avem sanse sa ne impacam?

roby....nebunaticule...unde iti fuge gandul lu' matalutza?????...hai mai bine in cafenea la un pahar de vorba...
tutankhamon
Postat pe 13 Iulie 2009 12:02
ms de invitatie,din pacate am un piculetz de treaba acum.altadata,cu mare placere... .
roby_cado
Postat pe 13 Iulie 2009 12:09
iote-l bre, ca face nazuri
kyra
Postat pe 13 Iulie 2009 17:21
iasomia
Postat pe 13 Iulie 2009 17:23
pai da, il invita femeia la o bauta, da` asa, pe fata si el? facu niznai..
kyra
Postat pe 13 Iulie 2009 17:27
Ma las greu Kyro...
roby_cado
Postat pe 13 Iulie 2009 18:14
Doamnelor, vin eu cu cafeau , pot?
Aemulus
Postat pe 13 Iulie 2009 19:10
am nevoie de ajutor pentru prietena mea.
ea a umblat cu un tip pe care din pacate nu l-a stiut aprecia la momentul potrivit si l-a pierdut. dupa aceea si-a dat seama ca simte ceva pentru el si l-a vrut inapoi. dupa un timp a reusit sa fie din nou cu el, dar el a facut-o mai mult din razbunare sa o faca sa simta suferinta ce-o simtit el cand l-a parasit. desi iara s-au despartit, prietena mea nu si-a pierdut speranta ca va mai fi ceva intre ei.
l-a tot cautat si asa si la un moment dat i-a zis ca vrea sa faca sex cu el. el i-a zis atunci ca stie ca ea nu asta cauta si ca o sa-i para rau daca face pasul asta. ea a zis ca nu-i pasa. ieri i-a fost ziua la tip. prietena mea nu i-a zis la multi ani ...a spus ca o sa i-o spuna seara. dar seara a primit un mesaj de la el: ciao..cf?..vrei sa ne-o punem sau...? si ea i-a raspuns: ciao..sau ce?...el: da sau nu?...si atunci ea s-a enervat si i-a spus ca pe ea sa n-o ia cu da sau nu si din astea si ca nu crede ca va mai fi ceva intre ei pana el nu-si schimba atitudinea. seara a intrat pe messenger si i-a scris: azi a fost ziua mea...vroiam sa stau cu tn..sa vorbim..din pacate nu mai se poate nimica...pa.
oricat a incercat ea sa-si ceara scuze, sa-l implore ..n-a reusit nimica. el i-a zis ca nu se mai poate face nimica.
acuma cand ea stie ca el inca chiar tine la ea si desi a trecut atata timp inca la fel se gandeste la ea ca la inceput nu vrea sa-l piarda. si ea il iubeste. ce sa faca ca sa repare greseala?...ca eu cred ca se mai poate face ceva numai ca acuma ii prea ranit tipul si de aceea nu mai vrea nimica.
blueeyes
Postat pe 14 Iulie 2009 00:26
cred ca tipul a provocat cu buna stiinta reactia fetei, ca pretext sa termine cu ea definitiv. si mai cred ca tipul a fost rezonabil, si ca nu exista cale de intoarcere. in sfarsit, mai cred ca inca tipul tine la ea, dar n-o mai doreste.
stiu al naibii de bine toate astea...
pik_nik
Postat pe 14 Iulie 2009 00:31
De la: blueeyes, la data 2009-07-14 00:26:44am nevoie de ajutor pentru prietena mea.
ea a umblat cu un tip pe care din pacate nu l-a stiut aprecia la momentul potrivit si l-a pierdut. dupa aceea si-a dat seama ca simte ceva pentru el si l-a vrut inapoi. dupa un timp a reusit sa fie din nou cu el, dar el a facut-o mai mult din razbunare sa o faca sa simta suferinta ce-o simtit el cand l-a parasit. desi iara s-au despartit, prietena mea nu si-a pierdut speranta ca va mai fi ceva intre ei.
l-a tot cautat si asa si la un moment dat i-a zis ca vrea sa faca sex cu el. el i-a zis atunci ca stie ca ea nu asta cauta si ca o sa-i para rau daca face pasul asta. ea a zis ca nu-i pasa. ieri i-a fost ziua la tip. prietena mea nu i-a zis la multi ani ...a spus ca o sa i-o spuna seara. dar seara a primit un mesaj de la el: ciao..cf?..vrei sa ne-o punem sau...? si ea i-a raspuns: ciao..sau ce?...el: da sau nu?...si atunci ea s-a enervat si i-a spus ca pe ea sa n-o ia cu da sau nu si din astea si ca nu crede ca va mai fi ceva intre ei pana el nu-si schimba atitudinea. seara a intrat pe messenger si i-a scris: azi a fost ziua mea...vroiam sa stau cu tn..sa vorbim..din pacate nu mai se poate nimica...pa.
oricat a incercat ea sa-si ceara scuze, sa-l implore ..n-a reusit nimica. el i-a zis ca nu se mai poate face nimica.
acuma cand ea stie ca el inca chiar tine la ea si desi a trecut atata timp inca la fel se gandeste la ea ca la inceput nu vrea sa-l piarda. si ea il iubeste. ce sa faca ca sa repare greseala?...ca eu cred ca se mai poate face ceva numai ca acuma ii prea ranit tipul si de aceea nu mai vrea nimica.



