Concurs papucei.ro

Buna ziua! Nu am stiut de acest site pana acum,dar imi pare bine ca l-am descoperit. Sunt o persoana care pune mare pret pe incaltamintea de calitate,iar aici am gasit acest lucru alaturi de modele foarte indraznete.Preturile sunt accesibile(avand in vedere calitatea produselor).Am gasit cateva modele care mie imi plac foarte mult si m-am gandit sa comand cate ceva.Doresc producatorilor succes in continuare si la mai multi PAPUCEI.
ddoorriiss
Postat pe 9 Februarie 2009 09:35
e super , poti vedea tot ce este frumos intr-un singur site
e elegant si la moda
tadela2002
Postat pe 9 Februarie 2009 09:41
Un site complex, bun si un magazin virtual de top, datorita titlurilor alese "papuceilor" - cred ca acest ajutor imi place cel mai mult:) Multumesc!
get2liana
Postat pe 9 Februarie 2009 09:50
Sunt membra a acestui site inca de la inceput, il citesc zilnic si l-am recomandat tuturor prietenelor;
site-ul este ca o zi frumoasa de primavara, proaspat, inspirativ si mereu incantator..., este precum "a box of chocolate..you never know what you'll gonna get..." (Forrest Gump);

nu dau sfaturi..sunteti pe calea cea buna.

Lena
lenor
Postat pe 9 Februarie 2009 10:07
cred ca fiecare ne dorim sa castigam. ceva. orice.dar de aceasta data chiar nu dorinta de a castiga m-a determinat sa scriu.ci doar dorinta de a scrie.ceva. orice.cand spun papucei ma gandesc ca aceste acesorii ne insotesc de la nastere.ma infioara cand ma gandesc la botoseii din piciorusele mici ale bebelusilor.si cat de caraghiosi sunt cand isi misca delicat acele picioruse incredibil de mici!apoi, acele picioruse trebuie sprijinite sa invete mersul.si primii pasi tot cu papucei se fac!si crestem, si mersul devine alergat.si tot alergam si alergam prin viata...si mai sunt pantofii de mireasa.de care ne amintim toata viata!si papuceii devin conduri cu tocuri din ce in ce mai stilati si mai sofisticati.pe care uneori ne chinuim sa ne pastram verticalitatea.
uneori reusim, alteori calcam stramb, calcam pe alaturi, dar pantofii isi urmeaza drumul pe cararea vietii...si tocurile descresc...si se uzeaza...si pantofii se ajuta de tocul unui baston...si incepe drumul catre alta lume pe care ne insotesc pantofii, desi nu ne mai sunt de folos.prea trist!dar real !concluzia:purtati-va pantofii in fiecare zi cu multa bucurie si fericire!bucurati-va de fiecare pantof pentru ca fiecare toc tocit este ca o circumvolutiune a copacilor!sa fim fericiti si sa ne gandim la papucei si l viata noastra!multi pupici papuciosi!mioara c.
mioarachirila
Postat pe 9 Februarie 2009 10:14
tot ce vrei in materie de papucei.....papucei.ro
haapciu03
Postat pe 9 Februarie 2009 10:16
Buna ziua!Am vizitat de multe ori site-ul "papucei.ro" si mi-a placut si forma de prezentare pe categorii de produse, dar mai ales calitatea si designul produselor, precum si faptul ca exista o gama variata de incaltaminte atat cele clasice, cat si cele de lux pentru ocazii speciale.
nicol001
Postat pe 9 Februarie 2009 10:17
Buna ziua!Am vizitat de multe ori site-ul "papucei.ro" si mi-a placut si forma de prezentare pe categorii de produse, dar mai ales calitatea si designul produselor, precum si faptul ca exista o gama variata de incaltaminte atat cele clasice, cat si cele de lux pentru ocazii speciale.
nicol001
Postat pe 9 Februarie 2009 10:17
Imi place mult site-ul papucei, deoarece am gasit multe modele de incaltaminte si posete moderne care mi s-ar potrivi.
Modelele elegante imi plac cel mai mult.
