Concurs papucei.ro


Va spun sincer ca pana in acest moment nu am mai intrat pe acest site, dar in schimb am ramas surpinsa intr-un mod cat se poate de placut cand am facut-o. Imi plac f mult papucei de pe site, mai ales ca eu sunt o persoane careia ii plac lucrurile colorate, mai distractive, totdeauna mi-a placut sa am ceva mai "diferit" fata de ceea ce au altele :). Iar de posete si accesorii nici nu mai vorbesc, sunt superbe. Exista cateva modele care m-au impresionat foarte tare si mi-ar placea in mod deosebit sa le am. va spun sincer doar ca preturile mi se par putin mai ridicate in concordanta cu bugetul meu ( eu fiind studenta in acest moment :)) ) si mi-ar fi putin mai greu, dar cred ca cu anumite eforturi voi reusi sa imi i-au ceva ce imi place in mod deosebit.
va doresc sa aveti multa bafta in continuare, si cat mai multe modele....la fel de frumoase si deosebite ca pana acuma
andreea_dora19
Postat pe 21 Februarie 2009 01:07

Nu am vazut in viata mea atata periere pentru un site!!!
Da' niciuna nu s-a gandit ca poate sa spuna ceva la obiect pe seama papuceilor!!! Ce .php? Care html? A auzit cineva de layout 2.0? Ma dezamagesti Wife!! Cum sa-si strofoace demoazelele astea finute cu papucei, creierasul lor minuscul cu aceste informatii martiene??? Am incercat vitejeste sa citesc macar ultimele 2 pagini! M-am predat!! Cate poa' sa faca omul pentru o pereche in plus de papucei, ciubotica cucului si alte alea... Pentru traista ciobanului unde se fac postarile??
Verarmy_38
Postat pe 21 Februarie 2009 11:12
vero...lasa copchilele in pace...tu nu vezi ca sunt extrem de ocupate?

acu'...nici eu nu am inteles prea bine ce vor astia? sa le laudam site-ul ? papucii ? sa ne dam cu parerea despre grafica ?

mie cel mai mult mi-a placut faza cu raspunsurile cele mai interesante si pertinente, ca alea vor fi premiate...bre...da' stiu ca au criterii de selectie...da' ce te faci ca don'soarele raspund toate ici sha de parca sunt trase la xerox...cum vor face astia departajarea chiar nu stiu...
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Februarie 2009 11:19

La mai mare si mai tare ....
Verarmy_38
Postat pe 21 Februarie 2009 11:46
A venit si randul meu sa-mi dau cu parerea!!!
- Utilizare -> site-ul pare usor de utilizat, cred ca si un neinitiat intr-ale Internetului s-ar descurca;
- Viteza de incarcare a paginilor -> nu am avut probleme, toate pag s-au incarcat f repede;
- Design-ul informatiei -> aici cred ca ar mai trebui lucrat; informatia nu mi se pare structurata ok; nu exista fluididate in prezentare; sunt unele pagini care nu au boton de intoarcere la pagina anterioara/principala - noroc browser-ul are back;
- Autenticitate -> nu am facut "research", dar din cate pot sa-mi dau seama nu pare site inspirat din altele (ca sa nu spun copia altora);
- Entertainment -> personal m-am cam plictisit navigand, dar depinde si de gusturile fiecaruia/fiecareia dintre noi
- Continut -> e ok, vrei papuci aici gasesti papuci;
- Informatii de contact -> ar trebui sa puneti si numele unor persoane de contact;

In mare consider ca e un site bun. Am cautat pe incaltaminte si www.papucei.ro e pe prima pagina; in schimb pe http://www.allshops.ro am gasit site-ul in discutie numai dupa nume (drept e ca nici nu am avut rabdare sa caut la nesfarsit).

