eu scorpion si el berbec

mady
Postat pe 14 August 2009 02:23
ntlnirea erotica dintre barbatul Berbec si femeia Scorpion poate fi incitanta sau frustranta. Amndoi sunt dinamici, plini de viata, dar sunt firi independente si doresc sa detina controlul.

ntre barbatul Berbec si femeia Scorpion vor exista mereu dispute, care le vor pune la grea ncercare fericirea izvorta din pasiunea reciproca. Un alt mare obstacol l reprezinta gelozia Scorpionului.

Relatia dintre barbatul Berbec si femeia Scorpion va fi instabila, iar o casnicia va fi cel putin neconventionala.

pik_nik
Postat pe 14 August 2009 02:32
buna, am o foarte buna prietena scorpion maritata cu un berbec. e o casnicie intr-adevar neconventionala. faza cu gelozia scorpionului, pe care o zice piknik, la ei se aplica mai degraba prin gelozia berbecului. in principiu insa sunt amandoi destul de gelosi, el fiind mai posesiv. el, berbecul, e introvertit si incapatanat. la orice ii propune ea primul raspuns e nu. nu vorbeste foarte mult cu ea cand sunt acasa in schimb e cumplit de gelos cand ea sta prea mult de vorba la telefon. e stapanul telecomenzii, si se supara daca ea nu vrea sa urmareasca cu el emisiunile care-i plac lui.
este insa un tip pe care te poti baza si tine foarte mult la ea. e o casnicie in care amandoi lucreaza foarte mult. cand insa au probleme iese cu scantei si partea proasta e ca nici unul nu prea are tactul sa se retraga si sa lase conflictul sa se aplaneze. parerea mea e ca iti trebuie multa rabdare. dar pana la urma oamenii au caracteristici proprii independente de zodie.
Seara frumoasa!
snowflake
Postat pe 30 August 2009 22:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia balanta si barbatul rac 2 De la: cricat 25 Mai 2011 01:58
femeia sagetator si barbatul balanta 4 De la: garbo174707 4 Noiembrie 2010 08:22
LEOAICELOR cum va place sa fiti curtate? 174 De la: pantera_neagra 7 Mai 2011 20:09
femeia capricorn barbatul sagetator 5 De la: salvyna_g 17 Iulie 2010 18:37
eu leu ea varsator 15 De la: Thor 27 Iulie 2009 23:21
Setari Cookie-uri