avem sanse sa ne impacam?

De la: tutankhamon, la data 2009-07-14 01:23:49eu la 16 ani....hm...tragea unul de mine sa mi-o puna si eu nu si nu...si mi0-a aruncat nada ca vrea sa se casatoreasca cu mine...la care eu sec....tu la toate fetele cu care vrei sa te culci le zici ca vrei sa te casatoresti cu ele?????...a dracu pielea pe mine de mica....



ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 01:25
blueeyes......faptul ca...tu ai venit sa expui aici pb ei...e laudabil!!
acum...insa...daca tot ai pus-o...nu-ncerrca s-o scoti basma curata...ca nu mai e demult!!
eu stiu despre ce vb pt ca stiu ce inseamna copii la aveasta varsta...
dar...daca exista putina materie cenusie...si al copil...si la parinte in mod sigur nu se ajunge aici!
pt ca e vb de niste responsabilitati pe care tre sa ti le asumi...atunci cand simti ca te mananca undeva!
e destul de usor sa ti-o tragi...peste tot...si...cu cine crezi ca te nimeresti!
si...odata scapi din vedere ceva si...hop!...la mamica cu burtica...mare!!!!!!
si de aici...panica...tragedie...si tot ce deriva!
e dureros ca mai exista asemenea familii iresponsabile acum...
iar copiii...inteleg libertatea asta...destul de deplasat!!!
ooooffffffffff.......cand e vb de copii si astfel de situatii...nu ma mai opresc!
m-a ferit D-zeu de astfel de incidente!!
ovidiu42
Postat pe 14 Iulie 2009 01:28
poi...la 16 ani...se mai pune pb de hai s-o punem?
te rad alea mai mici...
zice...iote` asta...are 16 ani si...nu stie ce-i aia...****
ovidiu42
Postat pe 14 Iulie 2009 01:30
in primul raand am expus problema pt ca am promis ca o ajut...
mi frica sa nu faca ceva prostie. am reusit sa o conving sa nu faca prostia de a se culca cu el, dar acuma cand o vad in situatia asta... probabil si parintii is de vina ca nu s-au ocupat de ea atunci cand o trebuit dar aici eu nu prea pot sa ma bag
tot ce pot e sa incerc sa gaasesc o solutie si sa o fac zsa se simta mai bine si sa fiu langan ea.
blueeyes
Postat pe 14 Iulie 2009 01:32
De la: ovidiu42, la data 2009-07-14 01:30:53poi...la 16 ani...se mai pune pb de hai s-o punem?
te rad alea mai mici...
zice...iote` asta...are 16 ani si...nu stie ce-i aia...****


din pacate, ai dreptate........
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 01:33
adica la ce te referi ovidiu cu asta?..adica eu daca am 16 ani normal n-ar mai trebui sa fiu virgina?/:)
blueeyes
Postat pe 14 Iulie 2009 01:33
normal si cuminte ar fi sa fii....dar daca ai avut mancarici.....
tutankhamon
Postat pe 14 Iulie 2009 01:35
De la: blueeyes, la data 2009-07-14 01:33:45adica la ce te referi ovidiu cu asta?..adica eu daca am 16 ani normal n-ar mai trebui sa fiu virgina?/:)



nu la asta s-a referit, tu ar trebui sa fii virgina poate mai mult timp de acum incolo, prietenii de o seama cu tine nu gasesc asta normal. Capisci?
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 01:37
De la: blueeyes, la data 2009-07-14 01:33:45adica la ce te referi ovidiu cu asta?..adica eu daca am 16 ani normal n-ar mai trebui sa fiu virgina?/:)



scz doar putin...revin...
mai fac pauze pt ca`s la job...
si...voi dezvolta...ca vad ca nici tu nu prea stii cum sta treaba asta!
ok?
ovidiu42
Postat pe 14 Iulie 2009 01:41
mda..am inteles ideea...din pacate multe fete la varsta mea nu mai sunt...si de asta i-am spus si prietenei mele sa nu faca pasul pentru ca nu mi se pare normal mai ales cand ea i-a propus asta lui ei nu mai erau impreuna. de fapt, ea prin asta vroia sa incerce cumva sa-l aduca inapoi langa ea.
blueeyes
Postat pe 14 Iulie 2009 01:46
De la: blueeyes, la data 2009-07-14 01:46:00mda..am inteles ideea...din pacate multe fete la varsta mea nu mai sunt...si de asta i-am spus si prietenei mele sa nu faca pasul pentru ca nu mi se pare normal mai ales cand ea i-a propus asta lui ei nu mai erau impreuna. de fapt, ea prin asta vroia sa incerce cumva sa-l aduca inapoi langa ea.


