un sfat fetelor:)

asta e problema acestei generatii, mia...au cam pierdut directia si bunul simt...si mai cred ca e si problema parintilor...ca nu incearca sa comunice, sau nu stiu cum s-o faca

fata asta si-a imaginat probabil ca a descoperit apa calda si mersul pe jos, si ca viata sexuala e o chestie inventata exclusiv de cei de 19 ani...


a venit, si-a aratat "fata" bulevardiera in cel mai grotesc mod si...a plecat...ma indoiesc ca a bagat la cap de ce nu a fost macar o singura persoana care sa o ia in serios...si merge asa mai departe ca ea e cea in trend si ofensata, iar noi vrajitoarele...deja e de compatimit, sincer...
pup, wife...merg sa mananc ceva...ca deja m-a trecut prin toate starile fatuca asta...
mia79x
Postat pe 17 Mai 2009 11:33
.
hei, de ce nu se sterge...whatever...ar tb astia sa puna aici si butonul de stergere...ca poate gresesti...si vrei sa stergi, nu sa modifici...
topic destinat a nu fi luat in serios, see?tot in nota vesela o terminnnn...kiss you...
mia79x
Postat pe 17 Mai 2009 11:41
De la: mia79x, la data 2009-05-17 11:15:17pai nu avea cu ce sa socheze, wife...decat cu prostie...pentru ca pe mine, una nu m-a socat experienta ei sexuala, care-i ceva normal, intim si tine de fiecare cum, unde, ce...bla, bla...sau crede ca-i singura care tipa, care are orgasm, care o face cum are chef?pe bune acum...nu asta-i problema...ci, faptul ca-i o fatuca modesta rau intelectual, fara bun simt, cu tupeu, vulgara si sa mai scriu?ca deja incep sa ma enervez...
asta reprezinta partea de minus a generatiei actuale...or, stiu sigur ca sunt fete senzationale de varsta ei...dar cine crezi ca are tupeu sa vorbeasca?nu alea care au ceva de spus si stiu cum sa se exprime...alea stau in banca lor...se baga in seama scapatele astea de sub control...god!sunt toate numai un tupeu si o prostie...si nu stiu, zau daca nu au si parintii aia o vina ca uite ce naiba cresc pe langa casa...serios acum...cresc asa ca papadiile...fara sa incerce sa se dezvolte intr-un fel...doar fizic...si astea asa apuca batranetea, din pacate si la randu'lor cresc copii...asta-i durerea...


scumpoooo....nu parintii "e" de vina....ca nu au stat saracii la courul ei sa vada ce si cum face...e invidia si dorinta de a epata...moaaaama...aia a facut sex azi noapte si ea a urlat...eu nu pot?????...mooooaaammaaaa.....aia a facut sex in lift...ia sa fac si eu....o turma de oi si capre care se iau unele dupa altele...dar daca le scuturi putin, habar nu au nici cat fac 2+2...sunt convinse ca chopin e titlul unei melodii de succes din repertoriul international, ca merlucius a scris multe invataminte si stradivarius se canta la pian, fiind un compozitor celebru....
tutankhamon
Postat pe 17 Mai 2009 13:51
De la: sk8er_girl4u, la data 2009-04-10 09:09:03sunt andra am 19 ani,am si eu o dilema si m-am gandit sa va cer si voua o parere..Am un prieten de cateva luni,sunt foarte indragostita de el,dar el nu are chef mereu de sex cu eu vreau,de mai multe ori pe zi,el nu prea...si la fiecare act sexual ma termin mereu si tip cateva secunde..si el ma face isterica:( credeti ca am ceva? si mai e ceva...cand incepe sa ma atinga si sa ma sarute imi dau drumul


scumpiko cu dilema mare...pana la urma nu ai explicat care e dilema..te rog sa-mi raspunzi si sa-mi spui varianta corecta din cele de mai jos...hai ca castigi un premiu baban....
a.) prietenul tau nu vrea sa faca sex cu tine atat de des cat ai dori tu.
b.) faptul ca te termini mereu si tipi.
c.) faptul ca prietenul tau te face isterica.
d.) cand te atinge iti dai drumul
so....care e dilema ta existentiala????
tutankhamon
Postat pe 17 Mai 2009 13:55
pai tutan...nu am zis ca ar fi sigur de vina bietii oameni...doar ca intri la idei, cand vezi doamne iarta-ma ,in ce fel ti-a crescut odoru'...si ce are in cap, ce face si cum face, vorbesc in general aici, nu strict pe chestiunea sexuala...ca pana la a face fatuca sex...a mai si crescut, nu?ceea ce implica some kind of things...la care parintii aveau obligatia sa stea la posterioru' ei...astfel incat sa n-o dea acum cu bata-n balta, par example ...my opinion...destul de verticala, zic eu.
mia79x
Postat pe 17 Mai 2009 14:01
De la: mia79x, la data 2009-05-17 14:01:25pai tutan...nu am zis ca ar fi sigur de vina bietii oameni...doar ca intri la idei, cand vezi doamne iarta-ma ,in ce fel ti-a crescut odoru'...si ce are in cap, ce face si cum face, vorbesc in general aici, nu strict pe chestiunea sexuala...ca pana la a face fatuca sex...a mai si crescut, nu?ceea ce implica some kind of things...la care parintii aveau obligatia sa stea la posterioru' ei...my opinion...destul de verticala, zic eu.


