un sfat fetelor:)

iote Ella...ma viziona nicoleta fatza si profil...

ce-i papusa ? nu te-ai lamurit din postari cat de aroganta sunt, sau ce ?
wife_de_zmeu
Postat pe 24 Aprilie 2009 11:03
Eu cred ca-ncepi sa-i placi...
Ella34
Postat pe 24 Aprilie 2009 11:05
mda...iar am furat radiera, nush de la cine...si am mai sters di "preteni"...de-aia care nu au nicio postare...si n-au intrat de o suta de zile...

ioi, ishtenem...fug in lume...iote si vecina...nu-ti era dor ?
wife_de_zmeu
Postat pe 24 Aprilie 2009 11:08
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-24 11:08:19mda...iar am furat radiera, nush de la cine...si am mai sters di "preteni"...de-aia care nu au nicio postare...si n-au intrat de o suta de zile...

ioi, ishtenem...fug in lume...iote si vecina...nu-ti era dor ?
creatanicoleta
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:49
Daca nu scriu pe forum nu inseamna ca nu intru. Dar sincera sa fiu din toate topicurile pe care tu ai scris am vazut ca vb de sus....nu te-a criticat nimeni, nu asta era ideea mea. Am mai vazut ca sunt persoane ff ofensate care atunci cand posteaza cineva mai nou incepe sa tipe....cine scrie una care nu intra pe forum, una noua...pana la urma e public forumul daca nu iti place sa vb cu cineva nu ii raspunzi, nu cred ca vreuna dintre voi ar trebuii sa urle in gura de sarpe. Intr-adevar ti-am vizualizat profilul din curiozitate, nimic mai mult...... Am vazut ca ai scris ca tie iti place sa vb de posete , vibratoare si ca eu ar trebuii sa ma duc la patriarhie. Nu cred ca in anii 80 cand dumneata erai duduie se vorbea de asa ceva sau ca ai folosit asa ceva, asta ca sa numai critici pe altii. In democratie poate ca iti permiti sa vb de vibratoare dar nu cred ca stii ff tare despre ce anume e vorba, pt o persoana care e deschisa la minte si vb despre absolut orice nu cred ca trebuia sa fii lezata de topicul domnisoarei. Nu iau apararea nimanui, dar nu cred ca lupu moralist ar trebuii sa vb de educatie......PS SPOR LA URLAT PE FORUM, SI LA JIGNIT. MULT SUCCES, NU CRED CA SI IN CAZUL DE FATA VARSTA DOVEDESTE INTELEPCIUNE. MULTUMESC TOATWE BUNE.
creatanicoleta
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:59
du-te mai fata de-aici...ca iarasi nu ai inteles nimic...citeste topicul asta mai atent, mai uita-te si la ce posteaza altii si pe urma vorbeste...si daca se poate si argumentat...

ori ai chef de cearta si nu ai cu cine ? ce nu ti-a picat bine, scumpo ? ai o problema personala cu mine, sau ce ? si daca ai, problema ta, nu a mea...si daca nu ai, si mai bine...scuteste-ma de commenturile tale, ca nu ma intereseaza

mai clar...putin imi pasa cat de aroganta ma crezi...acum ai inteles mesajul ?
wife_de_zmeu
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:13
tuto...tocmai vorbeam cu pro de aroganta...cred ca e chestia aia care se intampla cand esti prea subtil, si lumea nu te percepe ca atare...si recunosc, si eu si pro suntem aroganti, nah...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:04
wifo, Ioana mi-a dat ideea sa intru si eu in randul obscenelor. ia sa va povestesc o faza super misto dintr-un camin studentesc din Iasi... in Tudor Vladimirescu, ehehe. la nebunii de ingineri.
iaca unul dintre ei, suparat pe un coleg de camera, ii pregateste acestuia o mare surpriza: ii conecteaza patul in care urma sa faca amor la o statie de amplificare (deh, inginerii se pricep la tehnicarii de astea...). si vine colegul nashpa si se apuca de facut amor. nasol este ca se auzea prea tare in urechile personale. si o auzea si pe demoazeala. CACI AUZEA TOT COMPLEXUL STUDENTESC. erau scoase pe geam niste boxe de putere... ehehe...
gianiblue
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:43
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-24 21:04:18tuto...tocmai vorbeam cu pro de aroganta...cred ca e chestia aia care se intampla cand esti prea subtil, si lumea nu te percepe ca atare...si recunosc, si eu si pro suntem aroganti, nah...


posibel ...posibel....
tutankhamon
Postat pe 25 Aprilie 2009 00:13
tuto...am eu o banuiala...ca don'soara asta e de fapt un nene...care nu ma place deloc...si cum la ultima discutie am refuzat sa ridic manusa si sa-i mai raspund, a gasit aceasta formula suis generis ca sa imi zica aceeasi chestie...

