nu cred ca voi mai scrie pe garbo.........

ema, eu cred ca nu ai lecturat topicurile deschise de doamna asta...sigur iti schimbi parerea
wife_de_zmeu
Postat pe 26 Iunie 2009 15:33
look, nu vreau sa par aiurea sau, nu stiu, rautacioasa...ca oi mai fi si eu...dar sigur nu gratuit...but...am facut no comment-uri pe diverse subiecte deschise de tine...dar cat sa ma mai abtin si eu?ca nu face bine:).asa, so...ti-am citit intr-una din dati profilul in care scrie cu nonsalanta cum ca ai fi foarte inteligenta...bun again...dar, stau eu si ma intreb:anumite greseli gramaticale(si nu cred ca din graba sau mai stiu eu ce)si gasca ta de subiecte deschise, total bolovanoase, neinspirate si lipsite de provocare...denota altceva, zic eu.or, poate nu tb sa-ti fi citit profilul pentru ca vezi, automat am avut ceva asteptari peste.a fi foarte inteligent si mai ales pe un forum, dupa parerea mea presupune o serie de ingrediente, printre care:imaginatie, spontaneitate, instinct bun, sarm in a provoca chiar si in scris un dialog cu cap si talc...nu numai un cumul de informatii trantite ca si subiecte...pentru ca-i fad si rezulta o reactie de plictis in masa.de ce nu incerci, first, sa raspunzi la alte probleme ridicate de altii si apoi sa-ti deschizi n topicuri...si-nca ceva:nu suntem la scoala here...
mia79x
Postat pe 27 Iunie 2009 15:57
si...oricum...nu se da premiu pentru numarul de topicuri deschise....
tutankhamon
Postat pe 27 Iunie 2009 16:09
allexandrra, nu te-a tinut cam putin supararea? doar pentru doua zile a fost pe aici "ce mai jale, ce mai zbucium!"?
ia, vin' incoa' sa te pup, ca mi-esti draga
da' tot nu vreau sa fiu prietena cu tine
tulipe
Postat pe 28 Iunie 2009 16:23
De la: allexanndrra, la data 2009-06-26 08:13:09acum inteleg de cemulte din cele scrise nu apareau.administratorul sitului ,mi le taia desi am cerut sa nu fiu verificata.daca ,credeti ca subiectele voastre sunt mai bune,ramaneti cu ele.acum am scris de trei ori subiectul si mi-a ft sters.d-le administrator de site garbo lumea are nevoe de adevaruri nu de zaharicale si minciuni.nu mi-a parut bine ca v-am cunoscut.
Pai ce tu ii bagi in seama pe marlanii astia care ataca in haite?
garbo027119
Postat pe 31 Decembrie 2009 22:47
De la: allexanndrra, la data 2009-06-26 08:13:09acum inteleg de cemulte din cele scrise nu apareau.administratorul sitului ,mi le taia desi am cerut sa nu fiu verificata.daca ,credeti ca subiectele voastre sunt mai bune,ramaneti cu ele.acum am scris de trei ori subiectul si mi-a ft sters.d-le administrator de site garbo lumea are nevoe de adevaruri nu de zaharicale si minciuni.nu mi-a parut bine ca v-am cunoscut.
Pai ce tu ii bagi in seama pe marlanii astia care ataca in haite?
garbo027119
Postat pe 31 Decembrie 2009 22:47
De la: garbo027119, la data 2009-12-31 22:47:53
De la: allexanndrra, la data 2009-06-26 08:13:09acum inteleg de cemulte din cele scrise nu apareau.administratorul sitului ,mi le taia desi am cerut sa nu fiu verificata.daca ,credeti ca subiectele voastre sunt mai bune,ramaneti cu ele.acum am scris de trei ori subiectul si mi-a ft sters.d-le administrator de site garbo lumea are nevoe de adevaruri nu de zaharicale si minciuni.nu mi-a parut bine ca v-am cunoscut.
Pai ce tu ii bagi in seama pe marlanii astia care ataca in haite?
Ignora-i sa vezi ce bine o sa iti fie...Pt ca daca bagi in seama specimele astea cu mintea limitata,,de asta isi si iau nasul la purtare...Pt ca sunt baga-ti in seama....Ignora-i de parca ai avea tu nevoie de parerile la acesti oameni de 2 bani
garbo027119
Postat pe 31 Decembrie 2009 23:04
foarte interesant... deschizi un topic cu "cred ca nu mai scriu." Da' faci un subiect nou pentru asta! Un fel de si eu cred ca nu mai fumez, ia sa mai aprind o pipa...

Daca asa crezi, nu mai scrie! E simplu. Ce rost are subiectu' asta? Astepti sa te contrazica cineva?!
Sindromul "nebagarii in ....seama", ca sa fiu draguta....
quasaria
Postat pe 2 Ianuarie 2010 04:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce oare si femeile sunt asa rele? Din cauza ca nu se exteriorizeaza? 187 De la: garbo058987 14 Februarie 2011 14:30
alcoolul-dusmanul fericirii 114 De la: quasaria 10 Iunie 2011 16:05
femeia leu ...barbatul taur 6 De la: AngeloBluLdy 28 Octombrie 2010 03:58
credeti ca exista amanti platonici? 49 De la: madita 10 Februarie 2011 19:43
Am nevoie de un sfat!!! 1 De la: garbo_500166 7 Iulie 2019 00:36
Setari Cookie-uri