Concurs papucei.ro

azi trebuia sa se anunte castigatoarea concursului... ce s-a intamplat?? s-au razgandit sponsorii ori a fost doar un concurs capcana sa aflati parerile noastre despre papucei.ro ??
sw33t_ang3l_2oo3
Postat pe 5 Martie 2009 23:42



Validarea castigatorului


Castigatorul premiului va fi desemnat in perioada 24 februarie- 5 martie 2009. Ulterior, castigatorul va fi anuntat prin e-mail, urmand a i se comunica toate detaliile procedurii de intrare in posesie a premiului castigat. Intrarea in posesia premiului se va face doar cu respectarea tuturor prevederilor prezentului regulament, in caz contrar organizatorii isi rezerva dreptul de a nu valida premiul. Premiul poate fi distribuit intr-o perioada de pana la 4 saptamani de la castigarea lui. Premiul castigat nu se poate schimba in bani. Premiul este nominal si nu poate fi transferat unei alte persoane.
In cazul in care castigatorul: a. - nu a furnizat datele sale reale pentru inregistrarea ca membru al Garbo; b. - a folosit mai multe conturi pentru a participa la concurs; c. - are o adresa de email invalida, ilizibila sau a participat la concurs cu adresa de email a altui titular; d. - nu indeplineste conditiile de participare la concurs; e. - nu raspunde emailului trimis de organizatori, prin care este anuntat ca a castigat concursul, se va proceda la selectarea unui alt castigator.



am uitat sa va zic ceva: SUNTETI NESERIOSI!!! voi ati facut regulamentul si tot voi il incalcati!!! RUSINE!!
sw33t_ang3l_2oo3
Postat pe 5 Martie 2009 23:56
Ne pare rau, au venit extrem de multe mesaje si este dificila decizia. Ne straduim sa alegem cat mai repede.
ConcursPapucei
Postat pe 6 Martie 2009 15:50
De la: ConcursPapucei, la data 2009-03-06 15:50:44Ne pare rau, au venit extrem de multe mesaje si este dificila decizia. Ne straduim sa alegem cat mai repede.


este timp..:)
micki23
Postat pe 8 Martie 2009 13:25
Am primit numele celor doua castigatoare: ramonadragomir si mioarachirila.
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 12:50
robocop...

fetele astea chiar exista sau sunt la shto?...

ce chestie, participi si primesti o pereche de slapi...
zambil
Postat pe 9 Martie 2009 12:53
Zambil, nu-s robocop, am cautat poze cu robotul din terminator 2

uite si mesajele fetelor postate la topicul asta:
mioarachirila
1 mesaj
cred ca fiecare ne dorim sa castigam. ceva. orice.dar de aceasta data chiar nu dorinta de a castiga m-a determinat sa scriu.ci doar dorinta de a scrie.ceva. orice.cand spun papucei ma gandesc ca aceste acesorii ne insotesc de la nastere.ma infioara cand ma gandesc la botoseii din piciorusele mici ale bebelusilor.si cat de caraghiosi sunt cand isi misca delicat acele picioruse incredibil de mici!apoi, acele picioruse trebuie sprijinite sa invete mersul.si primii pasi tot cu papucei se fac!si crestem, si mersul devine alergat.si tot alergam si alergam prin viata...si mai sunt pantofii de mireasa.de care ne amintim toata viata!si papuceii devin conduri cu tocuri din ce in ce mai stilati si mai sofisticati.pe care uneori ne chinuim sa ne pastram verticalitatea.
uneori reusim, alteori calcam s
uneori reusim, alteori calcam stramb, calcam pe alaturi, dar pantofii isi urmeaza drumul pe cararea vietii...si tocurile descresc...si se uzeaza...si pantofii se ajuta de tocul unui baston...si incepe drumul catre alta lume pe care ne insotesc pantofii, desi nu ne mai sunt de folos.prea trist!dar real !concluziaurtati-va pantofii in fiecare zi cu multa bucurie si fericire!bucurati-va de fiecare pantof pentru ca fiecare toc tocit este ca o circumvolutiune a copacilor!sa fim fericiti si sa ne gandim la papucei si l viata noastra!multi pupici papuciosi!mioara c.

