SOTUL MEU VREA SA STEA DE VORBA PE MESS CU ALTE FEMEI. SA-L LAS?

buna, eu nu sunt maritata, dar am trecut prin asa ceva cu cineva si am si terminat-o tot de aia. l-am lasat in pace sa-si faca damblalele pe mes si pe nu stiu ce site-uri ca am zis ca poate e o stratagema sa ma faca geloasa si daca vede ca nu merge ii trece. nu numai ca nu i-a trecut, dar a inceput sa-mi scoata ochii ca el iese numai cu gagici tinere, nu ca mine. atunci i-am spus ca are calea libera sa plece si a intors foaia ca a glumit. din pacate a glumit o data prea mult, asa ca la ultima discutie de acest gen l-am trimis la "minunatele" de pe net cu arme si bagaje, am sters numar de telefon, id de mes si orice de pe unde am putut.
astazi daca as mai ajunge in aceeasi situatie as fi mai putin liberala si nu as sterge eu contactele, ci l-as pune pe el sa le stearga: eu sau ele? ca din cate stiu eu teoria universurilor paralele spune ca nu poti trai in doua universuri in acelasi timp...
snowflake
Postat pe 28 August 2009 01:13
lady_corina
Postat pe 28 August 2009 01:15
iara topicuri la shto ?

bre adminilor...credeti ca murim de plictiseala pe-acilea ?
wife_de_zmeu
Postat pe 28 August 2009 09:46
poi ce vrai bre, wifo, altfel cum dreaq am mai vedea si noi ce angoase au unele ciudatenii care traiesc pe langa casa omului, ha?
Thor
Postat pe 28 August 2009 09:48
am zis si eu asta dar lumea mi-a sarit in cap. ca nu si nu fata sufera, ca sta cu-n ochi la calculatorul cu femei si cu altul pe tasta dilit
si_totusi
Postat pe 28 August 2009 09:53
totusico...noi ne prindem repede, fetitza...
wife_de_zmeu
Postat pe 28 August 2009 09:56
sufere pe dreaq!
da' raman si io la parerea mea, ca unii/ unele o musca si isi dau arama pe fata pe aici...

si dupa aia se mira ca li se intampla ceva "bun" in viata
Thor
Postat pe 28 August 2009 10:09
De la: mihaela_cristian, la data 2009-08-21 16:58:43Buna fetelor,
am si eu o problema:sotul meu, suntem la a2-a casatorie amandoi, casatoriti de 6 luni, isi doreste mult sa stea de vorba pe mess cu alte femei culese de prin site-urile da facut prieteni si de cunoscut fete si baieti.
Pe mine ma deramjeaza acest lucru. Eu cred ca e timpul sa incetam sa ne facem prieteni pe mess si sa tinem legatura cu ei, acum dupa casatorie. Pe cei vechi i-am informat despre casatoria noastra si am rupt-o cu ei. Dar sotul meu isi tot face noi cunostinte, doar femei. l-am rugat sa renunte la acest moft si i-am sters toate contactele noi. A adus altele si acum, dupa ce scrie pe mess, discutiile cu ele, sterge tot.
Eu ii tot sterg contacele noi el face altele. Desi ma lasa sa le sterg pare foarte nefericit si imi reproseaza diverse lucruri, mai aproape sau mai departe de acest subiect. Ce sa fac?

Daca a ajuns sa depinda de viata virtuala,nu-l mai poti dezbara oricate argumente de dragoste i-ai aduce tu....sa spunem ca doar dialogheaza...este imposibil sa nu fie atras de un dialog care sa i se para mai altfel decat celelalte si sa nu-si doreasca sa se si intalneasca, cu acea persoana;acum depinde de jobul lui,de timp si cat de mare-i este curiozitatea.De-aiaci,nu mai este mult pana la usoara schimbare acasa.Ai grija!
rosioara61
Postat pe 5 Septembrie 2009 23:18
De la: mihaela_cristian, la data 2009-08-21 16:58:43Buna fetelor,
am si eu o problema:sotul meu, suntem la a2-a casatorie amandoi, casatoriti de 6 luni, isi doreste mult sa stea de vorba pe mess cu alte femei culese de prin site-urile da facut prieteni si de cunoscut fete si baieti.
Pe mine ma deramjeaza acest lucru. Eu cred ca e timpul sa incetam sa ne facem prieteni pe mess si sa tinem legatura cu ei, acum dupa casatorie. Pe cei vechi i-am informat despre casatoria noastra si am rupt-o cu ei. Dar sotul meu isi tot face noi cunostinte, doar femei. l-am rugat sa renunte la acest moft si i-am sters toate contactele noi. A adus altele si acum, dupa ce scrie pe mess, discutiile cu ele, sterge tot.
Eu ii tot sterg contacele noi el face altele. Desi ma lasa sa le sterg pare foarte nefericit si imi reproseaza diverse lucruri, mai aproape sau mai departe de acest subiect. Ce sa fac? [/quoteP

Lasa-l de tot, pana nu e prea tarziu... Cum de nu ai stiut asta inainte de casatorie, sa nu va mai obositi??? Sa nu zic intr-un ceas rau, dar daca prefera sa stea pe mess decat cu tine, taaaaaaaaaare ma tem ca ai pierdut lupta...
Nathaly_Albu
Postat pe 6 Septembrie 2009 23:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
droguri...ajutor 12 De la: quasaria 9 Octombrie 2010 21:47
de ce femeile incurajeaza barbatii ca sa faca lucruri rele cum ar fii ca ei au voie sa incerce sa i-o traga la femeie,,si sa o prosteasca sa fie servitoare...si cum femeia este naiva cade foarte usor in plasa si este victima barbatilor rai 59 De la: ingerasulluptator 9 Iulie 2012 21:59
Mesaje 5 De la: Deliaaa 22 August 2018 16:05
mai stim sa traim in realitate dupa mii de ore de trai virtual?! 216 De la: garbo055472 16 Februarie 2010 05:24
DINTR-O SINGURA LACRIMA S-AU CROIT SERPII... 806 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:38
Setari Cookie-uri