ha?
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 00:31
tot aia....tot ce a zis piku.....tipu a vrut sa scape de ea.....ca daca o iubea nu o mai provoca cu...da sau nu....clar...
tutankhamon
Postat pe 14 Iulie 2009 00:35
asta mica are 16 ani, de aia nu pricepeam ce vrea sa zica............
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 00:38
ana ce n-ai priceput?
blueeyes
Postat pe 14 Iulie 2009 00:42
si apoi ea ce sa faca?...ca ii cam distrusa...plange ca disperata, are ganduri de sinucidere si se invinovateste pt tot.
blueeyes
Postat pe 14 Iulie 2009 00:44
pai na...mai bine o punea cu ala si acuma nu mai plangea.....dupa el....
tutankhamon
Postat pe 14 Iulie 2009 00:50
De la: blueeyes, la data 2009-07-14 00:42:17ana ce n-ai priceput?


pai ce sa pricep? ca ala vrea sa i-o puna, dar ea nu mai vrea, acum s-au despartit, ea vrea sa-si taie venele, etc. Cred ca solutia ar fi sa vorbesti mai bine cu parintii ei , de vreme ce spui ca e distrusa, nu?
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 00:51
mai bine ii da doi dupaci dupa ceafa...asa...ca prietena ....si o baga sub dusul rece...ca doar nu s-au terminat baietii de pe pamantul asta....
tutankhamon
Postat pe 14 Iulie 2009 00:53
De la: tutankhamon, la data 2009-07-14 00:53:49mai bine ii da doi dupaci dupa ceafa...asa...ca prietena ....si o baga sub dusul rece...ca doar nu s-au terminat baietii de pe pamantul asta....


bravo, de acord cu tine, ce atata tavaleala........
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 00:55
si chinuiala...si consum nervos....daca e atat de buna prietena cu aia....aia o sa-i pupe si picioarele daca face asa....
tutankhamon
Postat pe 14 Iulie 2009 00:58
ok..eu i-am zis din start ca ii o prostie ce are de gand sa faca si ca daca face asta isi pierde respectu fata de ea. acuma nu stiu ce sa mai zic... nu-mi place s-o vad plangand si suferind asa dupa el.
blueeyes
Postat pe 14 Iulie 2009 00:58
fetita mea....prietena ta e acuma intr-o mica criza de isterie....se intampla.....ce trebuie sa faci tu este sa o zgaltzai bine sa-i tragi o pereche de palme si sa-i spui clar ca viata e frumoasa si trebuie traita...nu te sinucizi aiurea pentru orice stremeleag.....asta daca iti e prietena foarte buna....daca nu, why bother??
tutankhamon
Postat pe 14 Iulie 2009 01:01
dupa cum spuneam...........bag-o in sedinta cu parintii, or sa-i baage ei mintile in cap.
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 01:02
n-as putea face asta. mama ei daca ar afla ceva din toate astea ar omori-o si taica sau sa nici nu mai zic, iar ea ar reactiona f urat daca ar afla ca le-am spus.
blueeyes
Postat pe 14 Iulie 2009 01:07
De la: blueeyes, la data 2009-07-14 01:07:58n-as putea face asta. mama ei daca ar afla ceva din toate astea ar omori-o si taica sau sa nici nu mai zic, iar ea ar reactiona f urat daca ar afla ca le-am spus.


