Concurs papucei.ro

bueyyy!

da e treaba serioasa acilea..sa ma bata soarele...
iasomia
Postat pe 9 Februarie 2009 16:43
site-ul papucei.ro ,este un site cu produse occidentale,poate concura cu produsele dolce&gabanna, sant lucrate cu o maiestrie de artist autentic, si te imbie sa le cumperi. am citit pe forum cum ca produsele de la papucei.ro. sant un pic cam scumpe, dar un produs de calitate costa oriunde pe lumea asta.la orice firma care se respecta si are produse de calitate produsul are un pret pe masura ,asa ca nu mi se p;are ca produsele firmei papucei.ro sint scumpe.cine isi permite un lucru de calitate il poate avea cumparind produde de la papucei.ro.nici eu nu dispun momentan de fonduri pentru cumpararea vreunui produs dar voi stringe ceva bani si voi avea cu siguranta produsul dorit.

Postat pe 9 Februarie 2009 16:59
parere referitoare la site din ce punct de vedere? al .php-ului? al html-ului? al layout-ului 2.0? al SEO-ului site-ului? Partea de grafica daca e facuta cu Dreamweaver-ul sau e mai mult Cascade Style Sheets (CSS - pentru novici) ?
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Februarie 2009 17:37
Site`ul www.papucei.ro are o mare transpunere in viata de zi cu zi a oricarei femei, fie ea adolescenta ori o femeie matura. Preturile sunt accesibile daca stam sa luam in considerare materialele din care sunt confectionati papuceii . Site-ul pune in evidenta atuurile tuturor produselor cu o imagine foarte clara din iferite unghiuri. Este un site realmente folositor de care se pot bucura toate femeile ! xoxo
oany
Postat pe 9 Februarie 2009 17:42
CATEVA CUVINTE SPUN TOTUL:CALITATE,ELEGANTA,RAFINAMENT
ciricanelena
Postat pe 9 Februarie 2009 17:52
Foarte interesant site`ul... imi place el ca structura insa sunt foarte interesante produsele si... sincer sa va zic eu sunt asistent vanzari intr`un magazin de incaltaminte din piele din Constanta si preturile nu se compara ! Sunt foarte accesibile produsele de pe site ! Asa ca parerea mea este sa o tineti tot asa ! Pupici ! :*
katy_kvl_girl
Postat pe 9 Februarie 2009 18:05
Buna,despre site-ul www.papucei.ro pot sa spun ca sunt fana fidela deoarece am mai comandat de acolo de 2 ori :D...sincer mi se pare un site foarte reusit,foarte util deoarece poti comanda online(este mai comod).Imi place pentru ca exista o gama variata de produse,din cele mai noi tendinte,care de care mai speciale...daca accesezi acest site nu exista sa nu pui ochii pe ceva,parerea mea ca fata ...eu avand ca hobby gentile,mi`am achizitionat una de pe acest site de care sunt foarte incantata si care a plakut la toate prietenele mele...deci este un site de incredere,cu produse foarte foarte speciale si unicate unele dintre ele...bafta multa si pe mai departe ...
babby_boo17
Postat pe 9 Februarie 2009 18:11
salutare tuturor Super fain acest sait, nemai pomenit de util, incantator de primitor. Ai de unde sa alegi ,ai de unde trage cu ochiul in materie de nou si te poti inspira frate la greu ca preturile au aces la toate buzunarele , deci aici nu se poate pomeni de criza , va rog sa o tineti tot asa daca se poate caci avem nevoie.
zeitavictoria
Postat pe 9 Februarie 2009 18:22
odata cu accesarea site-ului papuceii.ro, ca despre el e vorba, cuvintele sunt de prisos. Si totusi indraznesc sa spun atat: calitate, rafinament, bun gust si admiratie. Asta inseamna ptr mine acest site
Recunosc ca e o provocare ptr multe dintre noi tocmai ca e altceva decat ceea ce vedem frecvent in magazine. E un "altceva" pe care zic eu si l-ar dori orice femeie care cunoaste insemnatatea cuvintelor sus exprimate despre ceea ce vedem acolo.
La cat mai multe modele, sa ramaneti la fel de gingasi papucei ca si pana acum, si ptr viitor : la mai mare :)
Numai bine dragi papucei, sa nu va tociti niciodata si sa dainuiti peste ani precum papuceii lui Dorothy din legendara poveste "Vrajitorul din Oz"!
mary180876
Postat pe 9 Februarie 2009 19:01
www.papucei.ro ceva absolut nou pentru mine, dar recunosc folosirea diminutivului e intriganta. Primul contact cu site-ul iti dezvaluie perfect continutul acestuia, ceea ce e important in promovarea pe internet. "Papuceii" si articolele aditionale au un iz de "voi purta asta si astazi voi fii deosebita si frumoasa", putin indraznete si totusi clasice pentru ca au materiale de calitate, putin pentru toate, dar totusi trebuie sa fie al meu.
Am vazut modelele de pantofi si cu entuziasm mi-am dorit sa vad in detaliu o pereche de ghetute, din pacate dimensiunea imaginii nu iti permite acest lucru, deci poate ar trebui sa existe niste reprezentari mai mari ale articolelor. Posibilitatea de a fii creativ pe care ti-o da conceptul "Papucei by me" e de laudat . Da, imi place www.papucei.ro mai ales pentru ca mi-au placut "papuceii", iar modul cum aleg sa se brand-uiasca (acest concurs) arata ca trateaza lucrurile ca niste adevarati profesionisti.
andreeanica
Postat pe 9 Februarie 2009 19:45
PANTOFIORI SI CIZMULITE,
PAPUCEI SI SANDALUTE,
PENTRU VOI,FETE DRAGUTE.
O INTREBARE INSA AM
DE-MI RASPUNZI ITI DAU UN BAN;
DE CE VOI,LA PAPUCEI,
NU-I IUBITI PE BAIETEI...
DATI-LE SI LOR O SANSA
CA SA CUMPERE DE-ACASA.
IN REST,PAPUCEII SUNT HAIOSI
AJUTA MERSUL PE JOS.
