Iubesc un barbat nedivortat...inca. Ce e de facut?

exact!
la asa insinuare, asa raspuns
si cu suparatul, las-o mai incet, daca nu vrei sa sufar, da?
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:27
mai pik...tu chiar ai mincat din tocana cu ciumperci....esti trist tati?esti distrus?suferi??????
nazirra
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:29
ma simt flatat cand vad cata lume se trezeste cu grija mea in ganduri
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:31
io nu m-am trezit cu grija ta in ganduri pikulane....pe mine m-or trezit vecinii de la 1 care au inceput sa gaureasca peretii la noua jumate dimineata, cand dormeam si eu mai bine...
tutankhamon
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:33
De la: pik_nik, la data 2009-10-04 10:27:48exact!
la asa insinuare, asa raspuns
si cu suparatul, las-o mai incet, daca nu vrei sa sufar, da?

Gata, mi-a trecut! Da' mai mult de un pupic tot nu-ti dau... ciuda!!!
Pikule, ti-ai schimbat poza, e cuceritoare mai "rau" decat cealalta. Unde d-zeu le gasesti? Eu ma chinui sa imi schimb ID-ul din garbo... in altceva si imi cer astia sa completez tot felul de balarii p-acolo si nu reusesc nicium.
Ufff!!!! Am intepenit de frig pe scaun, la comp... e tare rece in casa... si la voi e la fel?
dihoritza
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:34
ce sa i faci mai pik mic....daca esti singurel...tre sa avem dgrija de tine...mai vrei o tira de ciulama cu ciumperci??????/
nazirra
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:34
nu dihiorutzule - 1009 - am dat drumul la centrala de cateva zile...
tutankhamon
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:36
De la: pik_nik, la data 2009-10-04 10:31:50ma simt flatat cand vad cata lume se trezeste cu grija mea in ganduri

Pikule... acum chiar ca esti rautz... mie mi-a fost dor de voi si mai ales de replicile tale, iar tu te zburlesti la mine?
dihoritza
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:37
lasa-l tu ca asa e el uneori...mai crounch-i.....vorba americanilor....adica mai intors pe partea ailalta...
tutankhamon
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:38
De la: tutankhamon, la data 2009-10-04 10:36:53nu dihiorutzule - 1009 - am dat drumul la centrala de cateva zile...

Ioi!!! Ce bine e sa ai centrala termica!!!!
Eu am niste camere de 3,80 inalte si 6/6 lungi/late si incalzire centrala cu lemne. Deci, iti dai seama cum e in hambarul meu de casa pana se va putea face focul. Intepenesc chiar daca am pus o aeroterma in functiune... nu face fata.
dihoritza
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:39
pikane,iar te-apuca flatularea?!

i-auzi,cica nu dormisi bine...
te jena ceva ce-ai papat la stomac?!
preciouss
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:40
daca te uiti la pozele de ieri, vezi cate ceva din ce am papat io
de dormit am dormit cam greu, cu burta plina, da' azi dimineata m-am trezit vesel, si chiar m-am bucurat de rasaritul soarelui
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:42
Pik, vezi tu cum e cu solidaritatea feminina?
De te pui cu femeiele, nu te vad bine, iubire.
dihoritza
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:43
si ce-ai vrea sa raspund ca sa nu ma mai banuesti de ariceala? sa schimbi oculistul?
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:44
Tut, deunazi am intrat rapid pe forum sa vad ce s-a mai discutat si am citit un post de-al tau. Erai tare suparata si spunei ca te retragi de pe forum. Ce s-a intamplat, ca n-am avut timp sa citesc toate posturile? Ma bucur ca ai renuntat la ideee, ca esti o tipa super super ok, ca de fapt multe dintre fetele care posteaza aici.
dihoritza
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:47
Pikutz, baga limba-n gura ca ti-o tai s-o dau la pisicutza mea s-o pape. Tu nu ma poti supara pe mine ca mi-e tare drag de tine. Esti foarte pe placul meu... ei, ce spui de asa marturisire?
Si la cum iti stau urechile, nu poti fi aricit.
dihoritza
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:50
spun ca de-abia acum, ca ai citat postarea anterioara, am facut eu legatura cu apropiata trecere la ora de iarna!
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:52
dihorutzuuuuu......ma enerveaza clonele proaste ale unora...au fost niste discutii pe aici de m-am scarbit toata....plus ca a mai fost o chestie care m-a deranjat teribil pe moment...dar am stat si am rumegat si am ajuns la concluzia ca, decat sa dispar, mai bine stau pe aici si mananc zilele idiotzylor care indraznesc sa-si bata joc de acest forum al nostru...
tutankhamon
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:53
De la: tutankhamon, la data 2009-10-04 10:53:52dihorutzuuuuu......ma enerveaza clonele proaste ale unora...au fost niste discutii pe aici de m-am scarbit toata....plus ca a mai fost o chestie care m-a deranjat teribil pe moment...dar am stat si am rumegat si am ajuns la concluzia ca, decat sa dispar, mai bine stau pe aici si mananc zilele idiotzylor care indraznesc sa-si bata joc de acest forum al nostru...



