De ce fug barbatii???

da mai mariane, asa-i!!
e vreo problema?? daca io vreau sa-l tin preocupat cu problemele mele, ha??
zambila
Postat pe 3 Octombrie 2009 12:46
Asa e. E greu sa iti asumi responsabilitati. Ar fi bine sa ne casatorim si totusi sa fim ca si cum am fi ne. Liberi de orice si fara sa facem nici un compromis.
Tiffany
Postat pe 3 Octombrie 2009 15:35
in general,fug doar pentru ca sunt niste lasi
alinaleila
Postat pe 3 Octombrie 2009 21:33
nu fug. fac jogging
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 00:47
si uneori 100m...garduri
eladaela
Postat pe 4 Octombrie 2009 05:41
care pot sa inceapa cu sariturile de pe balcoane. da' tot sport de sanatate se numeste, si foloseste si femeii
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 08:16
Da, da. De fapt nici nu se gandesc la interesul lor. Important e sa fie femeia bine.
Tiffany
Postat pe 4 Octombrie 2009 08:51
draga mea,de pierde-vara dornici sa traiasca pe spinarea partenerelor e plina lumea,acuma parca mai mult decat oricand!o fi geaman!sau mai sunt si alte zodii care cauta sa traiasca in armonie ,dar din munca altora?!
adihorea
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:22
Spune-mi unde mai gadesti un barbat care sa fie barbat,prin asumarea unei responsabilitati in viata.PUTINI.Iar aia nu sint apreciati de cine trebuie.Ei vor acuma sa vina doar cu ,,dinsa,, si sa zici mersi si pentru asta ca altfel se supara si pleaca....la alta mai buna decit tine,care nu l-ai inteles.De aceea e bine sa faci contract prenuptial cind te casatoresti....
magdalia63
Postat pe 4 Octombrie 2009 12:05
am trait si eu asta.... Nu cred ca e neaparat vina ta, cred ca el are nevoie de spatiu, faptul ca ai incercat sa-l responsabilizezi l-a indepartat de tine. "Adica eu sunt fraier? Daca mie mi-e bine asa, de ce sunt stresat sa fie altfel", dupa cum bine ai spus, el e un idealist. Parerea mea e sa nu te mai stresezi nicicum, in fond nu putem fortza barbatii sa stea langa noi; el sufera si totusi nu e cu tine, nu vrea sa accepte responsabilitatea ca DA, trebuie sa munceasca si ca daca iti doresti cu adevarat gasesti, nu acum, peste X luni, dar nu ramai pasiv la ce traiesti.... So, good luck in finding the right answer
Alienor
Postat pe 4 Octombrie 2009 12:11
Barbati fug de femei cochete si devreme acasa.
nicoleta_pavel
Postat pe 4 Octombrie 2009 12:45
oh da, sa stam cu basmaua in cap si mai devreme de 1 noaptea, nu avem ce cauta acasa..
melanie
Postat pe 4 Octombrie 2009 12:47
pai da! sa aibe timp si vecina sa se imbrace, sa-si dea cu apa pe fatza si sa fuga sa-si astepte barbatul de la jogging
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 12:50
sincer cand am citit am avut impresia k ai vorbit despre mine....si eu am avut o relatie cu o fata timp de 8 luni si pe urma neam despartit dintr-o prostie,o copilarie....au trecut 3 luni si ceva de cand neam despartit....in aceste 3 luni a tot incercat sa se impace cu mine,dar nu am vrut.....din ce cauza nu am vrut???de ce mia fost frica???poi o iubeam prea mult...si inca o iubesc si imi era frica sa nu sufar,sa nu gaseasca ceva mai bun....acum imi pare rau...dar nu am ce face....dak ii cum sunt eu...ii place sa fie rugat:) dar nu prea mult....sfatul meu.....:poi ial prin surprindere si sarutal...spunei k il iubesti...spunei k nu vrei decat sa fiti unul langa celalalt....si nu cred k el vrea sa traiasca pe spinarea ta....sunt alte motive...credema ...inca il doare .....si parerea mea dak tear vedea cu altul....lar baga in mormant...
garbo041141
Postat pe 4 Octombrie 2009 12:51
domnu`, nocturna d-aia ?
melanie
Postat pe 4 Octombrie 2009 12:52
da' si pe tine daca TEAR vedea cum SCRIII!
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 12:56
melanie
Postat pe 4 Octombrie 2009 14:35
De la: garbo041141, la data 2009-10-04 12:51:43sincer cand am citit am avut impresia k ai vorbit despre mine....si eu am avut o relatie cu o fata timp de 8 luni si pe urma neam despartit dintr-o prostie,o copilarie....au trecut 3 luni si ceva de cand neam despartit....in aceste 3 luni a tot incercat sa se impace cu mine,dar nu am vrut.....din ce cauza nu am vrut???de ce mia fost frica???poi o iubeam prea mult...si inca o iubesc si imi era frica sa nu sufar,sa nu gaseasca ceva mai bun....acum imi pare rau...dar nu am ce face....dak ii cum sunt eu...ii place sa fie rugat:) dar nu prea mult....sfatul meu.....:poi ial prin surprindere si sarutal...spunei k il iubesti...spunei k nu vrei decat sa fiti unul langa celalalt....si nu cred k el vrea sa traiasca pe spinarea ta....sunt alte motive...credema ...inca il doare .....si parerea mea dak tear vedea cu altul....lar baga in mormant...


esti femeie sau barbat?
ana02
Postat pe 4 Octombrie 2009 15:23
De la: pik_nik, la data 2009-10-04 12:56:55da' si pe tine daca TEAR vedea cum SCRIII!

