MAI POATE EXISTA O RLATIE DE PRIETENIE INTRE DOI FOSTI SOTI CHIAR DUPA MULTI ANI DE DIVORT?

he...he...pai nu zicea irinuca ca berbatii sunt bagabonti ?

are dreptate totusica...cand ii prinzi la trebonal, jupoi tot de pe ei...
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Iunie 2009 19:00
nu e nici o facatura in tot ce spun eu aici nu ascund realitatea dar e drept ca multi barbati sunt mari vagabonzi si isi bat joc de femei pe care le schimba ca si cum si-ar schimba sosetele,si dupa ce isi trag in tribunale pe fosta si o fac in toate felurile sa mai aiba tupeul sa se impace .....?mi se pare ceva ciudat....
garbo003632
Postat pe 13 Iunie 2009 19:53
Ai experiente proprii, tanti 32, ori doar vobesti asa, ca opinia publica, vexata de faptul ca toti barbatii e niste porci?
anakin
Postat pe 13 Iunie 2009 20:59
nene anakin am si experiente proprii de aia stiu ce spun si nu e o opinie publica,e adevarat ca sunt foarte multi barbati care isi bat joc de femei care le-au fost alaturi si la bine si la greu iar ei nu stiu sa ne aprecieze numai dupa ce au pierdut isi dau seama ca au fost porci si atunci vin la impacare dar din pacate e prea tarziu....... si tot ce a fost urat nu se uita peste noapte e mult prea greu.......
garbo003632
Postat pe 13 Iunie 2009 21:21
pai si atunci nu inteleg ce vrei ce faci, masher... nu te impaci cu porcul de barbat, oki, in primul rand pentru ca nu stie sa va aprecieze pe voi, femeile (ar fi interesant sa spui si in ce consta aprecierea asta, cred ca e un fel de piatra filozofala, ar trebui sa ii placa posetele, telenovelele si fustele?); ma rog, finalmente am inteles ca e the end .. Dar apoi iti cauti alt barbat care la randul lui poate deveni un alt porc mai tarziu?.. sau o dai pe sapphism? ca e o nebuloasa la mijloc de parca am baut trei lazi de Tequilla.
anakin
Postat pe 14 Iunie 2009 00:05

continuati, continuati...scuzati interventia..
gabitzza
Postat pe 14 Iunie 2009 00:08
nu am zis ca toti barbatii isi bat joc de femei dar mai sunt si din aia care sunt lichele care vreau numai sa profite iar cand trebuie sa dea inapoi tot ce au luat isi intorc spatele si au tupeul sa se impace cu fosta....dupa ce a scuipat-o prin divort la tribunal despre asta era vorba.........
garbo003632
Postat pe 14 Iunie 2009 08:11
Of ,of, mai,mai
pai daca e porci bre Anakine ?

... Toti barbatii care ne lasa cu ochii-n soare si noua ne trebuia(u) fix atunci (ceata de pe ochi) e porci !
blanca
Postat pe 14 Iunie 2009 08:26
mai, n-o fi irinuca undercover ?
gabitzza
Postat pe 14 Iunie 2009 08:55
hai mai, va luati de barbati acu cand a dat in ei gripa asta noua putina compasiune
si_totusi
Postat pe 14 Iunie 2009 08:57
in ei a dat?????
blanca
Postat pe 14 Iunie 2009 08:57
mielutzo, irinuca asta undercover are mari probleme de logica, de gramatica si de exprimare. Am incercat sa vad cam pana unde poate merge, si din ce vad, e adanca.
Auzi aici:
De la: garbo003632, la data 2009-06-14 08:11:52 lichele care vreau numai sa profite iar cand trebuie sa dea inapoi tot ce au luat isi intorc spatele si au tupeul sa se impace cu fosta..

Tupeu?!? ... nene, ma face sa rad. Nu stiu de ce asa-zisa indignare este total interesata si ascunde mai multe aspecte. Bine, profitori ocazionali sunt peste tot, dar tanti prea le zice cu foc, inseamna ca a fost aproape de tot de cuplul pe care il aminteste, de-i cunoaste amanuntele. Stiti care este morala povestii aici? sa nu iti inseli amanta cu fosta nevasta.
anakin
Postat pe 14 Iunie 2009 09:46
anakine,
cum o fi aia ..sa-ti intorci spatele, ha ?
gabitzza
Postat pe 14 Iunie 2009 09:49
da chiar exista lichele profitoare de barbati care intorc spatele atunci cand trebuie sa dea ceva inapoi nene anakin si se mai intoarce si la fosta...dupa ce a facut-o carpa de sters pe jos in tribunal la divort..ce ziceti de asemenea specimene de barbati......?
garbo003632
Postat pe 14 Iunie 2009 10:14
aia nu trebuie deranjati,lasati sa traiasca in trecut cu fantasmele lor

Postat pe 14 Iunie 2009 10:21
Perversiuni Gabitzu' .

