Eu Pesti, el Gemeni

Mereu am citit ca exista o foarte mare nepotrivire intre aceste doua zodii... Dar am deja 4 ani jumatate cu prietenul meu si relatia merge chiar bine. Voi ce experiente ati impartasit cu pestisorii sau gemenii vostri? A mers relatia sau v-ati lasat pagubasi?
just_me__
Postat pe 8 Iulie 2009 10:41
e o relatie excelenta . parol

o singura greseala sa nu faci, pestisorule. sa nu fii posesiva si sa-i lasi libertatea de miscare. gemenii au capacitati excelente de comunicare. discuta cu el orice problema.
si_totusi
Postat pe 8 Iulie 2009 13:21
nu e chiar asa...acum doi ani jumate am cunoscut un geaman, a fost dragoste l prima vedere dar din pacate in ciuda marii iubiri ce exista intre noi nu am rezistat niciodata mai mult d cateva luni impreuna iar apoi ne-am despartit si impacat dupa o perioada( in ciuda faptului ca mereu spuneam ca asta e ultima data). dar d cnu rezista o relatie dintre o pestoiaca si un peste ? cel putin in cazul nostru e lupta dintre 2 caractere extrem de puternice si incapatanate
garbo010022
Postat pe 9 Iulie 2009 22:17
ai incercat si cu celalalt geaman?
Ia uite ce zice astrologul de serviciu:

Empatia reciproca i va face pe barbatul Pesti si femeia Pesti sa si nteleaga perfect dorintele fizice. Daca aceasta compatibilitate fizica ar putea compensa problemele existente n celelalte domenii, barbatul Pesti si femeia Pesti ar forma poate cel mai reusit cuplu zodiacal.

Dar si barbatul Pesti si femeia Pesti au capacitatea de a-si secatui partenerul de energie. Amndoi au nevoie de un partener puternic, care sa-i domine, altfel o vor lua razna.

O relatie ntre barbatul Pesti si femeia Pesti poate fi foarte pasionala, dar un eventual mariaj va sfrsi n promiscuitate.
pik_nik
Postat pe 9 Iulie 2009 22:21
Aemulus
Postat pe 9 Iulie 2009 22:23
si eu sunt cu un geaman de 9 ani si am avut multe nepotriviri de caracter dar uite ca si acum suntem impreuna

georgytoto
Postat pe 7 Octombrie 2009 13:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tya_202006@yahoo.com 4 De la: nazirra 2 Noiembrie 2009 15:38
Femeia sagetator barbatul varsator 2 De la: Micass 5 Septembrie 2009 17:30
Compatibilitate 1 De la: just_me45 11 Mai 2019 16:30
femeie scorpion , barbat berbec 3 De la: anca_53 13 Iunie 2010 13:40
Despre gemeni 175 De la: anca_53 25 Septembrie 2010 16:04
Setari Cookie-uri