Ea Capricorn, el Berbec

Dar ce parere aveti despre ea-Capricorn si el-Berbec?Se va lega ceva?
capricorn1887
Postat pe 23 Septembrie 2009 10:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia Peste 31 De la: Thor_again 7 Martie 2011 21:14
Am nevoie de un sfat. 1 De la: garbo034802 4 August 2009 22:55
Leoaica & Barbatul Fecioara 1 De la: DaMarkus09 3 Decembrie 2008 02:09
compatibilitati 4 De la: jeanette40 2 Noiembrie 2010 11:40
Barbatul in zodia scorpion!! 140 De la: claudiacm 25 Iulie 2013 10:20
Setari Cookie-uri