In alta ordine de idei, site-ul mi se pare foarte bine structurat, cu o navigabilitate foarte usoara si placuta din punct de vedere estetic.
ancaisakiewicz
Postat pe 9 Februarie 2009 10:19
Buna tuturor! Sloganurile in mod normal sunt scurte si la obiect! Asa ca nu am sa ma intind mai mult decat trebuie.Ce pot sa spun despre papucei.ro este urmatorul : "Indiferent de varsta, preferinte si tendinte, papucei.ro indeplineste orice dorinta!"
adrianavarlan
Postat pe 9 Februarie 2009 10:23
Site-ul mi se pare bine structurat,insa motorul de cautare trebuie imbunatatit.Marca Papucei nu are nevoie de vorbe mari,modelele deosebite si calitatea pe care o lauda clientele vorbesc e la sine.Am ales 3 modele care mi-au placut cel mai mult:
In my arms.Imi place culoarea verde crud,am o multime de haine in aceasta culoare,dar merg de minune si cu alb,negru,galben,mov.Imi plac pastelurile si ma duc cu gandul la primavara,insa i-as purta si iarna sau toamna pentru a-mi inveseli ziua si a iesi din anonimat.Sunt haiosi si romantici, http://www.papucei.ro/balerini-verzi-2349/
"SO Fragile".Chiar asa si par! Denumirile creatiilor "Papucei" mi se par fenomenale.Acest pantof-sanda l-as purta la o petrecere simandicoasa, in dormitor intr-o seara speciala,cand dantela pantofului ar merge de minune cu dantela lenjeriei sexy.Pare atat de pretios acest pantof si este deosebit,nu am mai vazut dantela la pantofi,este o combinatie super!
Modelul http://www.papucei.ro/balerini-negrii-trendy-2338/-Boom boom in the zoom zoom.Mi se par geniali atat balerinii cat si numele si i-am ales pentru ca se apropie Ziua Indragostitilor si ma vad incaltata cu ei,dar si pentru ca s-ar potrivi la aproape orice din dulapul meu.Ziua,seara,la birou sau la cumparaturi,la un party, in club.Sunt o iubitoare a balerinilor si ideea de a asocia gentuta si inimioara pe pantof e pe placul meu.
tdj31
Postat pe 9 Februarie 2009 10:23
Buna Ziua! Am vizitat cu placere site-ul "papucei.ro" si mi-a placut in mod deosebit calitatea si designul incaltamintei.De asemenea am apeciat faptul ca exista o gama variata de incaltaminte, atat clasica cat sicea de lux, creata pentru ocazii speciale, toate la preturi acceptabile.
nicol001
Postat pe 9 Februarie 2009 10:25
Foarte frumusele si colorate! Toate imi plac , la prima vedere votez pt cizmele Green heart. M-a surprins prezenta sectiunii de mobila :-) succes si astept acelasi stil in continuare.
georgiana_irl
Postat pe 9 Februarie 2009 10:42
De la: raluci84, la data 2009-02-09 01:17:14Buna,
Stateam si invatam pentru un examen cand am vazut ca mi-a intrat pe mail anuntul concursului si am decis sa va scriu.Prima data cand am vazut magazinul Papucei a fost la Bacau la Arena Mall.Am intrat in magazin si mi-au placut foarte mult lucrurile de acolo prin designul lor si unicitate.P e site intru periodic sa vad ce a mai aparut nou si unic ...ca asta caut mereu....sa am ce nu se gaseste la toata lumea.Este un site bine pus la punct dar ar trebui sa fie mai complex.....mai multe tipuri de haine ,incaltaminte e.t.c pentru diferite categorii (de ex..rock style,punk style,vintage style)ca sa aveti mai multi cumparatori si sa aiba de unde alege......