SUNT FRUMOSI SI COLORATI,
DECORATI SI ASORTATI,
FETELOR,NU VA MIRATI,
SI IN MALL SA-I INCALTATI.
SUSU
Postat pe 9 Februarie 2009 20:10
Site-ul in sine e foarte interesant, are oferte bogate din diverse game, dar putin cam piperate la pret. Imi place sectiunea in care poti deveni propriul designer d epantofi. Mai e de lucru putin la grafica si la partea de organizare concursuri, inclusiv la promotii, solduri si mai ales reducerile specifice diverselor sezoane despre care nu am vazut mai nimic. Per ansamblu e o.k., dar intotdeauna e loc de mai mult si mai bine. daca veti continua sa faceti astfel de concursuri in care sa solicitati feed-back-uri de la clienti,sunt sigurab ca site-ul se va dezvolta din ce in ce mai mult.
clao
Postat pe 9 Februarie 2009 20:32
Parerea mea sincera despre acest site (Papucei.ro)este ca este un site complet, unde gaseste toate informatiile necesare pentru un produs pe care vrei sa il achizitionezi si fara sa mai punem la socoteala si faptul ca p site gasim"papucei" pentru toate gusturile si pentru toate buzunarele.E super tare, ce mai!
ramonagrig
Postat pe 9 Februarie 2009 20:41
Buna
Imi place situl papucei.ro, e util pentru femei, are incaltaminte pentru toate gusturile si buzunarele.
Felicitari!
popgabi20062002
Postat pe 9 Februarie 2009 20:55
Buna seara,
Tocmai am cumparat o pereche de pantofi negri de la acest magazin si sunt super incantata!
Este adevarat ca au costat cam mult dar a meritat efortul pe deplin!
Nu numai pentru faptul ca sunt fff frumosi dar sunt si foarte comozi: desi au tocurile destul de inalte ma simt extraordinar cu ei (au un calapod f. bun).
Le-am recomandat cu placere si incredere prietenelor mele aceasta marca de pantofi.
Sunt extraordinari-dupa parerea mea.
Asteptam reducerile sa-mi mai pot cumpara ceva de la ei...daca as castiga-ar fi nemaipomenit!
Faceti lucruri minunate! Tineti-o tot asa!
Multumesc!
Claudia Alexandru
clau73elena
Postat pe 9 Februarie 2009 20:58
papucei.ro... pantofi cu personalitate... feminin, cu stil, chic...
de calitate...atrage privirile... tot ce-mi doresc...
estella81
Postat pe 9 Februarie 2009 21:46
Buna. Cumpar incaltaminte de la Papucei.ro de vreo 4 ani, sunt o clienta fidela:d domnisoarele de la magainul din Iasi imi pastrau tot timpul cate ceva daca nu aveam banii potriviti:d ( de obicei cumparam 3-4 perechi)Imi lipseste magazinul, acum m-am mutat in Londra si sincera sa fiu sunt cam dezamagita de incaltamintea care se gaseste aici, ma asteptam la mai mult. Cu hainele e la fel...Multumesc pentru instiintare:)Monica
Monica_Popescu
Postat pe 9 Februarie 2009 22:10
www.papucei.ro este un site care face
gretiserban
Postat pe 9 Februarie 2009 22:16
www.papucei.ro este un site care face
gretiserban
Postat pe 9 Februarie 2009 22:16
Site-ul papucei.ro este unul foarte bine organizat,cu o multime de produse la moda,practice,fff dorite de orice femeie si cu preturi avantajoase...e o binecuvantare magazinul online al firmei papucei pt k ne ajuta pe noi cele ocupate sa ne gasim incaltamintea dorita la orice ora din zi si sa o achizitionam intr-un mod fff rapid! va felicit din suflet pt ideea de a face acest magazin virtual!
leskogirl
Postat pe 9 Februarie 2009 22:40
Imi place pana si mie site-ul dar mai ales articolele.
e distractiv si sa citesti mesajele..O sa le recomand si prietenelor mele !
endoclat
Postat pe 9 Februarie 2009 22:56
SIte-ul papucei.ro il stiu de ceva vreme. Chiar saptamana aceasta ii "verificam"reducerile. Mi se pare un magazin online cu creatii desavarsite, foarte originale si traznite. Daca vrei sa ai un outfit vesel, ciudat, nonconformist si nemaintalnit,pe acest site gasesti cele mai frumoase combinatii de materiale, idei, tocuri, accesorii.
andradeedee
Postat pe 10 Februarie 2009 00:31
Site-ul papucei.ro mi l-a recomandat fiica mea de 23 ani si mi s-a parut FOARTE TAREEEE,FRATE! Gasesti incaltaminte de toate genurile, pe care nu le gasesti in nici un alt magazin! Daca nu vrei sa fii o anonima, ar trebui sa incerci un pantof sau o geanta din site;)
lenutastan0207
Postat pe 10 Februarie 2009 00:44
Se spune ca "haina face pe om". Eu as zice ca "papuceii fac doamnele". Super tari "papuceii" si ideea concursului de asemenea. Daca vrei sa fii cool incalta-te cu "papucei"! Bafta multa in criza si dupa!
miso_anca
Postat pe 10 Februarie 2009 07:03
Buna ziua, dragi "papucei". CEI KARE MUNCITI AICI SUNTETI NISTE DRAGUTI. Eu personal va plak taaaaaare mult si de la voi ma inspir, invat, iau sfaturi, ma minunez.....traiesc. Sunteti f buni in ceea ce faceti si nu uitati k sint cu ochii pe voi pentru alte multe sfaturi. Va pupik si va urez MUUUUUUUUUUUUULT SUCCES!
www_lumi_lumi_2007
Postat pe 10 Februarie 2009 08:27
Va pupik pe toti din papucei.ro
SIte-ul papucei.ro este destul de interesant si ne provoacamao tot timpul la concursuri tot la fel de interesante.
Aici se gaseste incaltaminte pe toate gusturile.
Cred ca cest site este format dintr-o echipa tanara din toate punctele de vedere.
Sincer, pana acumanu am cumparat dintr-un magazin online dar daca ma voi numara printre castigari, ceea ce mi-ar face placere cu drag am sa cumpar de pe site-ul vostru.
Va urez bafta in continuare.

