cateva cuvinte despre barbatul ideal

Tot ceea ce sotii perfecti trebuie sa stie:
a)cum sa dea impresia ca sunt calmi ,atunci cand sotia conduce:
-sa-si bage adanc unghiile in bordul masinii ,atunci cand sotia roteste volanul intr-un asa hal ,incat nu va fi bine nici pentru propria lui masina ,nici pentru propria lui tensiune.
-sa nu-i atraga atentia asupra stopurilor ,pentru ca o va enerva ,iar ea ii va reprosa ca o tracaseaza.
-tehnicile de respiratie budiste il vor ajuta pe sot sa ramana calm ,sau macar sa creeze impresia ca este asa.
b) sa nu lase capacul de la toaleta ridicat.Iata aici cateva metode:
-sa lipeasca in interiorul capacului de toaleta un miniposter cu Pamela Anderson,dezbracata si dedesupt o hirtiuta pe care sa scrie:te rog frumos,iubi,pune capacul!
-sau sa lipeasca miniposterul pe exteriosul capacului ,in asa fel incat sa nu se vada Pam cand capacul e ridicat,eventual sa lipeasca in spatele toaletei cu litere mari"nu uita de capac!"
-in ultima instanta sa-i spuna sotiei sa dezlipeasca posterul si biletelul .In mod sigur va putea uita capacul ridicat,fara nici un comentariu ulterior din partea sotiei.
c)sa nu adoarma imediat dupa ce face sex.Oare cum pot lupta barbatii cu acest bestial hormon,serotonina ,care ii ''impinge'' spre somn dupa ce fac sex?
-sa nu se intinda in pat ,sa stea pe un scaun.Daca simte ca adoarme si acolo,sa se intinda in pat ,dar sa inceapa o conversatie ampla cu sotia.Genul de raspuns;"da,draga";"nu,draga'' este cel mai indicat,pentru ca altfel risca sa intre in contradicite cu ea .
-daca nu va adormi cu ochii deschisi ,se poate cel putin consola cu ideea ca a facut tot ce este omeneste posibil ca sotia lui se simta bine.
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 19:55
Catelus cu parul cret,
Fura rata din cotet.
El se jura ca nu fura
Si l-am prins cu rata-n gura
Si cu ou-n buzunar,
Hai la Sfatul Popular.

Nu ma duc c-am fost o data
Si am cazut cu nasu'-n balta.


si_totusi
Postat pe 13 Mai 2009 21:20
lasa-ma sa cred ca esti usor atehnica si ai postat de mai multe ori aceeasi tema din greseala...oi avea eu rabdare, dar totusi femeie...tu-ti bati joc de noi?aceeasi tema stupida de 5, 6 ori?cum naiba asta?god!am tacut ce am tacut, dar totusi...lasa-ma sa-ti spun ca exagerezi...pe nervii nostri...e penibil, zau...
mia79x
Postat pe 16 Mai 2009 02:10
PE scurt,e vorba de o obsesie a initiatoarei topicului,care banuiesc ca traieste intr-o lume iluzorie,noi dorim insa subiecte legate de lumea reala,chiar daca le discutam in virtual,barbatul ideal,nu exista,cred ca esti in vesnic cautari,draga
scrichy
Postat pe 16 Mai 2009 22:21
barbatul ideal are masina, tanar musculos vorba putina, hainele toate de firma, la munte o cabana si o vila cu piscina... haide ba ma lasi cu topicu asta :|
yayame89
Postat pe 6 Iunie 2009 21:44
e dusa de mult, si-a sters contu'

ce pot sa zic, bine ca ne-a lasat...
wife_de_zmeu
Postat pe 6 Iunie 2009 22:15
barbatul ideal este cel care ma iubeste real in timp ce eu il iubesc real. de ce ne iubim, noi stim da' nu vrem sa recunoastem si spunem
gianiblue
Postat pe 6 Iunie 2009 22:50
mut...surd...si viril....
tutankhamon
Postat pe 7 Iunie 2009 00:17
tutanco...

vaz ca te pricepi la vibratoare... he,he,he...
zambil
Postat pe 7 Iunie 2009 08:53

of, zambil tacanilaaa
mia79x
Postat pe 7 Iunie 2009 12:18
morning, chiar daca-i prinzu`..
gabitzza
Postat pe 7 Iunie 2009 12:20
zambile....daca vibratorul care bazaie si batzaie ca o piftie pentru poftele delicatelor disperate de sex e mut....io ma inclin.....
tutankhamon
Postat pe 7 Iunie 2009 12:21
mami tuto..

