wtf? nush ce sa fac...

hi ! sunt intr-o mare dificultate pls help me nush ce fac,cum as putea sa reactionez...sunt cu un baiat de aproape 2 luni...:sunt" nush daca mai pot sa spun asa .ne intelegem destul de bine,spun eu.dar numai ca este o problema...am aflat de curand ca el ar fi cu o alta persoana.lucru ce m-a dezamagit total..am vrut sa termin orice legatura cu el,dar totusi nu am avut vointa sa fac lucrul asta m-am indragostit nebuneste,fara sa imi dau seama...si mai ales fara sa ma gandesc la consecinte...am vorbit cu el, i-am spus ca am aflat de "relatia " pe care o avea cu fata asta,dar in cele din urma si el refuza sa ne despartim...vrea sa stea cu amandoua nu accept lucrul asta..dar nu pot sa renunt la el...dati-mi un sfat ceva..chiar am nevoie..problema asta ma macina de prea mult timp thx !!!
alexsutsa
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:24
xanax..
melanie
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:37
Buna,eu te-as sfatui sa renunti la el. Nu stiu cum poate fi atat de cinic incat sa-ti spuna ca vrea sa fie q amandoua!!!
Asta e nesimtire,iar daca u ai a fii de acord q asa ceva o sa realizeze ca ai o mare slabiciune pentru el si o sa profite. Eu iti sugerez sa-ti cauti pe altcineva si sa-l faci gelos,poate asa o sa realizeze ca e o ticalosie ceea ce face si o sa se intoarca la tine.....daca nu o sa se intample asta mai bine vezi-ti de viata ta in continuare....baieti sunt destui..iar u esti foarte frumoasa,nu cred ca ai sa duci lipsa de pretendenti.
freakbabe
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:46
daca asa zice scufita beata, apoi asa tre sa fie. omul la betie, spune adevarul
si_totusi
Postat pe 2 Octombrie 2009 19:15
Daca il iubesti accepti si sa se steaga cu tine pe picioare. Ce puisorii mei.
Tiffany
Postat pe 2 Octombrie 2009 19:17
bre tiffani, nu confunda presu` cu femeia.. dar daca tu te crezi, spor sa ai..
melanie
Postat pe 2 Octombrie 2009 19:25
Hai ca tu nu prea le ai cu subtilitati de astea, nu-i asa?
Tiffany
Postat pe 2 Octombrie 2009 19:26
io stiu ? io crez ca da..hi,hi..
melanie
Postat pe 2 Octombrie 2009 20:28
breee..io nu inteleg cum e asta??? te-ai indragostit de el numai dupa doua luni de prietenie??? ioi....nu cumva confunzi dragostea cu o simpla atractie...hai sa-i spun erotica, ca sa fiu mai eleganta....??? ia gandeste-te ce te atrage atat de mult incat sa te fi indragostit de el in numai 2 luni???
tutankhamon
Postat pe 3 Octombrie 2009 00:16
tutankhamon chestia e ca eu nu il cunosc doar de 2 luni de zile...ne cunoastem de foarte multi ani.doar ca acum suntem ceva mai mult decat prieteni.intelegi?sentimentul asta e de ceva timp...
alexsutsa
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:00
mai...el nu vrea sa "stea" cu amandoua! nu are cum....
fleur_de_lis
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:02
alex....sicer...era un mesaj elegant sa-ti spun sa-ti vezi de viata ta....locul lui nu e langa tine mami....cel care iti e menit va sta langa tine indiferent de atractiile din jur....probabil ca esti prea cruda acuma - ca varsta - vei mai cunoaste dezamagirea, crede-ma....dar un baiat/barbat care te insala cu inca una spune multe....si mai ales ca tu ai aflat si el nici nu se sinchiseste....spune multe mami...esti prea fina pentru el....
tutankhamon
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:08
scufitabeata,poi deja cred ca a realizat ca am o slabiciune pentru el...sa-l fac gelos nu cred ca e o metoda potrivita...si daca as face-o cu siguranta ca l-as pierde..si nu vreau lucrul asta...sa se intoarca la mine?nush daca ar mai fi posibil...acum ceva timp a fost cu fata asta 3 ani de zile...deci,gandeste-te...pe cine ar lasa si cu cine s-ar impaca? poate ma obisnuiesc cu ideea.eventual pana la venirea altuia
alexsutsa
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:11
vezi ca stii?? manca-o-ar mama de fata desteapta...next, mami..next....joaca-i pe deshte si cedeaza numai la cei care ii simti ca merita....
tutankhamon
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:13
thx,thx mi-ai deschis ochii intr-un fel...
alexsutsa
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:19
sa-ti ajute dumnezeu sa nu te mai pacalesti....

mami, pacaleste-i tu pe ei....fii mai batzoasa, nu pisica mieunata....alinta-te doar la cine trebuie, nu la toti fraierii, intelegi???si cine e mitocan, scoate gherutzele....
tutankhamon
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:23
adevarate vorbe... acum imi dau seama...aveam nevoie doar de un imbold ca sa imi deschid ochii
realizez ca imi doream ceva ce era dorit si de alte femei asta cred ca era singura chestie...
alexsutsa
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:29
pisoi...cu amandoua nu are cum sa stea...poate doar cu una...iar cealalta... altfel se numeste din pacate, off
fleur_de_lis
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:35
amanta...stiu si daca el o sa ma caute in continuare,ce fac?
alexsutsa
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:53
nus tiu...intreaba-ti puterea...intreaba sufletul...nu e cu definitie cd e vb de asta...
fleur_de_lis
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:55
mami...fi desteapta si roaga-l sa nu te mai deranjeze ca ai reluat si tu prietenia cu un fost prieten...
tutankhamon
Postat pe 3 Octombrie 2009 01:56
da uite vezi....ti-a dat tuth o idee f buna despre ce ai putea sa faci!
fleur_de_lis
Postat pe 3 Octombrie 2009 02:01
acceptabil...merge... v-am zis...singura chstie era ca eu aveam ceva ce altele nu puteau sa aiba... ceva,ce pentru altele era doar un fruct oprit...intelegeti nu?
alexsutsa
Postat pe 3 Octombrie 2009 02:11
nu! nu am inteles nimic
fleur_de_lis
Postat pe 3 Octombrie 2009 02:13
mami...nu ma face sa raspund o prostie....dar cred ca stiu....
tutankhamon
Postat pe 3 Octombrie 2009 02:14
ce stii?
alexsutsa
Postat pe 3 Octombrie 2009 02:16
fetelee....v-am pupat....o noapte bunaa!
fleur_de_lis
Postat pe 3 Octombrie 2009 02:20
thx u too
alexsutsa
Postat pe 3 Octombrie 2009 02:23
noapte buna gagici....
tutankhamon
Postat pe 3 Octombrie 2009 02:33
Ce ai putea avea? 3 sani? 2 chestii?
Tiffany
Postat pe 3 Octombrie 2009 07:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Minciuni albe... 338 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:54
intrebare 9 De la: garbo_11804 4 Aprilie 2013 11:51
Sotul meu este inca homosexual? 13 De la: prometeus_wife 28 Aprilie 2009 12:30
party 21 De la: si_totusi 6 Septembrie 2009 19:09
Barbatul scorpion 57 De la: stefanna 12 Octombrie 2015 12:57
Setari Cookie-uri