miutza mama trezeste-te scumpo....de la 16 ani pustoaicele din ziua de azi nu mai vor sa fie controlate de babaci....si tu zici ca trebuie sa le stea cu lumanarea la fund???...ma faci sa rad...pe bune....la cat de "emancipate" sunt...te umfla rasu'plansu'...... ei saracii au obligatie....dar nema putirinta.....
tutankhamon
Postat pe 17 Mai 2009 14:05
da'nu-i vorba de control...e vorba de cum le cresti pana la...12 ani, poftim...ma rog...si ideea ar fi ca ele sa se trezeasca, ca eu m-am trezit demult, dar nu le pot ajuta cu nimic, atata vreme cat tu ca om nu vrei si nu-ntelegi...eiii, long si sad story...dar mai sunt ele si ff ok, asta-i important...
mia79x
Postat pe 17 Mai 2009 14:09
De la: mia79x, la data 2009-05-17 14:09:36da'nu-i vorba de control...e vorba de cum le cresti pana la...12 ani, poftim...ma rog...si ideea ar fi ca ele sa se trezeasca, ca eu m-am trezit demult, dar nu le pot ajuta cu nimic, atata vreme cat tu ca om nu vrei si nu-ntelegi...eiii, long si sad story...dar mai sunt ele si ff ok, asta-i important...


da....le cresti pana la 12 ani si dupa aia vine o colega de scoala care o indeamna la tampenii.....
tutankhamon
Postat pe 17 Mai 2009 14:24
da...inseamna ca tare bine a invatat biata...daca colega o face sa uite de personalitate, de parere proprie, de responsabilitatea unei alegeri...ce naiba?doar n-or fi toti...zuzanii , ca alt cuvant nu-mi vine acum...de ce nu ar invata colega cu tampenii in cap, ceva good things de la asta...si de ce invers?mai este salvare...mai sunt si copii inteligenti tutan..., dar aia tac si "opineaza" din umbra...cunosc multi copii destepti, ce d-zeu, doar nu in astea sta generatia actuala...nu-s toti ametiti de "cunoastere" prost inteleasa...doar ca fapta nasoala si cuvantul murdar ies in evidenta mai mult...dar nu asta conteaza si nu predomina...cel putin, am putea sa nu lasam sa se-ntample asta...eii, sunt ei copii destepti...sa nu-i bagam in aceeasi oala pe toti...
mia79x
Postat pe 17 Mai 2009 14:35
uite, acum ceva timp, mai exact 2 ani in urma...am avut pe mana vreo 20 de copii intre 5 si 14 ani, la un curs de teatru...erau jos palaria formati pentru viata si crede-ma ca unu din toti acesti "dracusori" nu m-a facut sa-i privesc mai suspicios cum ca ar scartia ceva pe la "viitor comportament"...si ma pricep cat de cat sa "miros" un bun caracter, un suflet frumos...am si eu talentele mele la oameni, ce naiba
mia79x
Postat pe 17 Mai 2009 14:47
scumpooo...lucrurile rele se invata cel mai usor si tare greu mai ies din cap....adica e mai usor sa prestezi la orizontala decat sa pui mana pe o carte....
tutankhamon
Postat pe 17 Mai 2009 16:48
si sunt de acord cu tine ca mai sunt si copii buni si exceptionali...si adolescenti...si tineri...numai ca acei copilasi/tineri au alte trairi acuma...se pregatesc de liceu....de o facultate... de o prietenie sincera...de o casatorie...de un serviciu...nu stau shtanga pe un forum unde sa arunce din ei abjectii si mizerii...sau, dintre ei, mai sunt pe aici, dar macar au muuuult bun simt si nici nu stii ca au varste fragede....
tutankhamon
Postat pe 17 Mai 2009 16:51
ma rog...tot educatia, 7 ani de-acasa si capacitatea de a vrea sa faci ceva cu tine conteaza...cred ca m-am exprimat destul de clar si precis...se pare ca nu ai inteles unde bat, iar eu cred ca am batut la alta usa...whatever
tutan mi se pare mie sau ma dezmierzi cam repetat si prelungggg, scumpa?
mia79x
Postat pe 17 Mai 2009 18:39
De la: sk8er_girl4u, la data 2009-04-10 09:09:03sunt andra am 19 ani,am si eu o dilema si m-am gandit sa va cer si voua o parere..Am un prieten de cateva luni,sunt foarte indragostita de el,dar el nu are chef mereu de sex cu eu vreau,de mai multe ori pe zi,el nu prea...si la fiecare act sexual ma termin mereu si tip cateva secunde..si el ma face isterica:( credeti ca am ceva? si mai e ceva...cand incepe sa ma atinga si sa ma sa rute imi dau drumul
eu am 33 ani si iti pot spune ca pina pe la aproape 27-30ani se cauta cantitatea dupa 30 ani se cauta calitatea care e mult mai importanta babaciunile cum le spui tu ca duc lipsa stiu ce spun dar sae abtin si bine fac ele prefera sa simta nu sa palavrageasca de sex sa stii ca si de la bunici ai ce invata
pica33
Postat pe 19 Mai 2009 14:12
De la: mia79x, la data 2009-05-17 18:39:28
tutan mi se pare mie sau ma dezmierzi cam repetat si prelungggg, scumpa?


