Cafenea de primavara

De la: miaunuka_68, la data 2009-03-12 12:35:37 ...geo !!!!!!!!!
nu-i frumos !!!!!!!!!!!
hai ca ne "jucam"mai frumos dimineata !!!

ella !!!! asta-i geo de care intrebai ?????


nu-i frumos decat pentru mine!
geo32
Postat pe 12 Martie 2009 12:37
elluto !!! asa-ti place deci ???


ei ,na ! geo ca acum sta singura la pupat ,nu mai face nazuri !
i-ai prins slabiciunea???
rasarit
Postat pe 12 Martie 2009 12:37
bey,,,voi ma bagati la pareri !
sunteti cumva ,,sado-masochisti ????

cuma sa va placa ,asa ?????
rasarit
Postat pe 12 Martie 2009 12:42
De la: miaunuka_68, la data 2009-03-12 12:37:57 elluto !!! asa-ti place deci ???


ei ,na ! geo ca acum sta singura la pupat ,nu mai face nazuri !
i-ai prins slabiciunea???


Nu baga draga bete-n spite pe aici...!
Fu un moment de ratacire... condivideam cu geo un sentiment fata de garbonica...
Gata, mi-a trecut..!!
Ella34
Postat pe 12 Martie 2009 12:42
...ufff !!!
bine ca m-ai lamurit ella !!! ca incepusem sa tzes scenarii !!!
rasarit
Postat pe 12 Martie 2009 12:44
stai sa ma opresc din ras si-ti dau io moment de slabiciune!!
geo32
Postat pe 12 Martie 2009 12:44
geo lasa treburile din bereou , noi asteptam raspunsul tau
sisicleo
Postat pe 12 Martie 2009 12:45
De la: geo32, la data 2009-03-12 12:44:35stai sa ma opresc din ras si-ti dau io moment de slabiciune!!


Ramai pe pozitie!!!
Nu stii cand ataca garbonia..!
Ella34
Postat pe 12 Martie 2009 12:46
Ce nebunie in capul unor femei,cred ca esti cam masochista,GARBONIA,si sado vad ca nu ai reusit,iti place sa te dai in stamba,nu ai prestanta de loc,deci mai lucreaza la imaginea ta ,ca altfel si in viitor tot nasol o sa iti fie
scrichy
Postat pe 12 Martie 2009 12:47
De la: Ella34, la data 2009-03-12 12:46:09
De la: geo32, la data 2009-03-12 12:44:35stai sa ma opresc din ras si-ti dau io moment de slabiciune!!


Ramai pe pozitie!!!
Nu stii cand ataca garbonia..!




sunt pregatit sa iau pozitia, pentru a contracara atacul garbonicai!!
no, mancai niste fasole cu iaurt, plus niste varza acra si o portie de banane storcosite.
garbonicaaaaa!
geo32
Postat pe 12 Martie 2009 12:48
eu kred k voi nu ati inteles bine c vreau eu...zise omu' ala bine mai sus k perseverenta poate face multe! asta shi vreau!!!!!

cat despre geo, kred k eshti in limba dupa tot ce mishk p aici si poarta fusta!
eu numai am ce sa mai spun akum, a plekt cine ma interesa...
pwp!

Postat pe 12 Martie 2009 12:49
De la: Garbonia, la data 2009-03-12 12:49:19eu kred k voi nu ati inteles bine c vreau eu...zise omu' ala bine mai sus k perseverenta poate face multe! asta shi vreau!!!!!

cat despre geo, kred k eshti in limba dupa tot ce mishk p aici si poarta fusta!
eu numai am ce sa mai spun akum, a plekt cine ma interesa...
pwp!



vrei sa-ti spun unde esti tu cu limba!!?
geo32
Postat pe 12 Martie 2009 12:50

garbonico, nu vrei sa-ti infigi dinti in fu.du' mieu sa vezi ce gust am?!/.[/quote]

dar ce-are fu.du' tau atat de interesant inkat sa infing eu dinti in el?? esti un om oarecare! nici macar poza de profil nu ai.. tu ai vazut c are Army???? esti la baie baietzica[/quote]


waw......pe tine te lasa lata o simpla poza????????e clar...ti-ai oxigenat si creierul....
tutankhamon
Postat pe 12 Martie 2009 12:51
...zicea cineva ca nu-i actiune-n cafenea ???????
unde esti nea zambil , sa vezi ce se intampla pe aici ?
rasarit
Postat pe 12 Martie 2009 12:52
De la: Garbonia, la data 2009-03-12 12:49:19
eu numai am ce sa mai spun akum, a plekt cine ma interesa...
pwp!