Postat pe 10 Februarie 2009 10:03
am vizitat site-ul si mi s-a parut chiar foarte tentant, practic acolo gasesti cam ce si-ar dori orice fata, bine cu mentiunea daca si-ar permite tot ce e acolo.oricum tot ce poti face e sa te uiti,sa-ti clatesti ochii cu varietatea de culori si modele,care mai de care mai indraznete si sa visezi ca poate intr-o zi si tu vei avea posibilitatea sa-ti cumperi un asemenea papucel .avand in vedere ca urmeaza sa particip la o serie de evenimente destul de importante pt mine,cred ca o sa mai vizitez din cand in cand acest site si o sa ma apuc de cautat si prin oras cateva modele asemanatoare,dar ceva pt buzunarul meu.
maryna_love4u
Postat pe 10 Februarie 2009 11:35
"Spune-ne ce parere ai despre site-ul www.papucei.ro"
parerea mea este: site-ul este f bine structurat,poti cauta pe diverse modele si numere, ceea ce cred eu ca ar trebui adaugat : un forum cat si adresele magazinelor in dreptuk fiecarui produs,spre exemplu daca iti place un pantof anume,sa poti vedea in dreptul lui unde il poti gasi (Bucuresti sau Pitesti,etc.) In rest...nu am nimic de comentat, totul este f clar si bine organizat pe acest site astfel incat daca exista ceva ce cauti se poate gasi cu usurinta,meniul de cautare este f usor si la indemana oricui
lief
Postat pe 10 Februarie 2009 11:57
ooof, ce bine c-am vazut concursul!
de cate ori am intrat pe "papucei" si am trimis si prietenelor link cu vreun model care m-a incantat peste masura! imi plac foarte mult "papuceii", ma innebunesc, mai ales ca am o problema, si de multe ori raman salivand la diferite modele: port numarul 34, dragele mele ... la incaltari, ca si la haine... I'm triple 34
Am pus ochii pe niste ghetute superbe (bineinteles, cea mai mica marime:35) dar daca castig, asta vreau: ghetutele alea pe care o sa le port cu doua perechi de ciorapi grosi!
Deci parerea mea despre www.papucei.ro: imi plac asa mult, incat ma voi sacrifica si ma voi infofoli cu cate perechi de sosete e necesar pentru a purta ghetutele de care m-am indragostit!!!
dalmara
Postat pe 10 Februarie 2009 13:03
bai frate... de ce am eu impresia ca astia de la papucei.ro au angajat o fomista sa posteze sub diferite nume laude la adresa site-ului si a marfii?...

prea imi suna tot ce se scrie p-acilea a gospodinele alea care citesc de pe prompter la shopping tv...
zambil
Postat pe 10 Februarie 2009 13:32

Recomandari

Setari Cookie-uri