tuto, de-aia zic sa renuntam la disputa asta absolut ridicola, ca e vanare de vant, fata...si-a facut omul numaru', poate se simte mai bine acu'
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:02
S-a trezit vorbind...de o idee cu cap si coada n-a facut nimeni misto, de o penibilitate da...daca altii se simt liberi sa scrie toate idioteniile, si noi ne rezervam dreptul de a rade, atunci cand lucrurile o iau pe langa drum, pe langa sant..so...
gabitzza
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:16
Pai bine mai wife,..mai fetelor,..eu stau ca proasta pe "puta gandirii" si "ce carti ati mai citit", si voi va-ncingeti aici pe vibratoare si alte chestii hot?! Io creca fatuca asta de posta prima,"limfomana",confunda orgasmul cu partzurile sau cu ragaiala.Prea o trec la tot pasul si nu le poate tine.Ia dracului un triferment,ceva,ca te faci de rahat cand ti-e lumea mai draga! P.S.in incantatia aia de final in forta, cred ca ai putea aborda "Treceti batalioane romane Carpatii", ca e mai multi si statuti.
prosit
Postat pe 25 Aprilie 2009 20:46
hi...hi...si noi ca fetele, prosit...ne prostim si noi pe site-ul asta cu poshete, adultere, vibratoare, "limfomane"...dar recunoaste ca e amuzant...neaparat tre' sa-mi fac timp pentru o selectie "special", demna de putu' gandirii...

si tre' sa recunosc ca m-ai complexat rau de tot cu aranjamentele alea de Paste...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Aprilie 2009 20:51
Vezi ca in anumite conditii, tot vibratorul este mai bun?Cel putin nu te face sa astepti.
Ioana007
Postat pe 25 Aprilie 2009 20:52
Da,..de aia mi-era ciuda, ca uite ce instructiv e aici! Am vazut ca unele si-au gasit si "mentor",.. Ce frumooooos! multam de admiratiune Wife.
prosit
Postat pe 25 Aprilie 2009 21:07
Lui Giani nu i-am dat nicio idee.Uneori avem nevoie de martoriu ca sa dam vina pe ei, pentru viciile noastre ascunse.
Ioana007
Postat pe 26 Aprilie 2009 15:29
De la: sk8er_girl4u, la data 2009-04-10 09:09:03sunt andra am 19 ani,am si eu o dilema si m-am gandit sa va cer si voua o parere..Am un prieten de cateva luni,sunt foarte indragostita de el,dar el nu are chef mereu de sex cu eu vreau,de mai multe ori pe zi,el nu prea...si la fiecare act sexual ma termin mereu si tip cateva secunde..si el ma face isterica:( credeti ca am ceva? si mai e ceva...cand incepe sa ma atinga si sa ma sarute imi dau drumul


mai e ceva de zis?...doar ca...rad...pur si simplu...no comment...e faza aia cand nu mai ai ce sa zici...si nici nu trebuie...da, cam asta-i...just laugh... ...of, god!
mia79x
Postat pe 16 Mai 2009 01:52
ce viata aveti stati pe forum si postati e clar..duceti rau lipsa..si apropo v`am cerut doar un sfat dar e clar sunteti proaste e foarte bine ca tipi si gemi unui barbat i place sa stie ca femeia tipa de placere,dar ce sa zic m`am prins sunteti demodate wife scapa de aroganta asta si nu suferi pe stomacul gol penala urata
sk8er_girl4u
Postat pe 16 Mai 2009 08:23

god!
cat ma abtin sa nu-mi dau drumu' pe aici...si ma refer la cel verbal...mai fata, sincer go...
mai reciteste postarea ta si poate ai sa-ntelegi...ce pereche minunata v-ati gasit... tine-o tot asa, dar zau daca se merita...unde-s limite sunt, n-ai ce sa faci...once again mi-ai inveselit ziua...
o zi implinita, sub toate aspectele!

e prea tareee...asta-i culmea "intelepciunii"... sincer, asta-i banc sec...preferatele mele...
mia79x
Postat pe 16 Mai 2009 09:21
saraca de ea...de unde nu e nici dumnezeu nu cere

adicatelea...daca nu folosesc vibratorul si nu tip sunt penala ? si urata ?

mia, eu nu am inteles de ce anume ducem lipsa ?

hmmm...ia sa bagam noi un click pentru limbaj neadecvat

wife_de_zmeu
Postat pe 16 Mai 2009 10:29
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-16 10:29:48saraca de ea...de unde nu e nici dumnezeu nu cere

adicatelea...daca nu folosesc vibratorul si nu tip sunt penala ? si urata ?

