eu scorpion si el berbec

mady
Postat pe 14 August 2009 02:23
�nt�lnirea erotica dintre barbatul Berbec si femeia Scorpion poate fi incitanta sau frustranta. Am�ndoi sunt dinamici, plini de viata, dar sunt firi independente si doresc sa detina controlul.

�ntre barbatul Berbec si femeia Scorpion vor exista mereu dispute, care le vor pune la grea �ncercare fericirea izvor�ta din pasiunea reciproca. Un alt mare obstacol �l reprezinta gelozia Scorpionului.

Relatia dintre barbatul Berbec si femeia Scorpion va fi instabila, iar o casnicia va fi cel putin neconventionala.

pik_nik
Postat pe 14 August 2009 02:32
buna, am o foarte buna prietena scorpion maritata cu un berbec. e o casnicie intr-adevar neconventionala. faza cu gelozia scorpionului, pe care o zice piknik, la ei se aplica mai degraba prin gelozia berbecului. in principiu insa sunt amandoi destul de gelosi, el fiind mai posesiv. el, berbecul, e introvertit si incapatanat. la orice ii propune ea primul raspuns e nu. nu vorbeste foarte mult cu ea cand sunt acasa in schimb e cumplit de gelos cand ea sta prea mult de vorba la telefon. e stapanul telecomenzii, si se supara daca ea nu vrea sa urmareasca cu el emisiunile care-i plac lui.
este insa un tip pe care te poti baza si tine foarte mult la ea. e o casnicie in care amandoi lucreaza foarte mult. cand insa au probleme iese cu scantei si partea proasta e ca nici unul nu prea are tactul sa se retraga si sa lase conflictul sa se aplaneze. parerea mea e ca iti trebuie multa rabdare. dar pana la urma oamenii au caracteristici proprii independente de zodie.
Seara frumoasa!
snowflake
Postat pe 30 August 2009 22:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbat varsator, femeia feccioara 1 De la: danklabacs 16 August 2009 18:36
cu multumirile de rigoare, 16 De la: pik_nik 12 Iulie 2009 14:24
ea sagetator si el taur!vreo sansa? 12 De la: eu_geminy 7 Noiembrie 2010 20:35
hmmm help 3 De la: cretzy 12 Aprilie 2009 09:27
sfat.....sau poate un ajutor.... 33 De la: dodoloata 18 Iulie 2010 17:59
Setari Cookie-uri