asistenta_papucei: ramonadragomir
1 mesaj
Membru din: 23/01/2009
Prima oara cand am auzit de papucei.ro, trebuie sa recunosc k m-am gandit la "un site tipic cu porcarele scumpe si lipsite de stil".Am intrat insa pe el si am fost placut surprinsa.In primul rand e un site bine pus la punct,sectiunea de comenzi e bine structurata, fiecare produs are detalii si poze facute din toate unghiurile posibile (poze bune si edificatoare), culorile disponibile sunt prezentate, sectiune de comentarii chiar merge, posibilitatea de a trimite unui prieten info despre produs etc.
Apoi, fiecare produs are personalitatea lui si da senzatia k e unic, chiar daca mai sunt pe stoc inca 20 de perechi de genul asta .Modelele sunt frumushele in mare parte si ceva mai speciale decat ce vezi in magazinele obisnuite.
Blogul e foarte la indemana pentru sugestii si eventuale corecturi.Cei drept sectiunea de testimoniale este cam saracutza, dar poate ca nu tuturor le place sa-si laude achizitia
In mare, e un site bun, cu destule informatii cat sa te convinga ca e de incredere si ca poti sa comanzi linistit (sectiunile de plata/livrare si FAQ), e un site frumos realizat, grafica e buna si pozele chiar sugestive.Personal, imi place si il consider un spatiu virtual mai special
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 12:59
da' pe ce criteriu au castigat?... ca apa de ploaie d-asta au scris cam toate avatarurile din topic...
zambil
Postat pe 9 Martie 2009 13:02
"Vor fi declarate castigatoare raspunsurile cele mai interesante/ pertinente."
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 13:20
andra,

tu ce mai faci?...

care mai e viata ta?...
iasomia
Postat pe 9 Martie 2009 13:55
Multumesc de intrebare, Iasomia. Ma straduiesc sa mai rezolv din problemele de pe Garbo ca sa fim cu totul la zi. Dupa aia urmeaza celelalte site-uri de care ma ocup Si visez la concediu
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 14:05
Andra,

te rog eu frumos..poate nu uiti ce te-am rugat...

pt Paste...un pic de curatenie sa mai scapam de topicele pe care nu scrie nimeni..

multumesc..

si concediu placut..
iasomia
Postat pe 9 Martie 2009 14:08
Dap, sigur. Eram convinsa ca am si optiunea de arhivare pentru ele, dar m-am cam inselat. Ce pot sa fac momentan este sa nu le mai promovez in mail in bannerele de pe site topicurile "moarte".
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 14:16
De fapt.... mi-a venit o idee si cred ca pot sa rezolv fara sa apelez la programare. La fiecare categorie mare voi crea si o subcategorie cu numele arhiva unde mut subiectele la care nu se mai comenteaza. Termin un raport si ma apuc de mutare
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 14:20
Andra,

nu ma pricep mami...

dar sa se mai elibereze paginile astea....
iasomia
Postat pe 9 Martie 2009 14:21
Buna Andra!
Cred ca e pt a doua oara cand particip pe forum la un concurs si sincer imi pare rau ca sunt atatea mesaje uratzele care condamna site-ul si munca voastra, a celor care va chinuiti sa faceti acest spatiu virtual demn de a fi folosit.
Chiar daca nu te cunosc personal,am simtit nevoia sa revin cu un mesaj in care sa-ti multumesc pentru cum ai condus conversatia de mai sus.
Multumesc din sufllet pentru premiu si pentru cum gestionezi sitatile mai putin placute.