Anakin, stii ce ma amuza pe mine la genul asta de povesti?
Cum nu vad femeile astea ca arata spre ele cand spun ca ala ori celalalt e porc.
Tare disperat trebuie sa fii sa-ti doresti la cotet!

blanca
Postat pe 14 Iunie 2009 10:51
probabil ca fosta lui nevasta e tare disperata de a ajuns.....carpa de sters pe jos sau si mai rau.........amanta lui dupa divort.......tare disperata trebuie sa fie de a ajuns la cotet fosta lui nevasta desi nu e nici oarba nici schioapa dar nu e instare sa isi mai gaseasca altul...mai preferea sa ajunga la cotetul fostului........
garbo003632
Postat pe 14 Iunie 2009 10:58
apai..32, nu poate sa-ti placa un loc fara sa ai ceva in comun cu el. Cam asta era ideea mea
blanca
Postat pe 14 Iunie 2009 11:04
cum mai poate sa ii placa de fostul....si sa se tot impace cu el,dupa ce a inselat-o de nnnnnnn....ori... e vai de capul ei ce femeie proasta si-a gasit ...e mare fraiera si excrocul fost sot profita din plin,daca are cu cine........si-a gasit fraiera de pe care sa profite cum vrea si cat vrea........
garbo003632
Postat pe 14 Iunie 2009 11:25
Draguta mea, mie nu-mi place barfa.
Deja ce spui tu, asa arata.
blanca
Postat pe 14 Iunie 2009 11:29
mielutzo,
eu cred ca se si oftica, e preocuparea prea mare pentru problema..
gabitzza
Postat pe 14 Iunie 2009 11:31
Ai dreptate .
blanca
Postat pe 14 Iunie 2009 11:35
mai, 3632, tu vorbesti de tine acilea, sau cum ?

ca nu pricep de unde pasiunea asta demna de o cauza mai buna

daca vrei sa ne impartasesti din experienta ta, baga romantzu', da nu ne mai aburi cu una pe care ai auzit-o tu...

si oricum, am inteles ideea...femeile sunt proaste si barbatii "este" porci...

ultimele 3 pagini sunt pline de panseurile tale despre problema...daca tot te preocupa asta, poate vii si cu ceva argumente, ce zici ?
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Iunie 2009 11:39
dar vad ca nu sunt singura care ma preocupa problema asta mai sunt si altii interesati de impacari dupa divorturi........poate aduceti si niste argumente mai tari.....ce ziceti
garbo003632
Postat pe 14 Iunie 2009 13:09
pai baga tu argumentarile alea...ca in afara de limbajul cel putin discutabil, n-am citit nimic interesant...

si noi nu suntem interesati de impacarile dupa divort, doar discutam...tu esti aia care pune patima si foloseste cuvinte de-astea " prost, proasta,excroc, fraier, lichele, handicapate"...ceea ce demonstreaza o lipsa de argumente jenanta...

chiar nu poti folosi un limbaj civilizat ? ca folosirea atator epitete peiorative, demonstreaza multe
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Iunie 2009 13:14
daca nu sunteti interesati de impacarile dupa divort atunci de ce mai postati,nu cred ca am folosit cuvinte care sa deranjeze si nu demonstreaza o lipsa de argumente jenanta,si cred ca am folosit un limbaj civilizat care nu demonstreaza nimic jenant..........
garbo003632
Postat pe 14 Iunie 2009 14:47
wife...zau...nu toata lumea are un...vocabular (_caiet cu expresii folosite in vorbire_)...care sa cuprinda asa mul;te expresii!!
pt asta...tre sa le si fi folosit!!!
ori...cum aici...lumea foloseste doar...epitete...si pietre sau...bolovani...la ce te astepti?
cand ai o idee coerenta si viabila...o expui...o discuti...si se rezolva!!
camd n-ai nik...iata ce iese!!!
ce naiba?...nu te-ai obisnuit pana acu`?
ia vezi cazu`...persidutza!!!
ovidiu42
Postat pe 14 Iunie 2009 15:10
mdea, ce sa zic...oi fii eu cu capu'...dar mai sunt si altii excedati de expresiile citate de mine...

batman forever, ce sa mai zic...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Iunie 2009 15:23
belea!!!...credeam ca faci nani!!!
si...asa...sa poci da cu pietre...cat vreau p`aci!!!
da`...stii tu ca nu dau dijaba!!!
ovidiu42
Postat pe 14 Iunie 2009 15:25
cica asa fac..nani, de-ala...

l-am adormit pe G si m-am strecurat la comp'...sa vezi ce mi-o iau...

fumez o tigara si ma bag la un film...ca mi-am facut provizii...sper sa nu fie siroape de-alea...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Iunie 2009 15:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dupa ce a nascut, sotia mea doreste divortul. 110 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:09
Gestionarea unui divort nedorit.. 27 De la: garbo_6349 18 Aprilie 2013 10:15
partaj 7 De la: garbo221882 2 Septembrie 2014 18:24
Cine ne apara in trenuri,de vagabonzi,golani si tigani ????? 14 De la: garbo226933 27 Decembrie 2013 18:45
..nu pot si nu stiu sa traiesc fara el... 39 De la: garbo172845 23 August 2011 22:06
Setari Cookie-uri