Teleski

o boy!
LILO
Postat pe 19 Octombrie 2009 18:42
De la: etta70, la data 2009-10-19 18:40:42 cu cine ....nu miroase prea sus....pot fi ca painea calda !!......numa' ca tre' sa vii dupa miros,ca sa vezi din ce aluat sunt facuta !!.....


am rezolvat cu cina in seara asta...
pik_nik
Postat pe 19 Octombrie 2009 19:55
Si ce frumos te-ai pregatit.
Tiffany
Postat pe 19 Octombrie 2009 19:56
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-19 15:15:45meyyyyyyyyyyyyy pe topicul asta pot sa injur daca vreau sa injur pot, ca eu vreau sa injur dar de ce sa nu injur, ca am pe cine sa injur deci ...eu injur
inca mai astept raspuns
yanyacharberet
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:59
yania, cica-i voie.

da-i drumul da, injura pe frantuzeste, sa nu se prinda lumea
si_totusi
Postat pe 19 Octombrie 2009 22:07
tutusico vrei sa ma baneze daca spun saloprii?
ioi na ca am spuso
yanyacharberet
Postat pe 19 Octombrie 2009 22:15
yanyooo....baga mama ....mama lor de merde......bagaaaaaaa....nu te banneaza nime......e topic unde AI VOIE....
tutankhamon
Postat pe 19 Octombrie 2009 22:54
yanya nu stie sa injure, numa' se lauda
pik_nik
Postat pe 19 Octombrie 2009 23:12
Asata-i topic de spart capete?
Uffffffffff!! cred ca am mult de recuperat ca nu am mai prea avut timp de taifasuri si mi-e dor de voi.
Din cand in cand mai citesc cate un rand si atat.
persidadamian
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:10
persida, e suficient sa-l spargi o data
pik_nik
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:13
persia...e multeeee mama si e greleeee.....de spart puiu.....sunt atat de goale, ca s-au intarit, naibii....ca nucile de cocos....
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:15
melanie
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:15

Nu stiu ce se "intampina" pe-aici ma duc pe la Iasomia pe la chestiune sa vad ce mai e prin tara ca am auzit ceva zvonuri dar nu-mi sunt clare.

Si capetele ni le spargem pana ne invatam minte
persidadamian
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:17
mami...nu-ti sparge tu capul.....lasa-i pe altii sa se loveasca pana fac ....poc!
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:17
..cei care mai avem...
pik_nik
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:18
andra...userul "briana" ...cu topicul "nou pe aici"...face reclama mashcata la nu stiu ce site de dating...o lasi??
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:20
Eu capul mi l-am spart de muuuulttttte ori Tuti, dar mi-am adunat creierii si mi i-am pus la loc ( mai glumim si noi)