cred ca prietena ta s-a uitat la prea multe filme.
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 01:49
a vazut ea acolo ca asa se face.
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 01:50
blue....va face cea mai mare prostie daca revine la el si se culca cu el...va suferi enorm.....prima oara si primul sarut mai cu muuulte sentimente si prima noapte de amor trebuie sa fie ceva de care sa-ti amintesti toata viata....nu asa....wam, bam, thank you ma'am...
tutankhamon
Postat pe 14 Iulie 2009 01:51
am inteles asta tutanka...dar ea acuma ii distrusa din cauza asta. adica ea chiar credea intr-o impacare, mai ales ca prima dta sau despartit din cauza ei. ca apoi ea sa-si dea seama de sentimentele ei..prea tarziu din pacate. si cate eforturi o facut sa se impace. acesta cred ca a fost ultimul plan al ei si pana la urma cred ca il ducea la capat oricat i-as fi zis ca face o prostie...nu mai ca nu vrea el acuma nimica de la ea.
blueeyes
Postat pe 14 Iulie 2009 01:56
mai...pe bune...sant de groaza copiii astia!!!
clocoteste sangele in ei...de pe la 10 12 anisjori!!!
ptiu`!!...doamne...ca n-ar trebui sa zic...dar nici sa ma abtin nu pot ca`s parinte!
asa cum spuneam...oare parintii...dupa ce fac copiii...ii considera doar un accident sexual?la dreaq...ca ma ia ameteala cand vad asa ceva!
cum pot oare...sa doarma...cand stiu ca o fata...de 15-16 ani...inca nu-i pe langa casa...si...culmea...nici nu cunoaste anturaju` in care se invarte!
daca nu-s capabili sa-si asume responsabilitati de parinte...de ce nu si-au facut o vasectomie?
macar...scapau de pacate!
iar copiii...se pare ca...datorita a ceea ce vad in media...pe net...si in orice alte locuri...considera ca...si ei trebe sa fie la fel!
dar...constientizeaza oare...in ce intra?
ovidiu42
Postat pe 14 Iulie 2009 02:06
blue...nu mai vrea...nu mai vrea.....si cu asta basta....dar oentru asta mamica sa-ti tai venele.....pentru o bucata de carne.....hai mai mama sa fim seriosi....
tutankhamon
Postat pe 14 Iulie 2009 02:11
De la: blueeyes, la data 2009-07-14 01:56:11am inteles asta tutanka...dar ea acuma ii distrusa din cauza asta. adica ea chiar credea intr-o impacare, mai ales ca prima dta sau despartit din cauza ei. ca apoi ea sa-si dea seama de sentimentele ei..prea tarziu din pacate. si cate eforturi o facut sa se impace. acesta cred ca a fost ultimul plan al ei si pana la urma cred ca il ducea la capat oricat i-as fi zis ca face o prostie...nu mai ca nu vrea el acuma nimica de la ea.



mai fetita...lasa-ma cu...sentimente...la varsta asta!!
voi...nu stiti prea bine...nici de ce va cresc dintii...
si...va framanta deja...sentimente?hai...sa nu fim ipocriti!
atunci cand iti vei cunoaste trupul...si vei reusi sa-ti controlezi instinctele...(pt ca...tot ce intreprinzi...trebe sa treaca prin filtrul cerebral!)
nu poti dezlantui...instincte animalice...precum animalele in calduri!!
consider ca inainte de a incepe sa gandesti ca te mananca pe undeva...incearca sa te documentezi putin...daca esti pregatita sa faci ceea ce te indeamna acele instincte...animalice!
imi cer scz ca folosesc termeni mai duri...dar...consider ca chiar trebe sa va treziti putin!
mai aveti o gramada de vreme in care sa ajungeti sa faceti si asta!
n-o sa va treaca vremea si ramaneti fara a face sex!
insa...cred eu...e mai placut sa poti face dragoste...
iar pt asta...e nevoie si de ceva materie cenusie...
nu doar de ...organe sexuale!
ovidiu42
Postat pe 14 Iulie 2009 02:13
De la: ovidiu42, la data 2009-07-14 02:06:29mai...pe bune...sant de groaza copiii astia!!!
clocoteste sangele in ei...de pe la 10 12 anisjori!!!
ptiu`!!...doamne...ca n-ar trebui sa zic...dar nici sa ma abtin nu pot ca`s parinte!
asa cum spuneam...oare parintii...dupa ce fac copiii...ii considera doar un accident sexual?la dreaq...ca ma ia ameteala cand vad asa ceva!
cum pot oare...sa doarma...cand stiu ca o fata...de 15-16 ani...inca nu-i pe langa casa...si...culmea...nici nu cunoaste anturaju` in care se invarte!
daca nu-s capabili sa-si asume responsabilitati de parinte...de ce nu si-au facut o vasectomie?
macar...scapau de pacate!
iar copiii...se pare ca...datorita a ceea ce vad in media...pe net...si in orice alte locuri...considera ca...si ei trebe sa fie la fel!
dar...constientizeaza oare...in ce intra?