mut inseamna ca nu vorbeste, nu ca nu face zgomot... si mai cauta si tu d-alea cu upgrade, doar nu vrei sa deranjezi vecinii cu zgomotu' de la rasnita de cafea...
zambil
Postat pe 7 Iunie 2009 12:27
zambile taica...mut inseamna ca nu poate scoate nici un zgomot pe gatlejul cela......si mdeh, mea culpa.....daca am naturala si jucausa acasa acasa, nu prea ma pricep eu la vibratoare.....poate mai pe la batranete, nu-i asa???? tu ce zici???atunci cunosti foarte multre despre astea.....
tutankhamon
Postat pe 7 Iunie 2009 12:31
tuto...

poate la batranete tu sa afli mai multe despre muti... hai, ca nu mai ai mult...
zambil
Postat pe 7 Iunie 2009 12:34

vaiii, voi iar va ciondaniti aiurea...stop it
sau asa va alintati?
mia79x
Postat pe 7 Iunie 2009 12:37
pai na, ce sa fac, pacatele mele....sunt cu un picior in groapa deja....nu mai am mult.....da stii care e durerea mea???? ca nu l-am cunoscut mai demult pe domnul zambil sa ma lumineze din timp si din vasta lui experienta.....
tutankhamon
Postat pe 7 Iunie 2009 12:37
mia, ne alintam, ne iubim.....si daca domnia sa nu mai poate......folosim vibratorul...ca se pare ca ii cunoaste folosinta si miscarile....si chiar mi-ar place sa-mi dea niste lectii de utilizare a vibratorului.....ca e un tip inteligent si educat....
tutankhamon
Postat pe 7 Iunie 2009 12:40



asta da invitatie...
gabitzza
Postat pe 7 Iunie 2009 12:41

tare dulci sunteti...dar hotarat lucru...aruncati zambete intr-un stil malitios...hm, i like ittt...
mia79x
Postat pe 7 Iunie 2009 12:46
De la: tutankhamon, la data 2009-06-07 12:40:01mia, ne alintam, ne iubim.....si daca domnia sa nu mai poate......folosim vibratorul...ca se pare ca ii cunoaste folosinta si miscarile....si chiar mi-ar place sa-mi dea niste lectii de utilizare a vibratorului.....ca e un tip inteligent si educat....

hm...s-a rusinat zambil pe post de prof
mia79x
Postat pe 7 Iunie 2009 12:49
nu mia mama.....cauta niste cuvinte sa ma improaste iar.....dar a uitat ca azi e duminica si e si sarbatoare...si eu ii intorc si celalalt obrajor.....
tutankhamon
Postat pe 7 Iunie 2009 12:53
mio...nu crez fata..
gabitzza
Postat pe 7 Iunie 2009 12:54
hai bre tutanko ca nu-ti fac nimic...
zambil
Postat pe 7 Iunie 2009 13:00
te intristasi, ha?... he,he,he...
zambil
Postat pe 7 Iunie 2009 13:01
zambile mama....chiar nimic nu-mi faci?????nimic? nimic????.....
tutankhamon
Postat pe 7 Iunie 2009 13:03
zambile, mi-esti tare drag, ca de altfel toti cei de pe aici care au un cavant de spus...dar, sincer....nu imi plac animozitatile, impungerile si certurile.....asa ca.......friends????????
tutankhamon
Postat pe 7 Iunie 2009 13:05
see?a respirat pana la 3 si iar e baiat bun...bravo, zambil
mia79x
Postat pe 7 Iunie 2009 13:05
mio, ce-ti ziceam eu fata..
gabitzza
Postat pe 7 Iunie 2009 13:05

credeam si eu ca-i usor imprevizibil...dar asa gaby i-ai taiat din aripi ...il cunosti mai bine
cum o cautam noi...ca nea zambilu' nu ramane dator...he he
mia79x
Postat pe 7 Iunie 2009 13:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/new_topic/993.html# 13 De la: tutankhamon 29 Decembrie 2009 00:42
Fetita iubitului meu 73 De la: garbo_413688 13 Septembrie 2015 01:56
vreau sa ma impac cu fostul meu prieten .help me 8 De la: garbo26121996 23 Martie 2012 18:09
de cate ori,,,, 66 De la: dor72 6 Aprilie 2011 21:06
SONDAJ DE OPINIE: motive de divort 63 De la: garbo_388777 7 Septembrie 2014 18:46
Setari Cookie-uri