de ce un barbat face sex ca dragoste nu o poti numi chiar daca iti spune ca nu te iubeste?

De la: tutankhamon, la data 2009-07-04 16:32:28
De la: sandy_bell, la data 2009-07-04 16:20:09
De la: mielutza, la data 2009-07-04 14:27:27Urata e lumea ta, fetita!!
Si ma gandesc ca numele pe care ti l-ai pus e f sugestiv deoadata

imi pare rau. nu eu am jignit. asta a fost inceputul divergentei.



sandalico.....mileutza s-a referit la faptul ca ai trecut prin niste chestii urate si, totusi, ai reusit sa treci peste ele si ti-ai ales un nick frumos, nu ceva de genul...inselata, proasta, disperata ....sau altceva de genul asta...dar, iar revin la ideea ca esti cat se poate de blonda si de frustrata.....a...si apropo...am o frustrare si eu...ca prin toate topicele ma impiedic de fashnetze care sufera de mania persecutiei....si cu asta basta...ca m-am saturat de fitzele tale de gasca parasita...grow up, femeie....si lasa-ne cu lamentarile tale de doi lei...
m_mona
Postat pe 6 August 2009 22:32
De la: m_mona, la data 2009-08-06 22:32:50
De la: tutankhamon, la data 2009-07-04 16:32:28
De la: sandy_bell, la data 2009-07-04 16:20:09
De la: mielutza, la data 2009-07-04 14:27:27Urata e lumea ta, fetita!!
Si ma gandesc ca numele pe care ti l-ai pus e f sugestiv deoadata

imi pare rau. nu eu am jignit. asta a fost inceputul divergentei.



sandalico.....mileutza s-a referit la faptul ca ai trecut prin niste chestii urate si, totusi, ai reusit sa treci peste ele si ti-ai ales un nick frumos, nu ceva de genul...inselata, proasta, disperata ....sau altceva de genul asta...dar, iar revin la ideea ca esti cat se poate de blonda si de frustrata.....a...si apropo...am o frustrare si eu...ca prin toate topicele ma impiedic de fashnetze care sufera de mania persecutiei....si cu asta basta...ca m-am saturat de fitzele tale de gasca parasita...grow up, femeie....si lasa-ne cu lamentarile tale de doi lei...
m_mona
Postat pe 6 August 2009 22:33
ha ?
kyra
Postat pe 6 August 2009 22:35
de la..
de la...

de la...
de la....

de la.....


mai mergeti si la..., ca io nu pricep nimic
pik_nik
Postat pe 6 August 2009 22:38
Doamne, ce vocabular de ..... Ce esti tu, tutankamon, vipera sau femeie? Cred ca locul tau nu este aici!
Execrabil
La noi, in Romania, oamenii au o placere de a sari ca sacalii la gatul omului care are o problema in viata. In primul rand nu ai de unde sa stii situatia, chiar daca ar fii simtit ceva, cine esti tu sa dai astfel de verdicte??????????
Mi se face rau cand vad ce cuvinte folosesti. Oameni buni purtati-va civilizat si macar invatati sa vorbiti sau mai bine taceti.
Tacerea e de aur.
m_mona
Postat pe 6 August 2009 22:38
tutanka e o cobra regala ,nu o vipera fato!
tutanko...ia mai spala-ti matale vocabularele si almanahele,ca o sa incepi sa puti si dupa aia nu te mai poti arunca in bratele unui berbat care nu vrea decat sa face sex cu tifoanele matale nespalate ,fara sa te iubeste!
preciouss
Postat pe 6 August 2009 22:47
esti noua pe-aici . inca nu ne cunosti! asteapta.
blanca
Postat pe 6 August 2009 23:30
De la: m_mona, la data 2009-08-06 22:38:58Doamne, ce vocabular de ..... Ce esti tu, tutankamon, vipera sau femeie? Cred ca locul tau nu este aici!
Execrabil
La noi, in Romania, oamenii au o placere de a sari ca sacalii la gatul omului care are o problema in viata. In primul rand nu ai de unde sa stii situatia, chiar daca ar fii simtit ceva, cine esti tu sa dai astfel de verdicte??????????
Mi se face rau cand vad ce cuvinte folosesti. Oameni buni purtati-va civilizat si macar invatati sa vorbiti sau mai bine taceti.
Tacerea e de aur.
fii mai explicita la.....ce vocabular de..... presedinte , asta ai vrut sa spui? lumineazama
yanyacharberet
Postat pe 6 August 2009 23:37
aviz..cine o postat titlul..tu ungur?
LILO
Postat pe 6 August 2009 23:44

mona....scumpico....mai ai rabdare sa cresti si sa vezi de ce trebuie sa vorbesti asa cu unele persoane....apuca-te matale si citeste cele 5-6 pagini da cappo si dupa aia da cu barda.....dar cred ca la cei 18 anisori ai tai nici macar nu stii cu ce se mananca....si ai sa vezi ca de la inceput i-am vorbit frumos, dar ea a sarit ca aiurita la noi si ne-a jignit...asa ca nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala...ia loc in bancutza la scoala si mai citeste si dupa aia vino aici sa faci afirmatii nefondate....hai...succes la lectura....
tutankhamon
Postat pe 7 August 2009 00:09
De la: preciouss, la data 2009-08-06 22:47:50tutanka e o cobra regala ,nu o vipera fato!
tutanko...ia mai spala-ti matale vocabularele si almanahele,ca o sa incepi sa puti si dupa aia nu te mai poti arunca in bratele unui berbat care nu vrea decat sa face sex cu tifoanele matale nespalate ,fara sa te iubeste!