mia, eu nu am inteles de ce anume ducem lipsa ?

hmmm...ia sa bagam noi un click pentru limbaj neadecvat




OOO MY GOOOOD incerc sa ma dezmeticesc in fata unei cafele tarzii si sa ma gandesc serios daca am lipsit cumva la vreo ora de gramatica si limba si literatura romana
wife eu zic sa nu ti mai bati capul, realizaz ca aia cu inteligeta ei sclipitoare si abstracta si probleme de etnie(luc70sau 07 ceva de genu)era mica gluma pe langa fatuca asta
de ce anume duceti lipsa???... aveti prea mult bun simt in fata unui asemenea limbaj car nici macar nu merita osteneala unei contrareplici!!
nu stiu cum mama naibii reusesc eu sa intru asa tarziu in discutiile astea, de multe ori parca va invidiez cat de unite sunteti in dezbaterea unor subiecte

tineti-o tot asa

tot respectul!
pups
FULGUTA
Postat pe 16 Mai 2009 11:08
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-16 10:29:48saraca de ea...de unde nu e nici dumnezeu nu cere

adicatelea...daca nu folosesc vibratorul si nu tip sunt penala ? si urata ?

mia, eu nu am inteles de ce anume ducem lipsa ?

hmmm...ia sa bagam noi un click pentru limbaj neadecvat


wife, chiar nu...adica...e ceva de zis aici?sincer...deci, asta-i ce numesc eu prostie in stare pura...e, god!fara cuvinte, ce mai...
nu este...si atat.
mia79x
Postat pe 16 Mai 2009 11:40
fulgusor, numai daca citesti primul post, incepi sa te intrebi care e ideea...

nu mai fac analiza pe text...trec la continut

don'soara spune ca tipa...ok, inteleg...

dar care este totusi ideea...ca asta nu inteleg ...

ce ar trebui sa spuna cineva normal si sanatos la cap ? ce sfaturi sa-i dea acestei dudui de 19 ani, care are o asemenea drama existentiala ?

daca mi-as fii urmat primul raspuns, as fii avut o reactie neeleganta. asa ca am ironizat-o.

ei i se pare ca noi suntem frustrate si urate. ok, are dreptul la o opinie, ca doar traim intr-o tara libera

dar sa se astepte sa o ia cineva in serios atunci cand abereaza toate mizeriile astea...asta e deja prea mult.

si daca noi suntem batrane si frustrate si urate, pentru ca nu mai avem 19 ani, ma intreb...mama ei cum este ? tot ca noi ? ca presupun ca are si ea o mama, nu ?

asa ca donsoara sk8er...daca nu iti plac raspunsurile pe care le primesti, incearca sa deschizi topicuri cu probleme serioase. pentru ca noi, astea batrane, urate, si frustrate, in niciun caz, nu o sa te luam in serios atunci cand iti reversi sexualitatea pe aici. e dreptul nostru sa iti raspundem asa cum consideram noi ca e firesc din punctul nostru de vedere.

pentru simplu motiv ca avem o alta viziune. iar aici, pe forum, nu este nimeni obligat sa te mangaie pe tine pe crestet si sa iti spuna ca esti nemaipomenita. pentru ca nu esti. cand incepi sa dai detalii intime, sexuale, despre tine, nu dovedesti decat ca esti teribil de comuna. pe intelesul tau, nu ai stil. pentru ca o doamna in niciun caz nu vorbeste despre asa ceva. punct.
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Mai 2009 11:48
Tu esti urata si frustrata, ciresica mea?Ce sa zic de nasul meu coroiat si cu un neg chiar pe varful lui ca o statie meteo, de buzele mele ca niste batistute de dama, de cocoasa mkea care arata ca un deal dupa care rasare soarele?
Ioana007
Postat pe 16 Mai 2009 19:38
Doamne fereste de asa .....nu am cuvinte.Pe voi va apucat risul si vati distrat copios pe acest subiect,dar asteia nu i-a placut cum i-ati...sa zic raspuns.in shimb pe mine m-a apucat scirba.trimiteti-o acolo undei este locul daca vrea cit mai mult si mai mult.ducasar cu noaptea
ghelene_06
Postat pe 17 Mai 2009 10:38
pai ce naiba poti discuta serios pe tema asta ? ca nici macar nu mi se pare o tema. don'soara isi impartasea viata sexuala, nu astepta sfaturi...parerea mea...

da' uite ca sunt unii care nu sunt deloc curiosi cum tipa o fatuca in dormitor. sau cum are orgasm...

