visele

Am visat ca nepotelul meu de 2 anisori era cu inca o fetita intr-un lac,dar apa era colorata-ROSIE si el se tinea de un lantisor argintiu si cu o inimioara .Pe el am reusit sa il scot din apa dar fetita s-a inecat.Cine poate "traduce" visul meu?Mai ales apa ,de ce era ca singele?
Marylow
Postat pe 1 Iulie 2009 23:44
poate gasesti ceva aici sa te ajute.
trebuie sa cauti pe bucati, apoi sa imbini tu filmul. am putea intra un pic si pe nenea freud, da' la ora asta...
http://www.util21.ro/despre-femei/talmacirea-viselor/talmacirea-viselor-vise-semnificatii.htm
pik_nik
Postat pe 1 Iulie 2009 23:49
vei trece printr-o incercare...asta e sigur....
tutankhamon
Postat pe 2 Iulie 2009 00:28
de-ar fi sa-mi povestesc si eu visul...
pik_nik
Postat pe 2 Iulie 2009 00:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 38 De la: stella_andre 10 Mai 2010 00:37
GOD bless you all........... 11 De la: moment31 1 Noiembrie 2009 15:50
produse cosmetice Mineralium de la Marea Moarta 1 De la: garbo_5291 4 Iulie 2012 16:48
Dumnezeu 6 De la: nuti_vio 22 Iulie 2010 22:44
Do You Dress To Impress? 4 De la: ramona_balmain 13 Martie 2009 20:10
Setari Cookie-uri