ne iubim.. dar nu suntem impreuna

mda...acu' nu ma mai mir ca intra pe un forum si cere sfaturi la necunoscuti...

mami, spune-ne cum te impaci tu cu mama ta adoptiva, ce fel de persoana este ? cum esti tu ? da-ne ceva detalii, despre ce te framanta pe tine...
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Iunie 2009 17:21
adica ce a incercat sa obtina de la tine? mai mult decat dragoste?
albinutza45
Postat pe 28 Iunie 2009 17:22
cred ca a vrut si sex
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Iunie 2009 17:23
pai oricum am inteles ca s-a culcat cu el.
albinutza45
Postat pe 28 Iunie 2009 17:23
nush daca am inteles bine, actualul prieten il crede pe fostul tau prieten cand ii spune cum ca tu ai facut diverse chestii, si nu pe tine. se culca cu tine da' are mai multa incredere in ala
tulipe
Postat pe 28 Iunie 2009 17:23
cu iza( sotia tatalui meu) ma inteleg bine... pana in prezent nu neam certat prea mult.. decat din cauza baiatului ei.. e normal..zic eu.. dar ink nu am incredere in ea.. daca era mama sunt sigura ca nu se ducea sai spuna tatalui problemele mele.. dar asa .. in ea nu am incredere pentru ca ma dezamagit 1data..
godoblete
Postat pe 28 Iunie 2009 17:24
este normal sa-i spuna tatalui tau. gandeste-te ca ea poate sa puna o vorba buna pe langa tatal tau. mai bine sa afle de la ea decat de la vecini
tulipe
Postat pe 28 Iunie 2009 17:26
nu.. actualul prieten( sa zicem actualul ca de fapt eu nu mai sunt cu el.. doar vorbim... pe net sau la tel.. ink nu neam intalnit ca sa vad cum reactioneaza cand ma vede... ) cum ziceam actualul prieten.. a auzit vorbe pe la mai multe persoane... vorbe scoase de fostul.. si ceea ce a vrut fostul sa scoata de la mn a fost mai mult decat dragoste sau sex.. e vba de sex oras si anal.. si bani..
godoblete
Postat pe 28 Iunie 2009 17:27
mami, daca a discutat cu tatal tau a facut-o pentru ca ii pasa si iti vrea binele, nu pentru ca ti-e dusman

si noi suntem mame...cu copii cu mult mai mari decat tine...

eu zic ca ar trebui sa discuti cu iza, sa incerci sa te apropii de ea, sa fii sincera cu ea...sunt convinsa ca nu iti vrea raul
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Iunie 2009 17:27
mda...si tu cand ai vazut ce vrea ala l-ai parasit, nu ? si acum ala se razbuna insirand povesti urate despre tine
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Iunie 2009 17:28
dar sunt kestii de fete... ca sa fiu mai concreta nu rea nevoie sa se duca sai spuan tatalui ca vreau sa incerc ob-urile.. sau kestii de genul asta.. acum serios
godoblete
Postat pe 28 Iunie 2009 17:28
banuiam. dar oricum nu trebuie sa aiba mai multa increde in altii decat in tine
tulipe
Postat pe 28 Iunie 2009 17:29
De la: godoblete, la data 2009-06-28 17:27:06nu.. actualul prieten( sa zicem actualul ca de fapt eu nu mai sunt cu el.. doar vorbim... pe net sau la tel.. ink nu neam intalnit ca sa vad cum reactioneaza cand ma vede... ) cum ziceam actualul prieten.. a auzit vorbe pe la mai multe persoane... vorbe scoase de fostul.. si ceea ce a vrut fostul sa scoata de la mn a fost mai mult decat dragoste sau sex.. e vba de sex oras si anal.. si bani..


cu toate astea de le-ai scris....gandeste-te ca-ti faci rau doar tie...el a obtinut de la tine numai placere pentru persoana lui....si nu e corect. lasa-l in plata lui si mergi mai departe. nu te merita. parerea mea. probabil si actualul vrea de la tine tot doar satisfacerea unor placeri. tu vrei asta?
albinutza45
Postat pe 28 Iunie 2009 17:30
in prima faza nu lam parasit.. dar ma certam mereu cu el cand venea vorba de asa ceva.. si ultima oara cand am vorbit cu el fatza in fatza a incercat sa dea in mine.. si atunci am luat hotaraea de a ma desparti de el..
godoblete
Postat pe 28 Iunie 2009 17:30
De la: godoblete, la data 2009-06-28 17:28:56dar sunt kestii de fete... ca sa fiu mai concreta nu rea nevoie sa se duca sai spuan tatalui ca vreau sa incerc ob-urile.. sau kestii de genul asta.. acum serios


ba chiar si cele mai mici amanunte tre' sa le stie parintii despre copii. acu' nu stiu cum ai de aflat tu ca el stie. asta trebuia sa o tina pt el
tulipe
Postat pe 28 Iunie 2009 17:31
stiu ca sunt chestii de fete, mami...dar tu nu stii cum le place femeilor sa dea pe gura ?

eu zic sa ai o discutie cu ea, sa ii explici fara nervi ca ce discutati voi doua ar trebui sa ramana confidential

asta ca sa inteleaga ca daca tu ai incredere in ea sa ii spui ce te framanta, astepti acelasi lucru si din partea ei
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Iunie 2009 17:31
De la: godoblete, la data 2009-06-28 17:30:44in prima faza nu lam parasit.. dar ma certam mereu cu el cand venea vorba de asa ceva.. si ultima oara cand am vorbit cu el fatza in fatza a incercat sa dea in mine.. si atunci am luat hotaraea de a ma desparti de el..

