Concurs papucei.ro

zambile...iti dau eu raspunsul la loc de dat cu capu'
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 13:40
Hello echipa papucei....ma bucur sa primesc pe email toate noutatile de pe Garbo...si uite asa am aflat de concurs.Parera mea este una foarte buna si ma bucur k site-ul este foarte bine informat si este la indemana oricui cu cele mai noi si fierbinti subiecte.Eu personal,il vizitez mereu si imi plac in special toate sfaturile depsre frumusete,sanatate,horoscop si familie.Cred k nu mai este nevoie sa va ridic in slavi si sa va spun decat k sunteti un super site si k il vizitez cu drag.Va pupicesc si sper sa va placa si parerea mea!!!!
AndreezlA
Postat pe 10 Februarie 2009 13:49
Atata extaz pe fetele astea, ca nu mai stiam unde-am nimerit... pe topicul cu papucei sau pe ala cu orgasme multiple ???
Ella34
Postat pe 10 Februarie 2009 13:50
Ella...intrebarea era despre site nu despre papucei...

fi atenta...cica vor fi luate in considerare raspunsurile pertinente...
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 14:04
cred ca site-ul papucei.ro ii unul dintre cele mai bune au o multime de modele pentru toate gusturile si buzunarele sunt modele foarte feminine si in acelasi si si foarte moderne sunt to tipul in tendinte ma bucur ca si in romania s-a deschis site-uri pt asa ceva pt persoanele care vor calitate sa o tineti tot asa SUCCES
georgy_dreghici
Postat pe 10 Februarie 2009 14:07
bai nene... nu se poate asa ceva...
zambil
Postat pe 10 Februarie 2009 14:12
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-10 14:04:19Ella...intrebarea era despre site nu despre papucei...

fi atenta...cica vor fi luate in considerare raspunsurile pertinente...


Aoleu...! Si acuma spui???
Si eu cum fac sa sterg mesajul!!! Raman fara papucei!!!

Ella34
Postat pe 10 Februarie 2009 14:25
Ella...n-ai pierdut nimic !!!
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 14:44
Parerea mea despre site-ul www.papucei.ro. o mentin intr-un singur cuvant- fericire, fericirea care consta in fapte conforme intru totul cu virtutea, intelegand prin virtute inbinarea frumusetii cu lucrurile necesare, astfel fericirea data de achizitionarea produselor de pe acest site este recompensa data celui care nu a cautat sa imbine frumusetea produselor cu necesarul si placerea fara regret merita sa alcatuiesti sirul de placeri date de acest site

Postat pe 10 Februarie 2009 15:00
zambile...uite ca se poate...exact ce discutam mai devreme...
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 15:08
In primul rand vreau sa va salut pe toti pentru ca sunt un utilizator nou pe site`ul Garbo.
Am aflat de concurs rasfoind paginile site`ului si am decis sa imi exprim parerea despre Papucei.ro deoarece sunt fan Papucei.Imi place incaltamintea lor si spre deosebire de alte site`uri de gen ei stiu sa fie originali si sa ne surprinda cu fiecare colectie. Despre site pot sa spun ca imi place foarte mult...nu ii laud...dar asta e adevarul. E un site complex si complet. Ofera toate informatiile de care ai nevoie pentru a finaliza cu succes o comanda.Singurul lucru pe care l-as schimba este design`ul site`ului sa fie ceva mai vesel...ceva mai colorat si mai shine.
Un sfat din partea mea pentru ei ar fi sa organizeze mai multe concursuri pentru a se promova si pentru a-si mari comunitatea.
Ii apreciez pentru ca stiu sa fie diversi dar niciodata exagerati si pentru ca au bun gust si stiu sa interactioneze cu clientii prin blog`ul de pe site.
Le urez succes in continuare si la fel de multa imaginatie. Si voua va urez succes la concurs pentru ca fiecare are sansa lui si merita sa incercam.Mi`as dori sa castig pentru ca pe 18 februarie e ziua mea si ar fi cel mai frumos cadou.
sandra_coolbaby
Postat pe 10 Februarie 2009 15:58
O parere foarte buna,pt ca am gasit pe el ce n-am gasit pe alte sit-uri,imi place foarte mult structura cu care este realizat,dar nu-mi plca ca nu am vazut mai multe concursuri,un site bun trebuie sa aiba si ceva cu care sa atraga clientii.ceva unic si special sau subiecte care se cauta sa fie discutate.
cristi_cristi186
Postat pe 10 Februarie 2009 16:44
Am aflat despre acest site de curand,si cei drept doar lucruri interesante au auparut zilnic pe mail,ma bucur ca m-am inregistrat pe GARBO,cat despre magazinul Papucei au lucruri foarte interesante,la urma urmei incaltamintea ne face doamne! MAGAZIN DE NOTA 10.apropo cand apar reduceri?