buuuueyyyyy...precio....tu la mine vorbeste????buuueeeyyyyy...io le spal.....dar umbla jecmanosii astia la reteta de dero si tot niagra iasa apa......asa ca jeaba putirinta....nema trebuinta....si draga....ma iubeste fomeile...si e moarte dupe mine....te oftici????
tutankhamon
Postat pe 7 August 2009 00:12
Dragii mei, nu am 18 ani. Am mult mai multi. Am avut si multe incercari in viata. Dar nu sunt de acord cu cearta, mai ales daca se insista. Lasa omul in pace, mai ales daca el nu mai spune nimic. Noapte buna...
m_mona
Postat pe 7 August 2009 02:12
La inceputul relatiei face sex apoi face dragoste ti-o spun din proprie experienta. Asa a fost si la mine totul a inceput ca o joaca de-a dragostea si acum dupa un an si patru luni nu pot sa spun ca facem sex facem dragoste si o facem bine
tusi_Oli
Postat pe 25 August 2009 10:00
de nevoieeeeeeeee
garbo005803
Postat pe 27 August 2009 11:33
De la: garbo018867, la data 2009-07-04 14:05:19de ce un barbat face sex ca dragoste nu o poti numi chiar daca iti spune ca nu te iubeste?nu e este bine asa o situatie nu?tu il iubesti,el spune ca nu dar mereu cand esti in preajma lui vrea sa fie cu tine?eu nu inteleg acest aspect.sex nu poti sa faci fara o persoana sa te atraga nu?eu asa zic..daca nu te atrage o persoana nu poti face nimic !!!!


Se cheama feromoni si atractie sexuala.

Postat pe 5 Septembrie 2009 18:43
ce are a face atractia cu dragostea?poti fi atras de o suta de persoane..asta nu inseamna ca trebuie sa si iubesti ca sa faci dragoste....doar femeile(marea majoritate) pun suflet atunci cand fac dragoste..pt barbati nu i atat de important!
tany
Postat pe 9 Septembrie 2009 19:57
Parafrazand "barbatii e porci".
nicol_71
Postat pe 23 Septembrie 2009 22:17
pentru ca barbatii sunt axati pe actiune, pe cand femeile sunt axate pe sentimente. asta inseamna ca ei se excita numai gandindu-se la ceea ce ar face. nu vreau sa le iau apararea, dar asa este, creierele nu ne functioneaza la fel, nu gandim la fel, nu ne comportam la fel ....
ce plictiseala ar fi daca am fi toti la fel, nu?
tacere
Postat pe 7 Octombrie 2009 09:04
liniste..

aham,d-aia unii nu au nevoie de preludiu...se-nfierbanta dinainte...
iasomia
Postat pe 7 Octombrie 2009 09:06
ii fierbe careva inainte. preventiv.
blanca
Postat pe 7 Octombrie 2009 09:54
uitandu-ma la titlul topicului, ca l-am citit de vreo 3 ori pana sa pricep, mi se pare logic:
daca iti spune ca nu te iubeste, evident ca face sex, ce ai vrea sa faca???
zambila
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:02
eu as intreba asa:
de ce femeia accepta sa faca sex cu barbatul care-i spune ca n-o iubeste?
pik_nik
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:03
tocmai pt ca nu gandim asa de diferit cum s-ar crede!!!
si, cum se stie, principalul organ sexual e creierul

am zis bine macar?
zambila
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:05
pai si daca-i spune c-o iubeste si ea simte ca-i altfel nu-i acelasi lucru??
dragostea n-are nevoie de cuvinte, parca ..
blanca
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:06
daca principalul organ sexual e creierul, de ce de azi dimineata mi/l reguleaza cine vrei si cine nu vrei la serviciu si n/am orgasm?
elodia
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:08
cere-le macar bani
pik_nik
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:09
fiindca e sex nu dragoste
blanca
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:10
poate face parte din fisa postului.( aia nescrisa)
blanca
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:11
raspunsurile voastre seamana cu un preludiu,dar mai e drum lung....
elodia
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:14
pai, pentru ca e suficient sa iubeasca ea...
oitza, ea face dragoste, si el sex, simplu ca buna ziua
zambila
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Virgin la 22 de ani 1 De la: garbo_500345 18 August 2019 18:07
UNDE E MAI RAU (LA GINECOLOGIE SAU LA DENTIST)? 103 De la: estela 15 Aprilie 2010 04:53
FEMEILE MAI DOTATE CA BARBATII 37 De la: klaire 2 Martie 2012 18:24
cine mintzeste cel mai tare in Romania 42 De la: nelly05 6 Iulie 2010 21:22
RACTOR 69- IMBUNATATESTE-TI VIATA SEXUALA 61 De la: quasaria 2 Mai 2011 23:47
Setari Cookie-uri