foarte bine, ai luat cea mai buna hotarare. intr-adevar, nu te merita si nu vrea decat sex
tulipe
Postat pe 28 Iunie 2009 17:33
nu stiu ce sa zic... sunt sigura ca relatia mea cu iza se va skimba pe parcurs.. are abea 10 luni de cand sa maritat cu tata.. si e normal..
godoblete
Postat pe 28 Iunie 2009 17:36
in prima instanta eu am incercat sa ma intalnesc cu bibi ( asa ii spun " actualului" ).. pt ca o sami dau cel mai bn seama daca kiar tine la mn sau nu.. el mia spus ca sentimentele nu au disparut complet.. dar ca durerea pe care o simte e mai mare si mai puternica decat ele.. ceea ce nu inteleg este de ce acum a hotarat sa ne despartim si nu in momentul in care iam spus eu tot adevarul..
godoblete
Postat pe 28 Iunie 2009 17:39
iubita mea, doar atata-ti mai spun... pe actualul tau trateaza-l cu ignore. daca a plecat urechea la ce a spus fostul despre tine si-a si crezut, daca a ridicat mana la tine, nu merita nici sa te mai uiti la el. sunt baieti o gramada si ai toata viata inainte sa iubesti. legat de iza....o sa va intelegeti pana la urma pentru ca ai nevoie de un suflet care sa-ti fie alaturi.
albinutza45
Postat pe 28 Iunie 2009 17:42
acum sa va spun si de ce mam agatat de acest baiat si de ce tin asa mult la el... 1 e super dragutz .. si stie sa se poarte cu o fata.. 2 ma simt sigura in bratele lui.. simt efectiv ca ma protejeaza... si am apreciat foarte mult la el ca sia deskis sufletul si mia spus ce probleme are.. si ca in mom in care eu iam zis ca mama nu mai e nu a venit sami zica " nu ma intereseaza.. asta e treaba ta si a familiei tale.. nu si a mea" ceea ce fostul a facut
godoblete
Postat pe 28 Iunie 2009 17:42
nu nu nu.. sa inteles gresit.. nua ctualul a ridicat mana la mine ci fostul...
godoblete
Postat pe 28 Iunie 2009 17:43
De la: godoblete, la data 2009-06-28 17:43:03nu nu nu.. sa inteles gresit.. nua ctualul a ridicat mana la mine ci fostul...


scuze ptr neintelegere. eu tot mai cred ca nu trebuia sa reactioneze asa si ca nu te iubeste asa cum ai vrea tu.
albinutza45
Postat pe 28 Iunie 2009 17:45
gadobolete, ce-ar fi sa mai lasi baietii si sa inveti sa mai scrii? ce zici? te prinzi?

vad ca ai experienta mare in asa preocupari. de scoala ce zici? o mai frecventezi sau nu e foarte importanta?



si_totusi
Postat pe 28 Iunie 2009 17:46
hai mai mami...astea-s abureli de ti le insira el...ce durere sa simta ? ca te-ai culcat cu altul, sau ce ?

tu ai facut o greseala cu unu', e varsta, nah...da' asta nu inseamna ca esti murdara

si daca pustiul asta te-a parasit si pleaca urechea la barfe, iar nu e bai...ca mai sunt baieti pe lume...
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Iunie 2009 17:46
nu stiu ce sa zic.. fostul are o influentza destul de mare in oras.. adik dupa ce a scos acele vorbe.. toti prietenii mei au ales sa se indeparteze de mine.. si in momentul de fatza am ramas numai cu actualul si cu ink un prieten ff bun de la gradinitza.. atat
godoblete
Postat pe 28 Iunie 2009 17:47
invata sa infrunti asta cu demnitate...cat priveste prietenii, daca au ales sa te evite, inseamna ca nu iti sunt prieteni si nu ai pierdut nimic
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Iunie 2009 17:49
ok....deci ti-a ramas sa-ti vezi de viata ta in continuare, sa te tii de carte asa cum trebuie ca asta o sa-ti foloseasca toata viata...iar baietii....da-i in puii mei ca gasesti ever forever. nu e la mishto.... asta e realitatea. cand vei fi ,,baba" ca mine vei rade de toate astea.
albinutza45
Postat pe 28 Iunie 2009 17:51
si totusi.... scoala o frecventez.. ba kiar merg cu regularitate.. si nu ma laud dar in ciuda problemelor am rezultate foarte bune.. daca mai gresesc pe ici pe colo.. e din cauza ca am grabesc..
godoblete
Postat pe 28 Iunie 2009 17:51
nu esti baba.. si sper ca nu te deranjeaza ca tiam vbit cu " tu " si nu cu " dumneavoastra"
godoblete
Postat pe 28 Iunie 2009 17:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare mai e ceva de spus in aceasta relatie? 59 De la: mala 17 Mai 2010 12:21
alte opinii 23 De la: Jojolin 21 August 2010 22:54
CINE ESTE VINOVAT...? EU SAU EL????? 69 De la: Thor_again 14 Martie 2011 16:07
o parere pt mine, sau mai bn un sfat 20 De la: Rha 1 Octombrie 2010 22:48
atractie sexuala sau iubire? 16 De la: preciouss 21 Iulie 2009 21:28
Setari Cookie-uri