never mind...cum am zis, o doamna nu povesteste detalii atat de intime
wife_de_zmeu
Postat pe 17 Mai 2009 10:47
fatucii in cauza...ca sa inteleaga, trebuie sa-i vorbesti pe limba ei...or, cum la niste doamne respectabile nu se poate pune problema de asa ceva, n-ai decat doua variante:ori taci, ori razi...pentru ca...zau, uite si tu, putin, de la prima postare ne-a pus in umbra maiestria dansei...si nu ma refer aici la cea sexuala...ci la cea omeneasca si neuronala...please, deja e prea mult cu...specimene de genu'?postarile dansei sunt ca un soc, declansatoare de ras sau tacere...cel mai indicat in cazu'de fata...pentru ca aici s-a intrezarit perfectiunea stupiditatii, ca sa fiu blanda...mai sunt alte comentarii de facut?no way...
razi...ca doar n-o poti lua in serios pe asta...ce dumnezeu...sa fim seriosi...
mia79x
Postat pe 17 Mai 2009 10:53
mda...e frecventa mania asta de a deschide topicuri la plezneala, in speranta ca aruncand subiecte de-astea socante, toata lumea o sa pice in fund...

eu, ii gasesc circumstante atenuante, sa stii...are 19 ani, si probabil vrea sa braveze, sa socheze, mai ales pe aia care sunt sariti de 40 de ani. ca sa poata spune pe urma : "iote ce destupata sunt eu la minte, si ce incuiate sunt astea "

chiar nu intelege ca o discutie de natura asta o degradeaza...

si cel putin bizara reactia ei fata de noi. ma refer la epitetele alea duioase...ca suntem batrane, urate, frustrate, inapoiate...eu cred ca are o problema de comunicare cu parintii, in special cu mama ei...

si la un calcul sumar, mama ei are cam varsta noastra, deci nu e deloc batrana, ar fii interesant de stiut daca anatema asta cade si asupra maica-sii...

cum am zis, a vrut sa socheze, si noi nu am percutat. ce sa-i faci, poate revine cu ceva mai credibil...

bref, sunt unii care asteapta sa le sppui ce vor ei sa auda. si daca nu o faci, in viziunea lor, esti impotriva lor

te ia capu'...
wife_de_zmeu
Postat pe 17 Mai 2009 11:04
pai nu avea cu ce sa socheze, wife...decat cu prostie...pentru ca pe mine, una nu m-a socat experienta ei sexuala, care-i ceva normal, intim si tine de fiecare cum, unde, ce...bla, bla...sau crede ca-i singura care tipa, care are orgasm, care o face cum are chef?pe bune acum...nu asta-i problema...ci, faptul ca-i o fatuca modesta rau intelectual, fara bun simt, cu tupeu, vulgara si sa mai scriu?ca deja incep sa ma enervez...
asta reprezinta partea de minus a generatiei actuale...or, stiu sigur ca sunt fete senzationale de varsta ei...dar cine crezi ca are tupeu sa vorbeasca?nu alea care au ceva de spus si stiu cum sa se exprime...alea stau in banca lor...se baga in seama scapatele astea de sub control...god!sunt toate numai un tupeu si o prostie...si nu stiu, zau daca nu au si parintii aia o vina ca uite ce naiba cresc pe langa casa...serios acum...cresc asa ca papadiile...fara sa incerce sa se dezvolte intr-un fel...doar fizic...si astea asa apuca batranetea, din pacate si la randu'lor cresc copii...asta-i durerea...
mia79x
Postat pe 17 Mai 2009 11:15
asta e problema acestei generatii, mia...au cam pierdut directia si bunul simt...si mai cred ca e si problema parintilor...ca nu incearca sa comunice, sau nu stiu cum s-o faca

fata asta si-a imaginat probabil ca a descoperit apa calda si mersul pe jos, si ca viata sexuala e o chestie inventata exclusiv de cei de 19 ani...

probabil isi inchipuie ca aia de 40 de ani nu fac dragoste...

e vesnicul conflict dintre generatii, doar ca la ea a capatat forme acute

iar reactia asta agresiva a fost doar pentru ca nu am luat-o in serios. eu tot am mai zis ca sexul asta e prea mult discutat si de cele mai multe ori e discutat fara finete, prea frust, parerea mea...

wife_de_zmeu
Postat pe 17 Mai 2009 11:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Virgin la 22 de ani 1 De la: garbo_500345 18 August 2019 18:07
am o mica problema... 40 De la: iasomia 9 Februarie 2010 16:08
de ce nu...???? 35 De la: cely 11 Decembrie 2009 13:31
Virgin la 21 de ani 280 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:55
scoli 2 De la: alfheim 6 Septembrie 2011 17:23
Setari Cookie-uri