O primavara frumoasa si La multi ani pentru ziua de ieri!
ramonadragomir
Postat pe 9 Martie 2009 14:26
De la: AndraMicu, la data 2009-03-09 13:20:21"Vor fi declarate castigatoare raspunsurile cele mai interesante/ pertinente."


asta era conditia la celalalt concurs"papucei"
acolo trebuia scris de tocuri,flecuri, modele, shireturi

la faza 2 a concursului, sareau din schema compunerile romantioase. se spunea clar "Ce trebuie sa faci? Spune-ne ce parere ai despre site-ul www.papucei.ro pe forumul garbo"

asadar, DESPRE SITE

dupa indelungi deliberari, ati ales la oca o postare care nu respecta cerinta concursului.cea a mioarei chirila.
eu nu am participat dar asa, ca idee
si_totusi
Postat pe 9 Martie 2009 14:32
Si_totusi, eu nu ma mai bag la ales castigatoare pe criterii subiective. Daca trebuie sa alegem noi, facem direct tragere la sorti . De aceea, i-am rugat pe organizatori sa stabileasca ei exact catre cine va merge premiul. Lor le-au placut aceste doua mesaje, ei ofera premiul.

AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 14:40
Ramona, iti multumesc mult pentru mesaj si felicitari pentru ca ai castigat. Te va contacta cineva de la Papucei.ro pentru a stabili exact cum vei intra in posesia premiului.
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 14:42
stiu insa, organizatorii au stabilit niste reguli de concurs trebuiau respectate. asa e corect
si_totusi
Postat pe 9 Martie 2009 14:43
Pe viitor o sa incerc sa avem numai concursuri in care modalitatea de alegere a castigatorilor sa fie tragerea la sorti. Sau sa oferim un premiu pe criterii subiective si unul la noroc.
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 14:48
De la: AndraMicu, la data 2009-03-09 14:48:33Pe viitor o sa incerc sa avem numai concursuri in care modalitatea de alegere a castigatorilor sa fie tragerea la sorti. Sau sa oferim un premiu pe criterii subiective si unul la noroc.


n-ar fi mai bine pe criterii obiective
si_totusi
Postat pe 9 Martie 2009 15:15
Da-mi exemple
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 15:23
"Ce trebuie sa faci? Spune-ne ce parere ai despre site-ul www.papucei.ro pe forumul garbo"


s-au cerut pareri despre site.

deci, criteriile dupa care trebuiau desemnate castigatiarele , tineu de respectarea acestei cerinte si nu dupa cum i-a placut unui organizator raspunsul. exista o regula . orice concurs implica un grad de subectivism insa, in cadrul cerintelor impuse, nu aiurea dupa ureche

daca cineva ma intreaba de unde vin si eu raspund unde ma duc, inseamna ca am raspuns corect?chiar daca-i place raspunsul
si_totusi
Postat pe 9 Martie 2009 15:38
hai bai shito... ai ramas tu in slapii astora?...

nu v-ati invatat ca la toate concursurile astea premiile ori nu se dau ori sunt castigate de dinainte?... nu vazusi marilena asta?... a stat ca porcu-n papushoi pan-acuma si azi - hop! - a si aparut dand din gura... doar ce anuntase robocop castigatoarea...




zambil
Postat pe 9 Martie 2009 16:07
Zambil, de acum inainte nu mai facem decat concursuri cu tragere la sorti. Si te si invitam sa asisti cand se face extragerea.
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 16:30
hopaaa... nimerisi broasca norocoasa... ia uite-n ce zana te-ai transformat...
zambil
Postat pe 9 Martie 2009 16:40
nu am nimerit-o din prima
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 18:08
zambilu, eu n-am participat. carcoteam si eu ca oama impartiala
si_totusi
Postat pe 9 Martie 2009 21:06
cu siguranta cei mai frumosi papucei sunt gossip boy.cine i-a creat are ceea ce se numeste talent.felicitari oricum,cu asa modele nu ajunge criza pe la voi
adinuzza
Postat pe 19 Mai 2009 19:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
concurs dormitorul de vis 1 De la: lebada24 28 Iunie 2010 08:56
cine ma poate ajuta cu un raspuns 22 De la: tutankhamon 20 Iunie 2009 11:57
Nadejdea in Dumnezeu 11 De la: luptatoareacurajoasa 21 Iulie 2010 22:27
papucei.ro 2 De la: prometeus_wife 13 Februarie 2009 23:30
VREI SI TU REDUCERI ??? 1 De la: mihaiamedeo 4 Februarie 2011 01:43
Setari Cookie-uri