Sper veti primi sau ati primit cateva sugestii bune, care va vor ajuta sa faceti site-ul super (banuiesc ca acesta e si scopul concursului). Multa bafta
justmeandonlyme
Postat pe 21 Februarie 2009 12:27
in sfarsit un raspuns la obiect...

bravo, alina
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Februarie 2009 13:00
Papucei...ce frumos suna, parca i-ai lua pe toti acasa odata ce ai intrat pe site si incepi sa cauti prin rafturile virtuale neputand sa te hotarasti pe care sa ii alegi. Ehehe, dorintele sunt infinite, resursele la polul opus si aici incep dilemele. Draguti toti, imposibil sa nu gasesti ceva pentru orice ocazie. Mai sunt unele probleme cu cautarea si cu vizualizarea produselor dar nu mai conteaza devreme ce poti sa vezi produsele din mai multe unghiuri, pe culorile disponibile si foarte marite... un mare plus/ bila alba pentru comertul electronic. Imi pare rau ca nu e un magazin in orasul meu cu aceste produse, cred ca mi-as face veacul pe acolo neputand sa ma hotarasc sau asteptand noutatile dar in acelasi timp ma bucur pentru ca nu risc sa vad ca se impanzeste orasul cu papucei ca ai mei,asta e, sunt egoista dar e asul meu din maneca.Tineti-o tot asa, faceti un lucru extraodinar!
booboolina
Postat pe 22 Februarie 2009 05:02
interesant asta ca poate speri sa primesti ceva moca
danuta80
Postat pe 22 Februarie 2009 17:27
Dupa parerea mea este este un magazin online foarte util, atractiv, bine structurat si foarte bine detaliat in prezentarea produselor.
Bafta in continuare!
andreeac85
Postat pe 23 Februarie 2009 14:07
De la: ConcursPapucei, la data 2009-02-08 17:40:37Poti castiga unul dintre cele doua vouchere in valoare de 200 de lei la magazinul online Papucei.ro. Tu iti vei alege premiul in limita valorica a voucherului. Ce trebuie sa faci? Spune-ne ce parere ai despre site-ul www.papucei.ro pe forumul garbo, la acest subiect. Atentie! Vor fi luate in considerare numai mesajele postate in cadrul acestui topic.


Concursul se desfasoara in perioada 9 -23 februarie 2009. Vor fi declarate castigatoare raspunsurile cele mai interesante/ pertinente.


am si eu o intrebare..cand vor fii anuntate castigatoarele??
sw33t_ang3l_2oo3
Postat pe 23 Februarie 2009 16:57
Aceeasi intrebare am si eu cand se anunta catigatoarele.Sau poate s-au anuntat si nu am vazut eu unde.Informati-ma ,va rog!!
mcmarimar2002
Postat pe 27 Februarie 2009 14:13
inca se delibereaza. au fost atatea mesaje, strict la tema propusa, incat e greu sa desemnezi castigatoarea

si_totusi
Postat pe 27 Februarie 2009 15:10
eu cred ca vor trece la intrebari de baraj...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 15:12
Oare noi avem vreo sansa???
Ella34
Postat pe 27 Februarie 2009 15:14
no way...nu suntem destul de cazute in limba dupa papuceii astia...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 15:16
De la: alina_0384, la data 2009-02-21 12:27:56A venit si randul meu sa-mi dau cu parerea!!!
- Utilizare -> site-ul pare usor de utilizat, cred ca si un neinitiat intr-ale Internetului s-ar descurca;
- Viteza de incarcare a paginilor -> nu am avut probleme, toate pag s-au incarcat f repede;
- Design-ul informatiei -> aici cred ca ar mai trebui lucrat; informatia nu mi se pare structurata ok; nu exista fluididate in prezentare; sunt unele pagini care nu au boton de intoarcere la pagina anterioara/principala - noroc browser-ul are back;
- Autenticitate -> nu am facut "research", dar din cate pot sa-mi dau seama nu pare site inspirat din altele (ca sa nu spun copia altora);
- Entertainment -> personal m-am cam plictisit navigand, dar depinde si de gusturile fiecaruia/fiecareia dintre noi
- Continut -> e ok, vrei papuci aici gasesti papuci;
- Informatii de contact -> ar trebui sa puneti si numele unor persoane de contact;

In mare consider ca e un site bun. Am cautat pe incaltaminte si www.papucei.ro e pe prima pagina; in schimb pe http://www.allshops.ro am gasit site-ul in discutie numai dupa nume (drept e ca nici nu am avut rabdare sa caut la nesfarsit).

