buna

sunt elena din braila.am si eu o intrebare un pic mai aparte.de 26ani sufar de o boala de piele.am fost si in tara si in afara la diferiti medici.se numeste ihtioza si este ca solzii de peste.as vrea sa stiu dak stiti despre aceasta boala, dak ati intalnit persoane care au asa ceva. poate cunoasteti cumva un dr. bun dermatolog prin tara la care sa ma duc si poate imi gaseste un tratament ceva k sa scap si eu de aceasta boala.ms mult.
Ella83
Postat pe 17 Octombrie 2009 01:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parfumuri 5 De la: Alina_Andrei 29 Noiembrie 2013 14:14
Schimb parfumuri 14 De la: allexa7 7 Februarie 2017 14:41
castigator 1 De la: garbo103369 8 Martie 2010 18:27
magazin parfumuri 3 De la: garbo196185 28 Martie 2014 20:16
Buna! 0 De la: 15 Martie 2010 11:50
Setari Cookie-uri