Nu mai pot accepta un barbat in viata mea...

deja de mine vei fi alta...daca nu mai treci p-aci...
valentino
Postat pe 21 Iunie 2009 22:12
immm?!?!?ce sa inteleg din asta?ca ar fii ok sa nu!!!
garbo011805
Postat pe 21 Iunie 2009 22:14
Sigur fetita,viata e prea frumoasa...curaj.
valentino
Postat pe 21 Iunie 2009 22:16

Buna seara!
Am intrat pe forum si am citit topicul constincioasa de la inceput....
Cand am vazut ce scrie Vali... ca tipa.. Garbo, le are cu bauturica..., am intrat pe profilul ei sa ma documentez si io ca omu... sa fiu in pas...
Nu am gasit nimic referitor la asta...
Si zic in mintea mea....
Domne, Vali asta ce om .. domne.! Citeste tot ce misca pe forumul asta de stie de fetisoara asta ce fel de om este...
Si apoi din cate citesc eu zilnic pe aici.... chiar l-am vazut "serios"
Si uite ce iesi....
Super dragut!...
picaturaderoua
Postat pe 21 Iunie 2009 23:06
DA....CHIAR O SITUATIE DESTUL DE AMUZANTA....CARE SINCER...M-A FACUT SA VAD CU ALTI OCHI PROBLEMA MEA VIATA MERGE INAINTE...E TIMP PENTRU TOATE SI PENTRU TOT.
garbo011805
Postat pe 21 Iunie 2009 23:11
Stai pe aproape Garbo..5!
Ca sigur altfel iti va fi viata...
Ai sa te amuzi in fiecare zi... si poate ai sa si inveti cate ceva... cine stie?!
Sunt si oameni de "elita". Cu verticalitate!
Iar fetele astea sunt o nebunie...

Crede-ma!
Eu nu prea am timp sa posetez. Dar printre picaturi, macar citesc...
Dar ai grija!
Vorba lui wife! Creaza dependenta!
picaturaderoua
Postat pe 21 Iunie 2009 23:18
De la: picaturaderoua, la data 2009-06-21 23:06:26
Buna seara!
Am intrat pe forum si am citit topicul constincioasa de la inceput....
Cand am vazut ce scrie Vali... ca tipa.. Garbo, le are cu bauturica..., am intrat pe profilul ei sa ma documentez si io ca omu... sa fiu in pas...
Nu am gasit nimic referitor la asta...
Si zic in mintea mea....
Domne, Vali asta ce om .. domne.! Citeste tot ce misca pe forumul asta de stie de fetisoara asta ce fel de om este...
Si apoi din cate citesc eu zilnic pe aici.... chiar l-am vazut "serios"
Si uite ce iesi....
Super dragut!...

papushica,citeste tot ce s-a scris azi.Pare ca se keama Carmen 36.
valentino
Postat pe 21 Iunie 2009 23:21
garbolina, recunoaste ca a fost amuzant si ti-a schimbat dispozitia chifteluta aruncata de val...aia cu dependenta de alcool...

sa stii ca toti avem zile mai blue...da' reusim sa ne deconectam pe-aici

wife_de_zmeu
Postat pe 21 Iunie 2009 23:23
cu siguranta....si apropo...sunt de aceeasi parere ca si tine....CREAZA DEPENDENTA.
garbo011805
Postat pe 21 Iunie 2009 23:26
asta nu trebuie sa se intample, mami...daca nu esti atenta, ai sa-ti traiesti viata pe forum...

mey, da' io nu inteleg...de ce nu exista in viata ta un berbat salbatic si patimas, ca sa te scoata din pasa asta ? ha ?

ca esti fata tanara...
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Iunie 2009 23:28
De la: valentino, la data 2009-06-21 23:21:50
De la: picaturaderoua, la data 2009-06-21 23:06:26
Buna seara!
Am intrat pe forum si am citit topicul constincioasa de la inceput....
Cand am vazut ce scrie Vali... ca tipa.. Garbo, le are cu bauturica..., am intrat pe profilul ei sa ma documentez si io ca omu... sa fiu in pas...
Nu am gasit nimic referitor la asta...
Si zic in mintea mea....
Domne, Vali asta ce om .. domne.! Citeste tot ce misca pe forumul asta de stie de fetisoara asta ce fel de om este...
Si apoi din cate citesc eu zilnic pe aici.... chiar l-am vazut "serios"
Si uite ce iesi....
Super dragut!...