Postat pe 10 Februarie 2009 17:56

Conceput cu stil, site-ul www.papucei.ro este unul bine creat, as adauga eficient si accesibil, care atrage prin design-ul elegant, inventiv si modelele tineresti promovate ce fac senzatie printre vizitatori.

www.papucei.ro este site-ul care indeamna la cumparaturi, caci reprezinta, practic, modalitate de a ma plimba printr-un magazin complex cu diverse produse de calitate direct de la mine acasa...


SEZE
Postat pe 10 Februarie 2009 18:04
www.papucei.ro

este un site unde gaseti modele superbe de papuci...este un site care sponsorizeaza diferite concursuri...si stie sa-si faca publicitate...

eu unde vad concurs propus de acest site www.papucei.ro - sar si particip...poate poate sare si la mine norocul cu produse de la papucei .ro...hahha
micki23
Postat pe 10 Februarie 2009 18:04
Buna!Ma numesc Anca ,am 24 de ani si de cand m-am abonat sa primesc zilnic noutati de la buna noastra prietena Kukika nu mi-a scapat vizualizarea sitului papucei.ro.De cate ori aparea ceva nou incercam sa fiu si eu in tema si sincer va spun ca de acolo m-am inspirat pentru achizitionarea unei noi perechi de pantofi pentru aceasta primavara care se anunta foarte curand.....Gasesti foarte multe lucruri noi,de calitate si pe toate gusturile!Asa ca ar fi bine sa vizitati mai des acest site..(este valabil si pentru mine!!)Va pup pe toate!
anka_georgiana
Postat pe 10 Februarie 2009 20:17
de cand e concurs,
pe site parca-i linia fierbinte

dar, un lucru sa aflati
nu-i musai sa laudati
astia nu vor gadilati
vor sa afle de la doamne
daca situl lor adoarme
sau e treaz si vigilent
pentru timpul de moment

asadar si prin urmare
referiti-va de fapt
la ce e de aranjat
pe la pixeli, structurare
colorare, aranjare, prezentare

ca sa nu vorbesc din nuc,
mie nu prea mi-a placut
batrancios si cam nauc.
ca un magazin satesc,
unde toate se gasesc
mobila peste spanac
papucei peste dovleac
toate cu preturi umflate
dar din ce sunt fabricate
asta nu scrie la toate

daca insa vreti sandale,
fotolii, mese ovale
scrieti ce va cer babacii
ca doar ei sunt cu pitacii

si_totusi
Postat pe 10 Februarie 2009 20:21
SUNT PLACUT SURPRINSA DE FIECARE DATA CAND ACCESEZ SITE-UL.SUNTEM UN GRUP DE FETE CE URMARIM CU INTERES DE CATEVA LUNI ,AVIDE DE NOUTATI , OFERTE DE TOATE GENURILE ,( DE PRETURI IN SPECIAL)SI TOT CE INSEAMNA ELEGANTA , STIL .PAPUCEI.RO ESTE PE PLACUL CELOR TINERI SI NUMAI PENTRU CA SIMBOLIZEAZA TINERETEA , UNICITATEA SI "INSTRUMENTUL" NECESAR UNEI COSMETIZARI IN CEL MAI RAFINAT MOD AL GUSTURILOR CELOR CE NU MAI SUNT LA PRIMA TINERETE. SUCCES SI VA APLAUDAM PTR. CEA CE FACETI.
ANELY
Postat pe 10 Februarie 2009 21:56
Site-ul este super si navigarea e usoara. Produsele sunt variate, se poate da o cautare si apare ce vrem... si cam ce nu cautam. Ar fi de bun augur o sortare pe categorii stricte, iar pozutele sa fie mai mici cu posibilitate de marire. In rest doar cuvinte de lauda. Poate pentru reclama mai intensa (daca se poate asa ceva!) promotii si reduceri?!
gedilika77
Postat pe 11 Februarie 2009 04:44
Site-ul papucei.ro este foarte atragator ca oferta, dar si ca prezentare, numai ca eu nu prea cred in acordarea corecta a premiilor de pe acest site.
anca_adi_moisa
Postat pe 11 Februarie 2009 05:49
sincer? modelele sunt interesante, dar unele din ele mi se par foarte scumpe.
lauranistorelena
Postat pe 11 Februarie 2009 09:28
shitotushi...