scumpo...nu urmaresc niika...stai calma...nu-s...inca...pe invers....numa ca asa vorbesc eu cu sine ma pot intelege....ca altfel sunt feara....
tutankhamon
Postat pe 19 Mai 2009 14:15
...era o ironie fina si cu stil acolo , dar important e ca nu suntem pe invers ...good point...tell me about it...
mia79x
Postat pe 19 Mai 2009 14:40
De la: sk8er_girl4u, la data 2009-04-10 09:09:03sunt andra am 19 ani,am si eu o dilema si m-am gandit sa va cer si voua o parere..Am un prieten de cateva luni,sunt foarte indragostita de el,dar el nu are chef mereu de sex cu eu vreau,de mai multe ori pe zi,el nu prea...si la fiecare act sexual ma termin mereu si tip cateva secunde..si el ma face isterica:( credeti ca am ceva? si mai e ceva...cand incepe sa ma atinga si sa ma sarute imi dau drumul




ce rautaciosi suntem cu toti nu este instare nimenisai dea un sfat asa se indeparteaza lumea de noi apoi ne intrebam de ce ni se striga ca suntem rai

eu cred ca nu esti compatibila cu el sau il iubestiprea mult si deviisacaitoare si ii tai apetitul sexual trateazal mai cu indiferenta si se va intoarce roata (dar nu cred ca poti)asa ca nu ai decat sa suferi mai departe pana inveti sati bati joc de barati apoi isibat ei joc de tine asta este viata asta invatam sa facem daca poti fi altfel incearca sa schimbi ceva in favoarea ta dar nu uita ce patesti acum totul ti se da dupa sufletul tau
garbo009365
Postat pe 13 Iunie 2009 15:19
vaz ca compatimesti fatuca...pai sfatuieste-o tu, ca noi suntem mai incuiati, asa...nu stim ce sfaturi sa dam la asemenea adevarate drame existentiale...
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Iunie 2009 15:25
De la: garbo009365, la data 2009-06-13 15:19:15
De la: sk8er_girl4u, la data 2009-04-10 09:09:03sunt andra am 19 ani,am si eu o dilema si m-am gandit sa va cer si voua o parere..Am un prieten de cateva luni,sunt foarte indragostita de el,dar el nu are chef mereu de sex cu eu vreau,de mai multe ori pe zi,el nu prea...si la fiecare act sexual ma termin mereu si tip cateva secunde..si el ma face isterica:( credeti ca am ceva? si mai e ceva...cand incepe sa ma atinga si sa ma sarute imi dau drumul




ce rautaciosi suntem cu toti nu este instare nimenisai dea un sfat asa se indeparteaza lumea de noi apoi ne intrebam de ce ni se striga ca suntem rai

eu cred ca nu esti compatibila cu el sau il iubestiprea mult si deviisacaitoare si ii tai apetitul sexual trateazal mai cu indiferenta si se va intoarce roata (dar nu cred ca poti)asa ca nu ai decat sa suferi mai departe pana inveti sati bati joc de barati apoi isibat ei joc de tine asta este viata asta invatam sa facem daca poti fi altfel incearca sa schimbi ceva in favoarea ta dar nu uita ce patesti acum totul ti se da dupa sufletul tau