papushica,citeste tot ce s-a scris azi.Pare ca se keama Carmen 36.
Pobabil mi sa tras de la ceea ce i-am scris acelei tipe care isi ineaca de cva timp amarul in bautura trist pt ea.
garbo011805
Postat pe 21 Iunie 2009 23:29
Daca nu o deranjeaza urekile,o trimitem la ...pik-nik...
valentino
Postat pe 21 Iunie 2009 23:30
De la: wife, la data 2009-06-21 23:28:56asta nu trebuie sa se intample, mami...daca nu esti atenta, ai sa-ti traiesti viata pe forum...

mey, da' io nu inteleg...de ce nu exista in viata ta un berbat salbatic si patimas, ca sa te scoata din pasa asta ? ha ?

ca esti fata tanara...
ok..creaza dependenta in sensul ca imi face placere sa stau la vb-a cu voi...dar nu atat incat sa renunt la viata mea si la intrebarea ta nu stiu sa iti raspund....nu exista...nu mai gasesc pe nimeni dispus sa ma ajute sa trec peste bariera asta ma sperie asta...o fi faptul ca barbatii nu mai dau nimik...doar cer....sau am devenit eu mult prea exigenta
garbo011805
Postat pe 21 Iunie 2009 23:33
aha...sigur e de la varsta, mami...incepi sa fii selectiva...asta e foarte bine
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Iunie 2009 23:35
Ai auzit de inhibitie???,lasa-i usor ca se emotioneaza repede si pina sa mai dea,nu mai au cu ce...
valentino
Postat pe 21 Iunie 2009 23:37
"Daca nu o deranjeaza urekile,o trimitem la ...pik-nik... "

senioria voastra, o sa gasesc un dentist sa mi le ajusteze, sa le puna pe bigudiuri, sa le coafeze, parfumeze, etc, daca urechile deranjeaza
pik_nik
Postat pe 21 Iunie 2009 23:40
M-da...e posibil...adevarul e ca eu in aprenta par a fii o tipa foarte sigura pe ea,hotarata si determinata....sunt de fapt...la ce bun stai singurik si trista in casa.
garbo011805
Postat pe 21 Iunie 2009 23:41
ha...pai iesi afara...du-te la o cafea la mall...iote nah...de ce sa stai singura in casa...lasa viata sa intre peste tine...vremea trece, scumpo...
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Iunie 2009 23:43
Initial am crezut ca ai scris doar 2 relatii sexuale ...si totusi 2 ....doar ...2
Nu dispera ....of of...parca ai fi un bebe ce plange inca dupa paturica lui
Nu lasa timpul sa treaca pe langa tine , ca altfel risti sa pierzi multe ...
Si eu , in locul tau ...m as gandi foarte bine la orice varianta ...dar totusi soarta e cum ti o faci tu
Trebuie sa ti fie foarte greu , daca esti singura ...te simti foarte nasol ...parca viata ta nu mai are rost , dar nu trebuie sa disperi ...totusi ai "doar" 30 ...
Sau e si altceva care te impiedica sa duci o viata normala ...vreo boala incurabila, datorii , sau cine stie ce vraji sau farmece ti au iesit in cale ...
Dar poti sa treci peste toate daca nu te lasi invinsa chiar de ceea ce iti apartine varsta , pt care trebuie sa platim un pret scump ...ca sa ajungem cu advarat la maturitate ...pana la urma asta conteaza
DaMarkus09
Postat pe 23 Iunie 2009 23:45
De la: pik_nik, la data 2009-06-21 23:40:00"Daca nu o deranjeaza urekile,o trimitem la ...pik-nik... "

senioria voastra, o sa gasesc un dentist sa mi le ajusteze, sa le puna pe bigudiuri, sa le coafeze, parfumeze, etc, daca urechile deranjeaza