n-au visat astia de la papuci.ro in viata lor asa reclama... in versuri...

papuciada continua...

cred ca am dezlegat misteru' atractiei shoppingului la femei... da' nu vi-l bag acilea, ca n-are nivel...
zambil
Postat pe 11 Februarie 2009 09:39
Permiteti o intrebare?
Cum naiba se face, ca toate mesajele astea de superincantare si extaz la adresa site-ului cu papucei, vin de la utilizatori aparuti peste noapte si cu un singur mesaj la dosar?

Ei,... hai ca-i jenant! Miroase a bataie de joc!
Ella34
Postat pe 11 Februarie 2009 12:33
ca utilizatorii astia s-au inscris pe garbo numai ca sa posteze o data pe topicu cu papuceii, mai treaca-mearga... da' faptul ca unii din astia s-au inscris din 2007 s-au tacut ca porcii-n cucuruz pana acuma spune exact cine este in spatele mascaradei... he,he,he...
zambil
Postat pe 11 Februarie 2009 12:37
acum se exista o explicatie. ori toata lumea e cu ochii pe concursuri si altceva nu-i intereseaza , ori e o mare cacealma

raman la varianta 2 pentru ca , au mai fost concursuri pe aici si ar fi trebuit ca participantii sa aiba la activ mai multe mesaje

cred ca se merge pe varianta " participa toti, nu castiga nimeni"

si macar, daca ar fi o suma mai de doamne ajta. asa, iti tocesti de pomana destele pe tastatura pentru o pereche de tarlici
si_totusi
Postat pe 11 Februarie 2009 13:23
Ella...bine ca macar s-au condensat ici sha, amatoarele care mooor de pooofta papuceilor...

daca se apucau sa posteze toate pe toate topicurile?
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Februarie 2009 13:58
Oare dupa ce se termina concursul, se vor risipi pe forum sau vor intra hibernare pana la urmatorul papucel...?
Ella34
Postat pe 11 Februarie 2009 14:09
O pereche.....? 2 perechi........? toate!!!!yes acesta e raspunsul corect!.Super site-ul, ma regasesc in toate modelele,e adevarat ca nu stiu de mult timp de acest site dar l-am vizitat si mi-a placut ce am vazut,am inteles ca exista deja un magazin cu numele acesta, il voi vizita cu siguranta. SUCCES IN CONTINUARE!!!!!!!!!
Mihuta
Postat pe 11 Februarie 2009 15:11
zambil, eu candidez la sectiunea "felcuri'. este si asa ceva dar ,premiile se decerneaza la vara cand ,uzura la toace e mai mare. cica au astia flecuri din alea cu cazbor. iti faci vant din buzau si aterizezi in calafat . mai ceva decat cu low costul
si_totusi
Postat pe 11 Februarie 2009 15:28
ce sa fac? sa incep sa periez siteul www.papucei.ro? asa cum face toata lumea?
eu vreau sa particip la concurs si pot spune ca in vreme de criza e binevenit orice, iar papucei.ro oferea premii misto
micki23
Postat pe 11 Februarie 2009 15:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre ,,www.papucei.ro 1 De la: samir_rapid 9 Februarie 2009 10:50
Parerea altora este si parerea mea? 37 De la: fleurdelis 2 Iunie 2010 19:36
dezamagire 38 De la: pantera_neagra 4 Ianuarie 2010 15:53
Ochelari de soare 12 De la: ema174 18 Aprilie 2013 15:40
COMPATIBILITATE INTRE SCORPION CU SCORPION 1 De la: annnnnnaaaaaa 5 Septembrie 2009 19:19
Setari Cookie-uri