Inca te mai intereseaza...?
Scumpo, omul nu vorbea despre perseverenta in ridicol...!

Helloooo! Pamantul catre garbonica...receptie...!!!

Daca era wife aici, te facea aschii!
Ella34
Postat pe 12 Martie 2009 12:52
De la: Garbonia, la data 2009-03-12 12:49:19eu kred k voi nu ati inteles bine c vreau eu...zise omu' ala bine mai sus k perseverenta poate face multe! asta shi vreau!!!!!

cat despre geo, kred k eshti in limba dupa tot ce mishk p aici si poarta fusta!
eu numai am ce sa mai spun akum, a plekt cine ma interesa...
pwp!


mama...poti persevera pana la p..li-vara......ca nu ai sanse...daca copii astia si-au regasit sentimentele mai puternice dupa doi ani....fii tu sigura ca nu ai nici o sansa....absolut nici una....asa ca persevereaza mama si ramai fata batrana...cu parul alb si tricotand ciorapei....
tutankhamon
Postat pe 12 Martie 2009 12:55
...mai fetelor {si baieti} , de ce e nevoie de cineva ,sa faca aschii pe altcineva ???
ca eu asta n-o pricep .

nici vehementa de a apara pe cineva ,nici aceea de a ataca.
fiecare e liber ,,sa se exprime ,,,eu spun ca cel mai bn atunci cand nu-ti place ce spune cineva ,,,pur si simplu il ignori .
de ce se da atata apa la moara???
rasarit
Postat pe 12 Martie 2009 12:55
De la: tutankhamon, la data 2009-03-12 12:51:07
garbonico, nu vrei sa-ti infigi dinti in fu.du' mieu sa vezi ce gust am?!/.


dar ce-are fu.du' tau atat de interesant inkat sa infing eu dinti in el?? esti un om oarecare! nici macar poza de profil nu ai.. tu ai vazut c are Army???? esti la baie baietzica[/quote]


waw......pe tine te lasa lata o simpla poza????????e clar...ti-ai oxigenat si creierul....[/quote]

deja eshti rautacioasa... eu nu mam luat de nimeni aici ci doar am facut un mic compliment tipului de care imi place mie, ce sare frateee toata lumea!! am zis k o sa sara tipa cu ku kre este da sa sariti si voi...

Postat pe 12 Martie 2009 12:56
S_au incins spiritele,o sa ia foc cafeneaua,sa vina pompierii ,cei de la descarcerare,sa o scoata ,ca e inchistata rau de tot in lumea ei de himere
scrichy
Postat pe 12 Martie 2009 12:56
De la: Garbonia, la data 2009-03-12 12:49:19eu kred k voi nu ati inteles bine c vreau eu...zise omu' ala bine mai sus k perseverenta poate face multe! asta shi vreau!!!!!

cat despre geo, kred k eshti in limba dupa tot ce mishk p aici si poarta fusta!
eu numai am ce sa mai spun akum, a plekt cine ma interesa...
pwp!


si eu abia acuma am realizat.....ce limbaj elevat ai fata....si ce figuri de stil.....mama eu cred ca esti o panarama din-aia care a citit ca army e la NY si a pus botu ca e american si are bani...plasa...are bani...dar nu pentru tine...
tutankhamon
Postat pe 12 Martie 2009 12:57
De la: geo32, la data 2009-03-12 12:48:16




sunt pregatit sa iau pozitia, pentru a contracara atacul garbonicai!!
no, mancai niste fasole cu iaurt, plus niste varza acra si o portie de banane storcosite.
garbonicaaaaa![/quote]



geo.....imi dai voie sa te pup frateste pe obraz?????...esti taaare...nu ma pot opri din ras...nici eu si nici sotul meu care e langa mine....
tutankhamon
Postat pe 12 Martie 2009 12:59
De la: miaunuka_68, la data 2009-03-12 12:55:48...mai fetelor {si baieti} , de ce e nevoie de cineva ,sa faca aschii pe altcineva ???
ca eu asta n-o pricep .

nici vehementa de a apara pe cineva ,nici aceea de a ataca.
fiecare e liber ,,sa se exprime ,,,eu spun ca cel mai bn atunci cand nu-ti place ce spune cineva ,,,pur si simplu il ignori .
de ce se da atata apa la moara???