Sper veti primi sau ati primit cateva sugestii bune, care va vor ajuta sa faceti site-ul super (banuiesc ca acesta e si scopul concursului). Multa bafta


Da..
Scurt si la obiect..!
Nici macar nu am avut curiozitatea sa ma uit pe site "papucei.ro"
In concluzie...
Stau prost cu reclama?
picaturaderoua
Postat pe 27 Februarie 2009 15:37



picatura...esti pierduta si tu pt papucei...vino scumpo in clubul nostru
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 15:39

Sunt!!!
picaturaderoua
Postat pe 27 Februarie 2009 15:41
ok...deci asta inseamna ca nu esti blonda, nu ai poze pe haifaiv si nu faci "soping" la mall...

la loc de dat cu capu' cu tine...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 15:44
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-27 15:12:00eu cred ca vor trece la intrebari de baraj...


sa vezi ce distractiv o sa fie cand apar contestatiile. poate e bine sa inceapa de pe acum . ca uite, de la o pereche de papuci, ajunge omul la haga ca sa-si caute dreptatea
si_totusi
Postat pe 27 Februarie 2009 18:40


totusico...azi a fost ziua mea de ras...ma doare burta deja...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 18:43
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-27 18:43:06

totusico...azi a fost ziua mea de ras...ma doare burta deja...


Tu provoci lumea!! O sa radem pana ne cad gingiile daca mai doftoricesti intr-ale modei vre-una din asta!!!
Nu vazusi ca voia cureaua? Tu nu si nu!! A intrebat fata de 2-3 ori: si zici cureaua nu??
Armyvero_38
Postat pe 27 Februarie 2009 18:54
poate nu ma "esprim" eu destul de coerent, army...

si cureaua NOT la dineu...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 18:58
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-27 15:44:25ok...deci asta inseamna ca nu esti blonda, nu ai poze pe haifaiv si nu faci "soping" la mall...

la loc de dat cu capu' cu tine...


Ba sunt blonda, bre... Dobandita...Stii tu..!
Am cont pe haifaif..
Si fac soping la mol
Ce sa fac acu?
picaturaderoua
Postat pe 27 Februarie 2009 20:09


inseamna ca esti blonda atipica...aia care e o "esceptie"...

pleaca repede de-acilea...ca le destepti si pe fetele astea...si ramane papucei. ro fara sustinatoare

wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 21:32
Am vizitat site-ul cu aceeasi placere cu care ma plimb printr-un magazin nou. M-am simtit rugata de cativa papucei sa ii iau acasa. De materiale si culori sa le gasesc imbinarea potrivita. Un site interesant, cu creatii valoroase si disegneri inventivi. Prin invitatia de a-ti crea papuci unici, interactioneaza cu tine. Un site viu. Minunat. Felicitari! :)
Ariadna2007
Postat pe 2 Martie 2009 09:13
Am plecat, wife!
Ai dreptate!
E posibil sa le destept pe fete, si chiar nu vreau...
Pupici
picaturaderoua
Postat pe 2 Martie 2009 11:10
si totusi...castigatoarele cand se vor anunta ca deja a trecut o saptamana de cand a fost incheiat concursul??


sw33t_ang3l_2oo3
Postat pe 2 Martie 2009 16:21
E super ...din intamplare m-am uitat pe adresa lor si am vazut ca ai posibilitatea sa-ti faci propria ta pereche de papuci....mi se pase bestial...iti vin idei asa peste noapte si numai cat faci comanda si ai papucii tai personalizati ... sincer n-am apucat sa ma uit prin magazine sa vad ce variante sunt dar site-ul e super misto .
blondyy29
Postat pe 3 Martie 2009 13:14
am aflat..
pana in data de 5 martie inclusiv se va anunta castigatoarea.
sw33t_ang3l_2oo3
Postat pe 3 Martie 2009 17:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cizme ugg 1 De la: simona1023 15 Octombrie 2009 12:45
buna 1 De la: andreea_dora19 21 Februarie 2009 01:05
cum am aranjat pe soacra-mea. 25 De la: 22 Aprilie 2020 11:09
:) 3 De la: si_totusi 14 Februarie 2009 13:59
Help! 8 De la: LILO 6 Ianuarie 2010 15:48
Setari Cookie-uri