SCUZE...la acest fragment am vrut sa raspund...dar am gresit un pic...sper sa se inteleaga
Lady_infinity
Postat pe 14 Iulie 2009 02:33
probabil ca...se va intelege...
daca ne dai si cheia!
ovidiu42
Postat pe 14 Iulie 2009 02:37
incredibil! am scris un mesaj si nu mi s-a salvat:( pacat..acum nu mai amrabdare sa-l mai scriu odata
Lady_infinity
Postat pe 14 Iulie 2009 02:38
ai scris ce nu trebuia
pik_nik
Postat pe 14 Iulie 2009 02:39
De la: kladys, la data 2009-07-14 02:38:01incredibil! am scris un mesaj si nu mi s-a salvat:( pacat..acum nu mai amrabdare sa-l mai scriu odata




si yo...incercam sa inteleg!!!
ovidiu42
Postat pe 14 Iulie 2009 02:42
ai scris prostioare!!!!!....
tutankhamon
Postat pe 14 Iulie 2009 02:45
am mai scris odata...si nici acum nu mi s-a salvat
:(
Lady_infinity
Postat pe 14 Iulie 2009 02:57
trimite-ne individual, celor logati acum
pik_nik
Postat pe 14 Iulie 2009 02:58
De la: pik_nik, la data 2009-07-14 02:58:46trimite-ne individual, celor logati acum

nu stiu cum...
vad ca 3 vorbe se salveaza....dar texte lungi nu...pacat:( chiar imi pare rau
Lady_infinity
Postat pe 14 Iulie 2009 03:00
mergi la ultima ta postare, clic pe modifica, apoi adaugi textul dorit
pik_nik
Postat pe 14 Iulie 2009 03:01
asta daca aveam textul salvat
dar nu il am...
altadata o sa-l salvez inainte de a-l adauga la "adauga mesaj"
Lady_infinity
Postat pe 14 Iulie 2009 03:03
hai mai!!!...si noi...ce citim?
poate chiar era interesant!
nu mai poti incerca?
ovidiu42
Postat pe 14 Iulie 2009 03:12
De la: ovidiu42, la data 2009-07-14 02:06:29mai...pe bune...sant de groaza copiii astia!!!
clocoteste sangele in ei...de pe la 10 12 anisjori!!!
ptiu`!!...doamne...ca n-ar trebui sa zic...dar nici sa ma abtin nu pot ca`s parinte!
asa cum spuneam...oare parintii...dupa ce fac copiii...ii considera doar un accident sexual?la dreaq...ca ma ia ameteala cand vad asa ceva!
cum pot oare...sa doarma...cand stiu ca o fata...de 15-16 ani...inca nu-i pe langa casa...si...culmea...nici nu cunoaste anturaju` in care se invarte!
daca nu-s capabili sa-si asume responsabilitati de parinte...de ce nu si-au facut o vasectomie?
macar...scapau de pacate!
iar copiii...se pare ca...datorita a ceea ce vad in media...pe net...si in orice alte locuri...considera ca...si ei trebe sa fie la fel!
dar...constientizeaza oare...in ce intra?

am intrat in calculatoarele unor copii de 12-15 ani...m-am ingozit!
baietzi la 14-15 ani, deja au facut-o cu fete de 17-18 ani...de la ele aunvatzat...plus, dezvirgineaza fete de 12 ani...iar ziua urmatoare le fac curve!
fetitzele vor sa se sinucida, si sunt sfatuite de alte "prietene" sa ascunda tot, sa nege tot...iar la urma tot acele "prietene"imprastie zvonul...
Lady_infinity
Postat pe 14 Iulie 2009 03:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
credeti ? 280 De la: pantera_neagra 24 Aprilie 2010 18:44
O PERSOANA FARA SPERANTE SI TRAIND UN INFIERNO 16 De la: quasaria 29 Iulie 2011 05:49
vreau sa-l despart 151 De la: Thor_again 14 August 2010 19:07
Cine greseste? El sau eu? 40 De la: andradatudor80 26 Ianuarie 2012 10:22
Interesant,,,ffff, interesant forum! 61 De la: barboneli 3 Martie 2011 15:08
Setari Cookie-uri