Va urez spor la imbunatatirea site-ului si cat mai multi clientiiiiii............
cimpoesu_daniela
Postat pe 9 Februarie 2009 11:05
hmmm...papucei.ro....curcubeul intr-un magazin virtual.o minunatie fermecata.o multitudine de materiale si culori frumos asortate si extraordinar de bine alese,munca facuta cu mult talent,dragoste si pricepere.aici poti gasi tot ce iti trebuie pentru a-ti completa tinuta preferata.gasesti cizmulite,botine,pantofi,sandale si pentru fiecare cate o gentuta asortata.orice preferinte de material sau culoare ai sigur aici vei gasi tot ce-ti doresti.cu accesoriile prezentate aici iti completezi tinuta perfect pentru un look fermecator.aici este locul perfect in care noi,fetele ne simtim extraordinar si sunt sigura ca fiecare din noi cand vizitam acest site de fiecare data gasim ceva ce ne dorim.deci....spor la cumparaturi si...ne mai intalnim tot aici.va pup.
roxanaudrisky
Postat pe 9 Februarie 2009 11:09

este exact pe gustul meu! si copilaros si elegant in functie de starea mea de spirit!deci.... merita toata atentia!
cimpoesu_daniela
Postat pe 9 Februarie 2009 11:11
Imi place site-ul pentru ca ofera o larga gama de pantofi, modele diferite, dar totoi avand in comun eleganta, originalitatea. Ma bucur ca am sansa sa-mi aleg din mai multe variante care imi reflecta personalitatea. Si chiar daca nu cumpar ma inspir, ce se mai poarta. Intr-un cuvant exceptional.
Hermy
Postat pe 9 Februarie 2009 11:26
Daca e sa ne referim la site as fi adaugat ceva mai multa culoare si un pic mai aerisit, dar tinanad cont ca de fapt e un magazin virtual e foarte bine structurat, iar produsele pot fi vizualizate ca intr-un magazin obisnuit aproape.
In ceea ce priveste produsele, ce-as mai putea spune?...Sunt grozave, multe dintre ele nu sunt pentru "toata lumea" insa nici nu cred ca se doreste asta. Pentru fete....spor la cumparaturi!
Pentru voi... succes la noi colectii!
lia80
Postat pe 9 Februarie 2009 11:33
Site-ul www.papucei.ro este foarte bogat,variat ,dar are la unele produse preturi mari si ati putea practica mai multe reduceri.
mbleotu
Postat pe 9 Februarie 2009 11:55
E un site interesant. Gasesti incaltaminte eleganta si plina de stil. Poate ar trebui mai multa lume sa consulte acest site.
O zi buna!
midia
Postat pe 9 Februarie 2009 11:55
Prima data am auzit de papucei.ro dintr-o revista glossy, Eve. Imediat am intrat sa vad despre ce era vorba: modele super interesante, pe care nu le gaseai la orice magazin si o prezentare draguta. Chiar daca n-am achizitionat nimic inca, continuu sa intru sa vad ce mai e nou.
Dupa parerea mea, punctul forte al acestui site e strategia de promovare - am observat ca a organizat numeroase astfel de concursuri cu premii in vouchere de diferite valori, concursuri prezentate pe diferite situri ptr femei. In acest fel, chiar daca erau 1 sau 2 castigatoare, s-a asigurat o "vizibilitate" marita printre potentialele cliente, care au recomandat mai departe papucei.ro prietenelor. Bravo pentru strategie!
simona_toroscai
Postat pe 9 Februarie 2009 12:00
este f.interesant acest site chiar mi-asi dori sa castig o pereche de incaltaminte ,le-am mai gasit pe site si mi-au placut,iar titlul este f, sugestiv si nostim totodata : pa!
ciorici_aurica
Postat pe 9 Februarie 2009 12:12
in urma navigarii pe site-ul papucei .ro am fost placut surprinsa de varietatea modelelor , pentru toate gusturile si toate categoriile de varsta
coollove
Postat pe 9 Februarie 2009 12:15
Interesante, indraznete extrem de scumpe pentru mine, asa ca nu-mi voi lua niciodata
doida
Postat pe 9 Februarie 2009 12:18
Este un site foarte interesant, costurile sunt putin cam piperate pentru buzunarul nostru. Sunt de acord cu incaltamintea joasta, fara toc, varf rotund atat la cizmulite scurte, gen botine, cat si la balerini.
O incaltaminte eleganta este cea cu tocul inalt, dar pentru comoditate, cea fara toc. Depinde de ocazia respectiva.

