitor va influenta benefic ti celelalte aspecte ale relatiei.

Relatia dintre barbatul Berbec si femeia Sagetator va fi plina de satisfactii. Casnicia va depinde n mare masura de satisfacerea dorintelor fizice.

pik_nik
Postat pe 25 Octombrie 2009 19:24
dar oare poate invinge pana si gelozia si posesivitatea berbecului?
alintici
Postat pe 25 Octombrie 2009 22:19
draga mea, eu citesc in google, nu in carti
pik_nik
Postat pe 25 Octombrie 2009 22:21
ma gandeam ca poate poate, mai mult eu vroiam exemple ca tu prea le rezolvai pe toate intre ele in raspunsul tau
alintici
Postat pe 25 Octombrie 2009 22:23
eu sunt sagetatoare si am cunoscut acum cateva luni un barbat berbec! la inceput totul a fost perfect, ne intelegeam de minune si comunicam f bine, dar totul a tinut pana cand el s-a racit si s-a inchis in el! era f agresiv verbal atunci cand incercam sa il descos si sa inteleg ce se intampla, ma umilea si ma expedia de fiecare data cu pretextul ca nu are timp si ca e f ocupat... nu reuseam sa scot nimic de la el ...era f indiferet si rece cu mine(nici acum nu stiu motivul real pt care el nu mai vb cu mine)! singurele subiecte la care el era f receptiv erau cele in legatura cu fanteziile mele erotice! avea o curiozitate iesita din comun! ceea ca ma atragea la el si inca ma atrage este pasiunea si faptul ca tot timpul reprezenta o provocare pt mine! am reusit din nefericire sa ma indragostesc de el si acum imi plang singura de mila! mult succes poate la tine este alta situatie!
miha12
Postat pe 6 Iunie 2010 19:07
Plansul de mila, am intalnit expresia asta de zeci de mii de ori.Parerea mea cauta un plans din altceva.S-ar putea sa descoperi niste chestii foarte interesante.
Ioana007
Postat pe 6 Iunie 2010 19:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia capricorn barbatul sagetator 5 De la: salvyna_g 17 Iulie 2010 18:37
femeia scorpion[sex-appeal nebun] si barbatul taur[sex-appeal salbatic] sunt oare ei compatibili pe termen lung? 18 De la: garboconstanta 20 Noiembrie 2018 16:23
Femeia Varsator - Barbatul Sagetator???? 3 De la: pik_nik 12 Iulie 2009 23:24
femeie capricorn barbat scorpion 1 De la: garbo097611 8 Iulie 2010 10:24
EU BERBEC EL GEMENI 15 De la: iruna01 29 Iulie 2012 00:08
Setari Cookie-uri