Eu TAUR, el BALANTA, V-a merge?

Astept. Ce stiti despre aceasta combinatie, are vreun viitor?
ellyssa
Postat pe 19 Octombrie 2009 08:26
Femeia Taur este prea posesiva si prea pragmatica pentru barbatul Balanta, care este un romantic. Mai devreme sau mai trziu, femeia Taur risca sa devina o partenera geloasa.

Din fericire, barbatul Balanta si femeia Taur sunt pe aceeasi lungime de unda din punct de vedere erotic, si asta conteaza destul de mult.

Barbatul Balanta este atent si ntelegator si reuseste sa faca fata acceselor de furie si de ncapatnare ale femeii Taur. Dar barbatul Balanta are si o fire capricioasa, care o poate mpinge pe femeia Taur la extreme periculoase.

Pentru o scurta perioada, barbatul Balanta si femeia Taur nu se vor plictisi deloc. Dar o relatie de lunga durata nu prea are sanse de reusita.

pik_nik
Postat pe 19 Octombrie 2009 08:28
eu sunt taur si am avut o relatie de aproape un an cu un barbat balanta..el era tot timpul calm, iubitor..am auzit de la el cele mai frumoase declaratii, daca eu eram mai rece el facea tot posibilul sa fie bine..si intr-o zi mi-a spus ca nu se mai poate..pur si simplu..poate am gresit si eu..nu stiu..dar eu nu as mai sta cu un barbat balanta
garbo042044
Postat pe 25 Octombrie 2010 22:57
De la: pik_nik, la data 2009-10-19 08:28:47Femeia Taur este prea posesiva si prea pragmatica pentru barbatul Balanta, care este un romantic. Mai devreme sau mai trziu, femeia Taur risca sa devina o partenera geloasa.

Din fericire, barbatul Balanta si femeia Taur sunt pe aceeasi lungime de unda din punct de vedere erotic, si asta conteaza destul de mult.

Barbatul Balanta este atent si ntelegator si reuseste sa faca fata acceselor de furie si de ncapatnare ale femeii Taur. Dar barbatul Balanta are si o fire capricioasa, care o poate mpinge pe femeia Taur la extreme periculoase.

Pentru o scurta perioada, barbatul Balanta si femeia Taur nu se vor plictisi deloc. Dar o relatie de lunga durata nu prea are sanse de reusita.



eh, badie, badie...
pentru o clipa era sa cred ca ai umblat cu farsa-n batz...
:)
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2010 23:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul sagetator 16 De la: salvyna_g 2 Februarie 2011 19:14
help me 4 De la: tutankhamon 27 August 2009 00:41
oare de ce? 80 De la: garbo_13599 26 August 2013 22:40
Femeia Taur-Barbatul Pesti 19 De la: Thya 20 Mai 2012 09:16
Barbatul in zodia scorpion!! 140 De la: claudiacm 25 Iulie 2013 10:20
Setari Cookie-uri