Va multumec
Rodica


Postat pe 9 Februarie 2009 12:19
sunt frumosi pentru cele care i-si permit sa i-si cumpere, unele dintre noi sunt sustinute financiar sau poate au posturi de munca platite bine ,dar eu si multe altele nu au posibilitati sa achizitioneze nici sireturile de la pupcei....evident pentru asta au facut sa diferentieze clientela,momentan doar pot sa ii privesc....:D Spor la vanzari celor de la papucei
gromanciuc
Postat pe 9 Februarie 2009 12:22
E frumos si e placut "papucei.ro" sa vizitezi ce-i frumos sa poti sa colectionezi ! Dar si-un premiu de primesti ca sa te cadorisesti spui ca viata are culoare si poti sa strigi in gura mare:Multumesc si la mai mare!.Dupa aceste cuvintele va doresc ca de acum inainte sa o tineti tot asa cu noutati cum ne-ati invatat si la multi bani sa ne dea domnul ca sa pot vedea ceva nou de la dumneata!Pupici si felicitari.
cris211
Postat pe 9 Februarie 2009 12:26
Prima oara cand am auzit de papucei.ro, trebuie sa recunosc k m-am gandit la "un site tipic cu porcarele scumpe si lipsite de stil".Am intrat insa pe el si am fost placut surprinsa.In primul rand e un site bine pus la punct,sectiunea de comenzi e bine structurata, fiecare produs are detalii si poze facute din toate unghiurile posibile (poze bune si edificatoare), culorile disponibile sunt prezentate, sectiune de comentarii chiar merge, posibilitatea de a trimite unui prieten info despre produs etc.
Apoi, fiecare produs are personalitatea lui si da senzatia k e unic, chiar daca mai sunt pe stoc inca 20 de perechi de genul asta .Modelele sunt frumushele in mare parte si ceva mai speciale decat ce vezi in magazinele obisnuite.
Blogul e foarte la indemana pentru sugestii si eventuale corecturi.Cei drept sectiunea de testimoniale este cam saracutza, dar poate ca nu tuturor le place sa-si laude achizitia
In mare, e un site bun, cu destule informatii cat sa te convinga ca e de incredere si ca poti sa comanzi linistit (sectiunile de plata/livrare si FAQ), e un site frumos realizat, grafica e buna si pozele chiar sugestive.Personal, imi place si il consider un spatiu virtual mai special
ramonadragomir
Postat pe 9 Februarie 2009 12:28
Eu nu scriu foarte des, insa ceea ce imi place foarte mult si ma face sa ies din anonimat sunt incaltarile de pe papucei.ro , de aceea cand am observat ca au si concurs am zis sa incerc si eu.Numai bine si cat mai multe vanzari:) Eu voi fi client al vostru mult timp si de acum inainte!!
vio_311
Postat pe 9 Februarie 2009 12:35
Tot ce pot sa spun este ca stiu site-ul,imi place ,dar din pacate eu nu sunt din categoria femeilor care se bucura de cel putin o pereche de incaltaminte pe anotimp,din cauza banilor.Dar din fericire sunt castigatoarea unei perechi de pantofiori de pe papucei,de care sunt foarte,foarte multumita,i-am purtat toata toamna.Sunt super comozi.Ar fi bine daca ati face reduceri mai mari.Nici nu ma gandeam sa nu incalt si o pereche de cizme de la www.papucei.ro,dar n-am avut noroc.Poate am noroc acum.
lianatrasca
Postat pe 9 Februarie 2009 12:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cautam mini-fotomodele 2-16 ani constanta 1 De la: garbo160501 4 Iulie 2010 08:29
superconcursuri 1 De la: carmenis23 16 Aprilie 2010 13:47
cum am aranjat pe soacra-mea. 25 De la: 22 Aprilie 2020 11:09
De ce ,sunt oamenii azi ,asa de rai???!! 147 De la: Jojolin 31 Mai 2012 08:03
alesandrea 8 De la: tutankhamon 17 Noiembrie 2009 00:01
Setari Cookie-uri