femeia taur - barbat scorpion

ansele? luminai-m
ancudevil
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:17
Am fost mpreun 9 luni, totul ok, el minunat, dup care am observat c avea o zi pe sptmn n care nu ddea nici un semn de via..Aa c am hotrt s aflu ce se ntmpl..Am aflat (prefera s i petrec timpul pe net cu alte fete), nu i-am spus nimic..m-a sunat, avea o voce rguit, scuze cum c ar fi bolnav.. atunci i-am spus AA I, HAI PA!... i 6 luni nu am mai vorbit.. Dup 6 luni m-a cutat..m-a aburit pn ne-am mpcat...acum e miere... nu tiu pentru ct timp...

E manipulator..secretos i deloc comunicativ....
ancudevil
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:09
parerea mea e k merge mai ales dak vr sa te casatoresti mama mea e taur sh tata e scorpion deci eu zic k merge
garbo013001
Postat pe 1 Mai 2010 16:06
Pai sunt semn de pamant cu semn de apa, si ambii semne fixe, deci combinatia ar fi chiar una reusita dpdv astrologic.

Horoscop lunar mai 2010

TAUR (21.04 21.05)

DRAGOSTE. Pentru cei aflati in cuplu se anunta calm si echilibru; pentru cei care inca isi cauta jumatatea incercati sa....

.....afla mai multe intr-un horoscop lunar real si funny mai 2010
(scoateti eventualele spatii libere din link)

http://www.verze.ro/index.php/Horoscop/Horoscop-lunar/horoscop-mai-2010.html
icecream
Postat pe 7 Mai 2010 16:42
E APROAPE DE PERFECTIUNE...DOAR CU CONDITIA CA UNUL DIN EI SA MAI LASE DE LA EL IN ANUMITE SITUATII...IN REST E FOARTE FRUMOASA O RELATIE TAUR-SCORPION
scorpionultau
Postat pe 22 Mai 2010 22:03
SANSELE SUNT DE 98 LA SUTA...PRO
scorpionultau
Postat pe 22 Mai 2010 22:03
cam veche intrebarea si s-ar putea sa nici nu mai intereseze parerea mea, dar voi scrie totusi poate va fi utila altor tauri-scorpioni
Eu sunt taurul din relatie si pot spune ca este singura zodie pe care o tot evitam si asa nesuferiti mi se pareau scorpionii si diferiti de ce mi-as fi dorit incat nici nu as fi conceput vreodata ca am sa ma indragostesc de unul. Dar viata e plina de surprize...
Si da...relatia mea cu scorpionul este mirifica si nu suntem la primele zile saptamani sau luna oarba..nah, avem aproape 3 anisori
Scorpionul este indubitabil ceea ce isi doreste taurul, femeia taur. Este romantic, senzual, plin de surprize, sarmant....tot ce vrei! Dar mai ales este loial si asta taurul va aprecia cel mai mult. Este drept ca este secretos si mereu are un as in maneca iar taurului nu-i plac secretele, el joaca cu cartile pe masa mereu. Dar daca se iubesc sincer....taurul va trebui sa invete lectia increderii in partener si secretomania scorpionului ii va tine mereu in sah pe taur si nu se va plictisi de partener. Poate si taurul sa invete sa se mai inchida un pik..doar asa de mister, caci scorpionul adora misterele....si sa fim sincere, niciodata nu e bine sa iti pui toate cartile pe masa..e prea riscant!
Deci eu cred ca acest cuplu are mari sanse sa fie happy pana la sfarsit. Orice relatie cere ceva compromisuri caci parteneri perfect compatibili nu exista...asa ca merita incercat. Eu nu am sa regret nicio secunda alegerea facuta, indubitabil este sufletul meu pereche!
emma45
Postat pe 21 Februarie 2012 19:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul berbec si femeia capricorn 6 De la: garbo004422 7 August 2010 16:14
Exista vreo femeie Berbec care sa fie casatorita cu un barbat Taur?Ce puteti sa imi spuneti despre aceasta relatie? 24 De la: myriam 31 Martie 2010 15:36
tya_202006@yahoo.com 1 De la: Emma_Peel 4 August 2009 02:03
Ana 44 20 De la: Paula_Danciu_1 1 Aprilie 2014 21:16
Femeia pesti si barbatul berbec. 6 De la: pik_nik 12 August 2009 15:26
Setari Cookie-uri