Ar fi ultimul lucru de corectat...
valentino
Postat pe 23 Iunie 2009 23:53
domnia ta, veteranul sef de pe aici si din toate siturile, buricul internetului, daca doreste companie placuta, sa fie mai explicit, ca va stau la dispozitie:) numa' spume sa nu mai faceti, ca-s dezagreabile:))
pik_nik
Postat pe 23 Iunie 2009 23:57
De la: pik_nik, la data 2009-06-23 23:57:34,,domnia ta, veteranul sef de pe aici si din toate siturile, buricul internetului"
Daca mi te adresezi mie,lamureste-ma unde ai aflat aceast stire
,, daca doreste companie placuta, sa fie mai explicit,"
Cine?
,, ca va stau la dispozitie:)"
Cui?
,, numa' spume sa nu mai faceti, ca-s dezagreabile:)")

Spunea cineva p-aci : unii sint nascuti sa fie nefericiti...te compatimesc...
valentino
Postat pe 24 Iunie 2009 00:04
da domnule valentino
altceva, domnia voastra? ceva mai interesant, mai... dincolo de ingamfarea absolut nejutificata a cocoshului frustrat din dumneavoastra?
daca nu, distractie placuta sa aveti. si cand doriti sa va mai adresati mie si sa si fiti luat in seama, trimiteti-mi va rog un aviz, o instiintzare, o prajitura, ceva, cu cateva zile inainte. timpul meu e pretios, si nu-l pot pierde cu nimicuri
pik_nik
Postat pe 24 Iunie 2009 00:08
valentino
Postat pe 24 Iunie 2009 00:10
pai atunci ce te mai retine pe aici????ai treaba...nu te incurcam cu nimicuri si nici nu te tinem legat.....
tutankhamon
Postat pe 24 Iunie 2009 00:10
dumneavoastra, doamna partenera a domnului sef, nu mai putin sefa si ea peste veteranii olimpismului forumistic internautic. sunteti un caz grozav, merita studiat cu atentie, rabdare si perseverentza.


altceva, duduie?
pik_nik
Postat pe 24 Iunie 2009 00:13
studiaza-ma cu atentie,randare si muuulta perseverenta.... dar nu mai face atatea spume...si incearca sa spui, totusi, ceva...altceva decat niste cuvinte dezlanate si insirate...incearca sa-ti impui punctul de vedere fara sa iei la misto pe cineva...asta daca te tine...pentru ca pana acuma am vazut...esti tare in clanta....dar altceva?????...... hai, noapte buna...ca nu mai e futuna sa te sperii...
tutankhamon
Postat pe 24 Iunie 2009 00:17
Prietene,daca vrei sa socializezi,nu asta e metoda.Vrei sa dezbati,de dragul contrapozitiei?,ok,scoate subiecte valide si vei fi servit.Discutiile sterile obosesc si scad reputatia.
valentino
Postat pe 24 Iunie 2009 00:19
daca o iau ca autocaracterizare, va felicit pentru momentul de sinceritate
despre altceva nu va mai intreb, v-a expirat timpul pe care eu il rezerv maruntisurilor
ma duc sa folosesc in mod util "spumele"
pik_nik
Postat pe 24 Iunie 2009 00:20
don' valentino, si maria-ta era printre beneficiarii rezervei mele de timp de la ora asta. ne pare rau, zau.
hastalavista
pik_nik
Postat pe 24 Iunie 2009 00:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu inteleg de ce evita acest subiect dupa 1 an de relatie. 11 De la: garbo_454875 28 Septembrie 2016 13:20
Suflet ranit din dragoste 24 De la: garbo100378 3 Decembrie 2014 23:31
comunicare? 9 De la: Dor_marunt 21 Iunie 2010 18:46
oare gresesc ca spun din start ca sunt un barbat fara prejudecati? 46 De la: liaiedera 10 Aprilie 2010 18:31
cure de slabire 12 De la: Monica_Danisor_1 21 Septembrie 2018 03:40
Setari Cookie-uri