Pupilici din nou
Am lipsit cateva ore si constat cu placere ca mai esti pe forum.
Am vazut ca mi-ai vizaualizat profilul: sunt blonda
Ce se mai discuta aici?
Pik, iertare, indurare, da' azi te prefer chiar si "aricit".
dihoritza
Postat pe 4 Octombrie 2009 15:37
garbo047380
Postat pe 4 Octombrie 2009 18:34
da' di ce, mai 009? a dat bomba cu nutrii prin berbantii din cartierul tau?
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 18:37
daca nu vrea sa-si gaseasca serviciu......lasa-l in pace........nu te merita...daca credea in relatia voastra sau daca te iubea,atat de mult, facea totul sa mearga,dar cum se ascunde si da dovada de lasitate,sfatul meu e sa-l uiti
exista barbati pe lumea asta care ,chiar merita sa fie iubiti si sa ofere iubire(asa cum trebuie)el nu era decat un barbat intretinut,iar asta denota ca inca nu e matur.


VIATA MERGE MAI DEPARTE,POATE VEI GASII BARBATUL CARE "SA TRAGA CU TINE IN ACELASI TIMP,CARUTA VIETII"

DISTREAZA-TE SI INCEARCA SA-L UITI,NU TE MERITA(EL POATE VREA O DADACA,NU O SOTIE....LASA-L SA MAI CREASCA....SI CAUTA PE CINEVA CARE TE MERITA.
SUCCES!!!
TABYTA
Postat pe 5 Octombrie 2009 13:49
......ar fi indicat sa ascultam si parerile unor..barbati, nu-i asa>?
si, da ei fug de responsabilitate, responsabilitate si...responsabilitate...
fiind niste"copii mai mari" ei asteapta totul de la sotia, iubita sau.prietena lor...
sophia1971
Postat pe 5 Octombrie 2009 13:55
eu nu am noroc..deloc la ei...a ba da mint LA TAXIMETRISTI,OBSEDATII DE SEX,FIGURANTII si AIA LAUDAROSI.dar nu mai exista barbati inalti(mai inalti ca mine )simpatici,glumeti,dragastosi si pupaciosi,care sa iubeasca si sa ofere nu doar sa fie intr-o relatie pentru sex,si sa primeasca ce vrea el....facand-o pe ea sa spere ca asa trebuie....acum barbatii vad frumusetea din exterior nu si cea din interior...nu mai vor relatii,nu mai vor familie,copii,nevasta,casa,masa,pat.burlacia bat-o vina,dulce ii e ciudat de ce nu imi gasesc si eu pe cineva....ofer mult,sunt romantica ceea ce pare foarte demodat,si nu primesc nimik.....poate asa e sa fie...sa fiu singura...mai ales acum....de sarbatori
giorgiana
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:18
de responsabilitati
freakbabe
Postat pe 10 Decembrie 2009 19:47
...eu cred ca de " a da explicatzii"....
l_flory
Postat pe 10 Decembrie 2009 19:51
Giorgiana nu dispera...toate la timpul lor...
lala_cri
Postat pe 10 Decembrie 2009 19:53
eu nu-mi explic"de ce fug barbatii".sunt divortat. in prezent sunt cu o fiinta de mai multi ani,fara nici o obligatie(nici o hartie).avem impreuna o minunatie de fetita,de 4 ani.totul e ok.ne intelegem in orice.cand vreu ies cu baietii la o barfa la o bere.nu inteleg de ce sa ne chinuim unii pe altii?unde nu merge,punct si fiecare pe drumul lui.cu respect si o zi buna va doresc.
garbo082470
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:00
Crezi ca ,,institutia casatoriei" modul cum ati perceput-o a avut un impact in divortul ce a urmat??
reyya
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:04
470 , crezi ca pe barbati ii sperie ,,hartiile"? (in opinia ta )
reyya
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
e dureros...cum sa trec peste despartire? 44 De la: carmen30ro 23 Septembrie 2013 14:22
Parti negative... 24 De la: joanna22 22 August 2012 00:35
as vrea sa inteleg ce se intampla cu barbatii din ziua de azi..... 80 De la: ariadna06 5 Decembrie 2012 19:37
sunt atat de singura 68 De la: GianySeo 20 Februarie 2015 15:09
relatie cu o femeie proaspat divortata 1 De la: cristi_cristi 23 August 2019 17:36
Setari Cookie-uri