tuty,
ana02
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:56
multzam anutza...
tutankhamon
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:58
ti pup!
ana02
Postat pe 4 Octombrie 2009 10:59
Mai, nici nu stiu ce sa spun... sunt fel si fel de oameni care posteaza pe aici, care mai de care sa umfla in pene cu filosofii si pretentii de adevar absolut de te doare capu'. Cand vad cum se opintesc sa para intelectuali sau foarte interesanti ma blochez sau imi vine sa-i iau in baza. Ma abtin si ma rezum la a lua partea amuzanta a dialogurilor... cred ca asta e rostul forumului, sa ne destindem, nu sa ne provocam iritare ori o stare de discomfort... Da', stiti cum e, la fiecare dupa putirintza...
dihoritza
Postat pe 4 Octombrie 2009 11:05
De la: TEODORRD, la data 2009-10-03 06:23:35Chiar credeti ca sexul este singurul motiv care il face pe un barbat sa tina la tine???


nu, nu este singurul motiv.....
dar, poate ne spui tu care sunt celelalte motive care il fac pe barbat sa ramana langa o femeie.....????
miruta
Postat pe 5 Octombrie 2009 12:09

Motivele sunt aceleasi si pentru barbati si pentru femei-respectul,increderea,inteligenta,intelepciunea,puritatea sufleteasca,comunicarea,umorul si cel mai important este totusi IUBIREA.
anisoaraf
Postat pe 5 Octombrie 2009 17:24
Motivul principal este DRAGOSTEA,..........Iubesti pe cineva,o cunosti,o admiri,o respecti,discuti cu ea ,faceti planuri de viitor,vrei sa o faci sa se simta speciala,dorita,iubita,..........
Vedeti cate motive sunt ?????
TEODORRD
Postat pe 5 Octombrie 2009 20:16
teodorule,da' iti plac telenovelele mamica
eladaela
Postat pe 5 Octombrie 2009 20:20
Probanil ca daca e casatorit ,are deja acasa pe cineva despre care ai putea crede ca o iubeste si o respecta.
S-au cel putin asa ar trebui....
Deci vioara a2a e doar sex.
sunset474
Postat pe 5 Octombrie 2009 20:22
Nu imi plac telenovelele,......asa simt eu,asa sunt eu,.......dupa cum spunea cineva mai inainte,nu suntem toti la fel,........
Si sunt divortat,........tocmai pentru ca nu simteam asta acasa,......
Acum sunt singur,........
TEODORRD
Postat pe 5 Octombrie 2009 20:49
dar cum de te-ai casatorit daca nu simteai toate cele spuse:te-a luat valul sau care or fi fost motivele?
mino2009
Postat pe 5 Octombrie 2009 21:25
teodordule, nu mai plange, baby, vezi ca e una care vrea sa se violeze cu fortza cu tot forumul
iti cedez si tura mea
pik_nik
Postat pe 5 Octombrie 2009 21:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum arat? 5 De la: Michaels_David_1 8 Martie 2016 19:45
Barbatii 57 De la: anika 14 August 2010 18:51
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/new_topic/993.html# 13 De la: tutankhamon 29 Decembrie 2009 00:42
femeie indragostita de un baiat mai tinar pe net 141 De la: zambila 21 Aprilie 2010 10:31
vreau sa ma impac cu fostul meu prieten .help me 8 De la: garbo26121996 23 Martie 2012 18:09
Setari Cookie-uri