Ai dreptate. Ne-am cam aprins...
Eu am o problema cu cucoanele care sar gardul in curtea altuia si garbonica a dezvoltat o pasiune din a-l asalta pe Army cu mesaje lascive in privat.
Incer sa o ignor. Promit!
Ella34
Postat pe 12 Martie 2009 13:00
De la: Garbonia, la data 2009-03-12 12:56:06[quote
waw......pe tine te lasa lata o simpla poza????????e clar...ti-ai oxigenat si creierul....


deja eshti rautacioasa... eu nu mam luat de nimeni aici ci doar am facut un mic compliment tipului de care imi place mie, ce sare frateee toata lumea!! am zis k o sa sara tipa cu ku kre este da sa sariti si voi... [/quote]

draga ai niste probleme:
1. un compliment merge...dar se pare ca deja il enervezi pe army cu stupidenia ta....
2. nu-ti dai seama cat esti de penibila???????
3. mai bine taceai decat sa comentezi...era mai bine sa bagi capul in nisip ca strutul...asa ti-o iei de la toti....
4. si poate iei niste lectii de gramatica....vad ca ai mari lacune....
5. nu sunt rautacioasa....dar imi apar niste prieteni...atat...
tutankhamon
Postat pe 12 Martie 2009 13:03
,,,bv ella ! dai dovada de intelepciune.
zau asa , army ,se poate apara singur sunt convinsa de asta.
si apoi nu-s destule topicuri unde e destula "mahala", persoane care calca-n strachini si persoane moraliste ,care-i pun la punct ?? dar macar acolo ,,,aia o cauta cu lumanarea,,,si cer "sfaturi" ,,,si apoi PRIMESC !!
rasarit
Postat pe 12 Martie 2009 13:04
Ella draga....o avea ceva lipsuri saraca......
mariana_alex_69
Postat pe 12 Martie 2009 13:04
De la: scrichy, la data 2009-03-12 12:56:43S_au incins spiritele,o sa ia foc cafeneaua,sa vina pompierii ,cei de la descarcerare,sa o scoata ,ca e inchistata rau de tot in lumea ei de himere


scumpaaa....deja cred ca trebuie sa vina cu duba de la nr.9 ca e ca raia....e patologica...si persevereaza in nimicnicia ei....
tutankhamon
Postat pe 12 Martie 2009 13:06
De la: mariana_alex_69, la data 2009-03-12 13:04:50Ella draga....o avea ceva lipsuri saraca......

...nu ma provoca! Am promis..

Miaunuk...

Ella34
Postat pe 12 Martie 2009 13:07
Lasati-o,nu mai dialogati cu ea indiferenta omoara mai ceva ca cianura,aratati ca sunteti superioare ei,
scrichy
Postat pe 12 Martie 2009 13:09
se pare k toti sintetzi pe aici prieteni shi rautacioshi pe deasupra... shi lu' Army iam facut doar cateva complimente... unui barbat ca el intotdeauna ii va placea sa fie complimentat k merita! am intrat pe cafenea k lam vazut mereu aici shi ma gandeam k nevasta lui ii tot shterge mesajele de la mine k-i geloasa iar el nu le vede... dar ramane de vazut pana la urma ce vrea dl Miclea!!!!

Postat pe 12 Martie 2009 13:09
De la: Garbonia, la data 2009-03-12 13:09:06se pare k toti sintetzi pe aici prieteni shi rautacioshi pe deasupra... shi lu' Army iam facut doar cateva complimente... unui barbat ca el intotdeauna ii va placea sa fie complimentat k merita! am intrat pe cafenea k lam vazut mereu aici shi ma gandeam k nevasta lui ii tot shterge mesajele de la mine k-i geloasa iar el nu le vede... dar ramane de vazut pana la urma ce vrea dl Miclea!!!!



....neeeeeeah...vroiam sa-ti raspund...dar nu ma mai obosesc...nu meriti....cel mai destept cedeaza....io cedez...
tutankhamon
Postat pe 12 Martie 2009 13:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum caracterizati acest barbat? 70 De la: Maria_22 23 Iunie 2016 08:58
prostia unora,... 136 De la: Iryna_Iry 28 Aprilie 2013 21:18
la bloc 10 De la: Stefania_Negrus_1 28 Septembrie 2016 13:23
euro 8 De la: akupcso_yaho_com 21 Noiembrie 2009 20:24
alina 29 De la: Dor_marunt 28 Noiembrie 2009 09:19
Setari Cookie-uri