HAide mai Nik, ca toti avem cap, eu inca nu am vazut om fara cap sa umble pe strada, doar ca unii oameni tin capul pe umeri sa nu le ploua in gat.
Asta-i explicatia geniu
persidadamian
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:22
numa' picioarele stiu, sarmanele...
pik_nik
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:24
mai persia...nu stii nimic mai....capul la unii e suport pentru palarie....
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:25
persidadamian
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:26
Dios mio...
melanie
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:29
nici tu nu stii....se spune....Madre de Dios....
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:53
andraaaaa.........fac cu capul, mami.......mai ce setare de kko e in forumul asta, ca de fiecare data cand dau click pe ultima pagina de la un topic, de la "vezi toate mesajele noi"...imi arata usa....."nu exista mesaje in acest topic"....imi pierd si idee si tot, stand sa ma reintorc la mesajele noi si sa dau click pe penultima pagina....pe bune...e deranjant.....
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:56
ioiiiiiiiiiiiiii.........ce-mi vad ochii!! ....da...ce-aveti oameni buni de va balacariti in halul asta?
si...chestea nashpa e va...totul pleaca de la persoana mea...
auzi tu...soro...ce zice totusica...cum ca yo...ma ofuscai ca dadu fata aia web cuiva si...pe mine ma refuza!!
ia sa spuna fata aia...daca cumva...eram yo implicat in asa ceva sau...cineva a starnit asta...doar pt a poza in gigolo?
as vrea daca se poate atunci cand e vb de mine...sa fiu avertizat si eu ca se discuta despre mine si...sa n-o faceti in lipsa...va rog mult!!
cat priveste "armata de animatoare" la care se face referire aici...consider ca n-am nevoie de asa ceva pta reusi sa comunic pe un forum..
deci...nu-i stilul meu...si...exista cineva...pe aici cu acest stil...
din pacate...nu-mi face placere asa ceva si n-as face asta...
pt ca eu consider ca sunt suficient de pregatit sa pot socializa fara ajutoare!!
si...de ce as fi devenit eu marul discordiei?
pt ca...nu-mi place atmosfera asta de spargator de topice?sau...ca nu pot balacari...asa...ca si cand ai respira?.
chiar nu-i greu sa faci asta!! si consider ca nu asta e metoda de socializare!!
sau...ma rog...asta e parerea mea!!
imi cer scuze pt o postare atat de lunga...dar consider ca nu tre sa fac eu subiectul unei discutii pe forum...fara ca eu sa fiu de fata si sa pot sa-mi spun parerea...
sa aveti o zi frumoasa...toti...fara exceptie!!!
ovidiu42
Postat pe 20 Octombrie 2009 07:19
bre ovi, lumea discuta ce vrea, cum vrea, despre cine vrea, si fara parerea ta sau a mea
(poti sa postezi asta la lumea cuvintelor )
chestia e alta. daca nu era adevarat ce s-a spus, n-ai mai spumega precum buretele de bucatarie din cauza mea si n-ai mai sari de fund in sus sa spargi tavanu' nu alta hai sa traiesti ...bine!
pik_nik
Postat pe 20 Octombrie 2009 07:24
De la: pik_nik, la data 2009-10-19 23:12:14yanya nu stie sa injure, numa' se lauda
ma provoci ? sau chiar vrei sa te injur asa ca un birjar? eu am spus ca am doua cotofene pe care as vrea sa le injur cu cea mai mare satisfactie , asa ca ai grija pik.... ca fac antrenamentul pe tine
yanyacharberet
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:23
mai relevant de atat...ce poate face o frustrare...nici ca se poate!!
dar...chiar nu ma astept la maturizari...
iar...la modul cum a ajuns...nu-i pot dori...decat viata lunga!!
ovidiu42
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:30
multumesc!
si tu esti simpatic!
pik_nik
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:50
YAnia, pai de ce vrei sa injuri? a saracit limba ramana si nu se mai poate discuta civilizat?
persidadamian
Postat pe 20 Octombrie 2009 21:27
andraaaa.....fac alergie mami....deja incep sa ma scarpin pe toata pielea numai cand vad in bula posturile indumnezeitei aleia....nu mai pot fata...deci daca ai rabdare sa citesti....este dusa cu capul fetita aia.....te rog eu fa ceva.....te rog in genunchi.....deci e a treia seara cand ma ia si cu dureri de ficat si cu greata numai cand ii vad din nou numele la mesaje noi....promit ca bag eu si mai multe postari, pentru audienta, ca sa castigati bani mai multi, dar te roooog...fa ceva.....citeste numai paginile din seara asta....
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 22:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai in gluma, mai in serios ;) Glume haz funny ras umor::)Ce fac femeile si barbatii cu simtul umorului? 54 De la: tusi_Oli 28 Iulie 2010 14:03
La ciroza ecosez 503 De la: precizilla 23 Martie 2012 09:28
MOZAIC 597 De la: Axl_22 17 Ianuarie 2016 05:35
la bloc 10 De la: Stefania_Negrus_1 28 Septembrie 2016 13:23
CAFENEAU DE VARA '' NE MUTAM AFARA '' PE TEREASA 6 De la: michela1 3 August 2009 14:47
Setari Cookie-uri