la naiba, acuma m-ai incuiat, in aceasta situatie, ce e de facut?
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 01:09
imi este o prietena f. buna si de aceea nu-mi place s-o vad in starea asta.
deci nu credeti ca mai au sansa de impacare din cate inteleg?
blueeyes
Postat pe 14 Iulie 2009 01:09
De la: blueeyes, la data 2009-07-14 01:09:56imi este o prietena f. buna si de aceea nu-mi place s-o vad in starea asta.
deci nu credeti ca mai au sansa de impacare din cate inteleg?


io stiu ce-o fi in capul lor?
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 01:12
ce ti-e si cu copiii astia!!!
se apuca de tot felu` de dracii...fara sa stie in ce se avanta...apoi...cand vad ca dau de dreaq...se omoara...isi taie venele...
da de ce oare n-or avea ceva in caputu ala inainte de a se apuca s-o ia razna?de ce oare unii parinti uita ca au copii care trebuie sa treaca prin diverse perioade ale vietii?de ce oare i-a facut daca le da branci din cuib asa devreme?
ca din cate inteleg eu...aici situatia e mult mai delicata!
parintii...nu-s preteni deloc cu copila asta...si...se pare ca si ea a cam scapat prin gard...putin!
a dreaq situatie!
ovidiu42
Postat pe 14 Iulie 2009 01:15
ok faptul ca nu prea sta cu parintii e adevarat, dar nu-i vina ei. tatal ei lucreaza in armata si normal ca ii este mai greu sa se ocupe.
blueeyes
Postat pe 14 Iulie 2009 01:19
De la: ovidiu42, la data 2009-07-14 01:15:54ce ti-e si cu copiii astia!!!
se apuca de tot felu` de dracii...fara sa stie in ce se avanta...apoi...cand vad ca dau de dreaq...se omoara...isi taie venele...
da de ce oare n-or avea ceva in caputu ala inainte de a se apuca s-o ia razna?de ce oare unii parinti uita ca au copii care trebuie sa treaca prin diverse perioade ale vietii?de ce oare i-a facut daca le da branci din cuib asa devreme?
ca din cate inteleg eu...aici situatia e mult mai delicata!
parintii...nu-s preteni deloc cu copila asta...si...se pare ca si ea a cam scapat prin gard...putin!
a dreaq situatie!


eu la 15-16 ani, nu-mi aduc aminte sa fi primit mesaje de genul: hai, ne-o punem sau nu? ca dupa aia, sa ma apuce istericalele.
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 01:19
eu la 16 ani....hm...tragea unul de mine sa mi-o puna si eu nu si nu...si mi0-a aruncat nada ca vrea sa se casatoreasca cu mine...la care eu sec....tu la toate fetele cu care vrei sa te culci le zici ca vrei sa te casatoresti cu ele?????...a dracu pielea pe mine de mica....
tutankhamon
Postat pe 14 Iulie 2009 01:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salut... 10 De la: crinaxx 25 Noiembrie 2009 23:05
Teama sau orgoliu ?! 60 De la: nely45 4 Decembrie 2009 09:42
Ce sa fac? 36 De la: CiobO 3 Ianuarie 2016 15:05
sfat pentru o femeie divortata 19 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:13
m am despartit de iubitul meu si nu stiu cum sa fac sa l uit 61 De la: Ioana007 6 Iulie 2009 16:21
Setari Cookie-uri