taree...lasa c-ai executat-o tu...tare ai mai fost bland cu ea
parerea mea?cred ca esti singuru' de pe aici care a vorbit pe limba ei...i mean, pe tine sigur te pricepe...cu toate ca nu i-ai ramas dator nici tu, bag seama...
tare...be her guest...in a da sfaturi
mia79x
Postat pe 13 Iunie 2009 21:27
a trebuit pur si simplu sa intervin si eu ....de ce sa rada si altii cu fundu
Doar o precizare : Si cu prieten , si ai facut sex , dar tot virgina ai ramas ...e o realitate
DaMarkus09
Postat pe 16 Iunie 2009 16:50
De la: sk8er_girl4u, la data 2009-04-10 09:09:03sunt andra am 19 ani,am si eu o dilema si m-am gandit sa va cer si voua o parere..Am un prieten de cateva luni,sunt foarte indragostita de el,dar el nu are chef mereu de sex cu eu vreau,de mai multe ori pe zi,el nu prea...si la fiecare act sexual ma termin mereu si tip cateva secunde..si el ma face isterica:( credeti ca am ceva? si mai e ceva...cand incepe sa ma atinga si sa ma sarute imi dau drumul


mai asteapta cativa ani pana vei invata ce nseamna ORGASM apoi mai vb cat despre barbati sunt oameni nu masini doamne ce mai e tineretea in ziua de azi
yavrum
Postat pe 16 Iunie 2009 17:03
tinerete
SToian_Constanta
Postat pe 30 Iunie 2009 20:41
[quote name='garbo009365' date='2009-06-13 15:19:15'deviisacaitoare si ii tai apetitul sexual trateazal mai cu indiferenta si se va intoarce roata (dar nu cred ca poti)asa ca nu ai decat sa suferi mai departe pana inveti sati bati joc de barati apoi isibat ei joc de tine asta este viata asta invatam sa facem daca poti fi altfel incearca sa schimbi ceva in favoarea ta dar nu uita ce patesti acum totul ti se da dupa sufletul tau[/quote]

ptiu, drace! mai invatai ceva: apetitu sexual se taie ca maioneza.
da' pana la urma ai dreptate 9365, se da pe dupa suflet. corect. si musai sa se dea cate putin, sa ajunga la toata lumea
tulipe
Postat pe 30 Iunie 2009 20:57
N-are nimic.Se drege cu un ou fiert.
Ioana007
Postat pe 30 Iunie 2009 21:03
da, da. si cand s-o intoarce roata, tre' sa te dai un pic mai intr-o parte, sa nu te calce pe bombeuri.
acu', nush ce sa zic de ou. o fi bine sa fie numai unu?
tulipe
Postat pe 30 Iunie 2009 21:10
Depinde la ce il folosesti.
Ioana007
Postat pe 30 Iunie 2009 21:12
pai sa se intareasca la loc. cum ar fi. maioneza
tulipe
Postat pe 30 Iunie 2009 21:15
Mi se pare ca o judecati prea aspru. fata dorise un raspuns. nu cred ca e nimic rau ca tipa, dar ca o face prietenul isterica... nu e normal din partea lui. Parerea mea. dar vad ca ti-ai raspuns singura. e normal sa tipi si sa gemi... bla bla atunci de ce mai ceri opinii?

Cat despre dat drumum... N-am prea inteles...la ce se refera... 9adica am 2 variante, nu le scriu... :P)
garbo003197
Postat pe 4 August 2009 11:30
stiu ca vine cu intarziere dar sunt nou aicea sfatul meu este sa adaugi ceva nou daca vrei sl atragi pe baiat sa faca sex altfel osa devina o rutina si se plictiseste stiu ca nu este o diferenta prea mare de varsta intre noi dar eu sunt baiat si stiu ce doresc dela o fata deci incearca lucruri noi si vei vedea ca osa fie ceva frumus
garbo039037
Postat pe 23 August 2009 19:15
De la: zambila, la data 2009-04-10 12:05:08si care era intrebarea?

ah, nu ajungi destul ded repede la toaleta?




sa isi ia olita langa ea......>:)
Livia03
Postat pe 24 August 2009 10:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sfarsitul unui eveniment e inceputul altui eveniment..sper sa fie mai bun 10 De la: ANTA 1 Octombrie 2009 12:02
Disolutia statului roman 306 De la: marceltuky 6 Decembrie 2010 15:48
ajutati-ma...oare ce sa fac :( 52 De la: cricat 3 Mai 2011 19:30
vreau un sfat ! 4 De la: garbo116770 4 Mai 2010 17:38
sex dupa operatie de cancer la san 29 De la: florin_c76 17 August 2009 23:12
Setari Cookie-uri