ne iubim.. dar nu suntem impreuna

draga mea, noi n-avem o parere despre el.
da' daca tot ai venit, ce-ar fi sa ne spui si ce varsta are el?
tulipe
Postat pe 29 Iunie 2009 17:13
El este cu cateva luni mai mare ca mine.
godoblete
Postat pe 29 Iunie 2009 17:41
Da ai dreptate, o parere despre el nu va puteti forma numai din ceea ce va spun eu acum, dar imi puteti da sfaturi in continuare daca merit sa mai lupt pentru el sau nu.
godoblete
Postat pe 29 Iunie 2009 18:03
nu stiu ce sfaturi am putea sa-ti dam.
mie, sincer, mi se pare ca ati inceput cam devreme. tre' sa recunosc, ca sunt ushor shocata de ce ai povestit. am si eu un fiu de 17 ani, da' vad ca el nu prea se omoara foarte mult cu fetele si cu sexu'. are o prietena pe care o plimba pe la film, prin mall, prin parc, am mai fost si impreuna prin diverse locuri. insa ei n-o iau asa, ca pe o problema existentiala. se agita cu olimpiade, cu revista scolii, cursuri de calc, tenis, aikido, muzica, strand si cam atat. n-au rautati de genul de care spui tu ca are fostul tau prieten.
nush ce sa zic, ia-o mai usor o vreme, macar pana uita lumea de asa zisa ta reputatie si veti vedea voi. daca F are rabdare si te asteapta inseamna ca tzine la tine si nu te vrea doar pt sex. limitati-va un timp la vorbit
tulipe
Postat pe 29 Iunie 2009 18:27
Cassey
Postat pe 9 Iulie 2009 14:39
alooo....e cineva?eu sunt nou venita si sunt cam
deci ... ce tre sa fac?
CLODINNE
Postat pe 24 Iulie 2009 12:02
De la: tulipe, la data 2009-06-29 17:13:58draga mea, noi n-avem o parere despre el.
da' daca tot ai venit, ce-ar fi sa ne spui si ce varsta are el?
CLODINNE
Postat pe 24 Iulie 2009 12:26
AJUTORRRRRRRRRRRR MAI MA AJUTA SI PE MINE CINEVA?
CE TRE' SA FAC SA VB SI EU??????????????
CLODINNE
Postat pe 24 Iulie 2009 12:28
De la: garbo031016, la data 2009-07-24 12:28:29AJUTORRRRRRRRRRRR MAI MA AJUTA SI PE MINE CINEVA?
CE TRE' SA FAC SA VB SI EU??????????????


Ai inceput bine. Continua...

Ella34
Postat pe 24 Iulie 2009 12:34
De la: Ella34, la data 2009-07-24 12:34:19
De la: garbo031016, la data 2009-07-24 12:28:29AJUTORRRRRRRRRRRR MAI MA AJUTA SI PE MINE CINEVA?
CE TRE' SA FAC SA VB SI EU??????????????


Ai inceput bine. Continua...




ovidiu42
Postat pe 24 Iulie 2009 12:40
draga mea ai 16 ani vorba cuiva tot ce zboara se maninca la ani aceastia.ai timp sa cunosti si alti baieti.eu ca sa zic la 34 de ani
nela_nelutza
Postat pe 17 August 2009 21:57
bai, bebe, eu la 16 ani scriam despre dragoste... si acum mai scriu despre dragoste. imi imaginam cum e. ma uitam dupa baieti si ei dupa mine. m-am sarutat prima data la 17 ani. inca imi mai ajung degetele de la maini sa-mi numar iubitii. si nu ma dau de ceasul mortii cand nu ma suna unul. nu traiesc pentru un sunet de telefon. du-te la un film, citeste o carte, invata o limba straina, si lasa experimentatul... ca omul numai din greseli invata, si tu vad ca debordezi la acest capitol. ai putea sa citesti si altceva decat forumuri, nu crezi? Vezi ca sunt cateva lecturi obligatorii de liceu absolut fascinante, cum ar fi fecioarele despletite ale Hortensiei Papadat-Bengescu, sau si mai bine "Patul lui Procust" al lui Camil Petrescu. si ia-o ca model pe dna T, nu pe Emilia... "Patul lui Procust" chiar are niste tente erotic interesante, ca tot se pare ca esti interesata de subiect...
si mai coboara cu nasul din nori... barbatii vor fi mereu acolo. e blestemul nostru sa nu scapam de ei si al lor de noi. rau cu rau, dar mai rau fara rau.
snowflake
Postat pe 17 August 2009 22:05
titlul trebuia sa suna cam asa ...IL IUBESTI DAR NU SUNTETI IMPREUNA.mai ai de intampinat multe dezamagiri din astea.parerea mea este k acest barbat nu te iubeste deoarece te-a parasit cand a auzit cateva vorbe.dak te iubea era alaturi de tine te sustinea si infrunta toate gurile rele.dar a preferat calea cea mai usoara aceea de a pleca.....totusi.......BAFTA
dropit
Postat pe 3 Septembrie 2009 16:20
Sa-ti spun ceva, draga mea.Ca femeie mi-ar place ca vorbele sa ajunga la barbat de la mine, nu de la vecinii din sat.Iar ideea ar fi ca eu insumi sa nu dau nastere la vorbe.Si pe urma, iarta-ma, dar ce mama naibii de do.. el nu are urechi sa auda si tu urechi sa vorbesti?Nu poti sa spui ca vorbele rele pleaca de la seful de post care vrea sa te bage sub plapuma la el cu fulgi cu tot sau fara fulgi(e o chestiune de gusturi, ori te jumuleste el ori tu esti gata jumulita in momentul impactului) si tu te lupti cu virtutea spaland vase, si izmene in mod saptamanal, de doua sau de trei ori pe luna?Ceea ce este demn de cartea recordurilor?
Ioana007
Postat pe 6 Septembrie 2009 07:18
Dak te iubea cu adevarat inseamne k el t cunoaste catusi de putin si stie dc anume ai fii in stare s faci si c nu...nu ar avea incredere in ceea c spune un fost prieten de-al u...uite d exemplu yo stau cu un tip d ceva timp si n iubim,l un moment dat o tipa kre cik era "cea mai buna prietena a me" s-a dus l el si i-a spus tot felul d minciuni despre me...stii c a facut el????m-a sunat si mi-a spus tot c i-a zis aia si k ea nu o crede p ea si k stie cum sunt yo si k n-as avea cum s fiu asa...parerea me e s nu mai umblii dupa el...mai ales k l 16 ani e dragoste trektoare...in curand vei pune ochii p alt baiat si t vei "indragosti" iar....dupa parerea me l 16 ani ceea c simti pt o pers d sex opus nu o pot numi iubire ci atasament....
Adyna_zuza
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:52
Toate dragostele trecatoare, trebuie sa tina seama de legile de circulatie, altminteri s-ar putea sa mai si nimeriti pe sens interzis.
Ioana007
Postat pe 20 Septembrie 2009 21:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 21 De la: buna01 18 Ianuarie 2010 14:39
Inselatul este o boala care se trateaza? 345 De la: creatzaely 30 Octombrie 2009 07:02
cum ma incurajez eu.care nr v-a placut? 91 De la: daniilia 26 Iulie 2015 18:53
de ce incepeti subiecte din astea de sex ..si apoi atacati? vrem si noi sa citim sa vedem ce vreti..nu de asta ati abordat subiectul? 8 De la: Sal_a_toi 24 Septembrie 2011 16:26
dragostea-cel maii frumos sentiment! 24 De la: quasaria 21 Martie 2010 14:31
Setari Cookie-uri